Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość noangel

PORONIENIE BIOCHEMICZNE - CIĄŻA BIOCHEMICZNA

Polecane posty

Gość bladnka001
morelka i co bylas u lekarza?? napisz co u ciebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No narazie musze cierpliwie czekac bo @ miala byc w czwartek ale jej nie ma:)ale mam stracha ale wierze ze juz teraz bedzie wszystko w porzadku:)narazie jeszcze dmucham na zimne ale bede pisac najgorsze teraz to czekanie do wizyty u lekarza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No narazie musze cierpliwie czekac bo @ miala byc w czwartek ale jej nie ma:)ale mam stracha ale wierze ze juz teraz bedzie wszystko w porzadku:)narazie jeszcze dmucham na zimne ale bede pisac najgorsze teraz to czekanie do wizyty u lekarza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bladnka001
a kiedy masz wizyte u lekarza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny powtorzylam test i 2 grube krechy:)w przyszlym tygodniu mam wizyte ale sie boje i ciesze ogromnie mam nadzieje ze tym razem bedzie wszystko dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny powtorzylam test i 2 grube krechy:)w przyszlym tygodniu mam wizyte ale sie boje i ciesze ogromnie mam nadzieje ze tym razem bedzie wszystko dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bladnka001
Morelka cieszę się razem z Tobą:) uważaj na siebie i dbaj. Napisz później co lekarz powiedział:) Trzymam kciuki!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maritek
gratulacje i spokojnej ciąży życzę !!! Ja niestety dostalm @ i dzis juz prawie końcówka. Postanowiłam zmienić gina i wyruszam w inne rewiry leczyc się. Moim nowym miastem będzie Poznań i klinika na ul.Polnej. Mam nadzieję, że te ponad 5 lat porażek po nowym spojrzeniu specjalisty przyniesie rezultaty, bo w tej dziurze gdzie mieszkam to tylko kase lekarze biora a nie leczą :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bladnka001
maritek ja też zmieniłam lekarza i chodze u siebie do ordynatora oddzialu prywatnie i jak narazie wydaje sie ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martitek
Więc trzymam kciuki. U mnie okres trwał aż 10 dni wrrrr...... czyli w nastepna sobotę gdzieś owulka będzie. Robię sobie testy owu i będę chodzic do gina na monitoringi,żeby porównać testy z usg :) Zobaczymy czy wyniki będą przybliżone. Juz 2 grudnia jade na wizyte do innego gina i mam związaane z nim wielkie nadzieje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bladnka001
Ja to nigdy aż tak szczegółowo testów jakiś nie robiłam ,zawsze mniej więcej liczyłam i na śluz patrzyłam,ile taki test kosztuje na owaluację?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny jestem w trzecim tygodniu od zapłodnienia. Zaczynam plamić :(((( Czy samo plamienie w tej fazie zwiastuje poronienie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martitek
koniecznie udaj sie jak najszybciej do lekarza, może potrzebujesz leków na podtrzymanie ciąży. Nie zwlekaj z tym. Trzymam kciuki !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bladnka001
morelka i jak u ciebie samopoczucie?? bylas u lekarza??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny,bylam dzis u lekarza i jest dzidzia ale za tydzien kolejna wizyta bo dzis jeszcze serduszko nie bilo ale jestem szczesliwa i w lekkim szoku jakos nie dowierzam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny,bylam dzis u lekarza i jest dzidzia ale za tydzien kolejna wizyta bo dzis jeszcze serduszko nie bilo ale jestem szczesliwa i w lekkim szoku jakos nie dowierzam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bladnka001
WIDZISZ UDAŁO SIĘ:):) CIESZĘ SIĘ RAZEM Z TOBA:) JA SWOJE STARANIA ZACZYNAM PO NOWYM ROKU:) DBAJ O SIEBIE I PISZ CO I JAK SIE DZIEJE U CIEBIE!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bladnka001
Paulinka i co bylas u lekarza,dlaczego takie krwawienia mialas?? ellloooooooooo dziewczyny jestescie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bladnka001
morelka jeszcze 5 tygodni i będziesz miała za sobą 3 trysemestr i wtedy powiec:) ja powiedzialam ze jak bede w ciazy to dopiero wszystkim powiem jak skonczy mi 3 miesiace,ja dopiero zaczynam sie starac po nowy roku,najpierw slub:) Pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Morelka22 gartuluje Ci tej ciazy;) ja juz rok i 7mc bede sie starac ale narazie nie ma rezultatów;(tylko jedna jakas ciaza biochemiczna;/ale wierze ze jak w taka zaszłam to w normanla tez zajde;D pzdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bladnka001
ozzka najelpszym staraczem jest sie nie starac i wtedy raz dwa.takie zycie niestety..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
też to przeżyłam miesiąc temu poszłam na bete miałam 180 i plamienia brunatne :( po tygodnu beta 7 :( ech ale nie poddaje się znalazłam super ginke która mam nadzieję mi pomoże!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc wszystkim,widze ze nie jestem sama.Jestem dopiero po ślubie ale już dawno chciałam dzidziusia,wiec zaczeliśmy sie starać trwało to tylko chwilkę,i zaszłam znaczy sie tylko testy pokazywały potwierdzenie,poszłam do ginekologa na USG do pochwowe,ale za wcześnie,mówiła ze coś tam sie dziej ale musze poczekac do widzenia za 2 tygodnie.Dwa dni po wizycie,zaczeło sie plamienie ale wszyscy mi mówili to normalne,i sie nie wydawało to dobra oznaka.Zadzwoniłam do swojego ginekologa do Polski,bo mieszkam za granica,i mówi ze on na takie cos przepisuje progesteron,żeby ktoś przeyszedł do gabinetu to on mi go przepisze.Ale czułam nie dosyt wiec pojechałam do szpitala,kolejne USG i pani mi mówi że ona tam nic nie widzi że wydaje jej sie ze poroniłam,ale wrazie co mam wrócic za tydzien.Nie potrzebowałam tygodnia wczoraj rano o 5 poszłam do łazienki zaczeło boleć i wszystko poleciało.Dalej leci,jestem załamana tak sie cieszyłam(ale może lepiej,może było by chore,słabe)siedze i płacze jest tak mi zle!!!!!Ale nie jestem sama,przynajmniej dowiedzałam sie co to było.Trzymajcie sie dziewczyny,i nie ma co sie poddawać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Yvonne86 bardzo mi przykro :( takie to niesprawiedliwe ale ja wciąż czekam i się nie poddaje mam nadzieję, że się w końcu doczekam swojego maluszka!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bladnka001
Słuchajcie dziewczyny najwidoczniej embrion byl uszkodzony i w drogach rodnych by nie przezyl wiem ze jest ciezko ze lzy sie kreca i jest szkoda ale lepiej ze tak sie stalo niz zeby pozniej np w polowie ciazy jakies poronienie albo zeby chore dziecko,sluchajcie jak emb rion jest uszkodzony to automatycznie organizm kobiety stara sie to wydalic wiec cieszmy sie ze to jest samoistne poronienie,wiem ze ciezko sie cieszyc ze nie ma takiej opcjji,niz poronienie albo ciaza pozamaciczna.ja jak poszlam do lekarza to powiedzial ze ciaze pozamaciczna podejrzewa jak to uslyszalam to dopiero sie zalamalam i odrazu po 1 h dostalam okresu;/;/ i przede wszystkim dziewczynki sie nie zalamywac i bardzo sie nie starac,bo zawsze jak sie staramy to nic z tego nie wychodzi!! ja wczesniej tez sie staralam az wkoncu ten jeden miesiac dalismy sobie na spokoj no i wlasnie bylo malenstwo no bylo ale nie jest dziewczyny głowa do góry:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bladnka001
morelka jak samopoczucie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bladnka001
Palinka bez nerwow poprostu trzeba nie myslec o tym i napewno bedzie dobrze:) dziewczyny mam pytanie moze troche glupie ale dzien przed owulacja jest mozliwosc zajscia w ciaze?? tak sie zastanawialam ostatni.moze cos wiece na ten temat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bladnka001
HALO dziewczyny jest tam kto?czy tylko ja zostałam na tym forum??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×