Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ewinek84

Dudlin - Pogadamy?

Polecane posty

Gość Siobhan..
to od wilgotnosci powietrza:D:D:D-tak sobie wmawiam:P ja to bym wolala wiedziec jak one to rabia ze maja takie fajne cycki?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mysle ze sobie lepia z plasteliny :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Siobhan..
jak szukanie pracy faritka?:D kurcze pewnie kazdy sie o to samo pyta co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
narazie brak odpowiedzi, ale to dopiero trzeci dzien bodajze :) ogolnie rzecz biorac multuum CV rozniesionych i naprawde jestem dobrej mysli, czuje ze lada dzien bedzie niejeden telefon :) a gdzie wy pracujecie? tzn co robicie? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oooh wlasnie zauwazylam ze mi przypadl zaszczyt napisania setnego komentarza :D ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam prace w biurze ale zaczynalam od sprzatania, pozniej pracowalam w kafejce internetowej,pozniej na recepcji:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
faritka trzymam kciuki za szukanie pracy 🌻 una....-sluchaj a macie rozmiar 42?:)jakies pantofle?ladne i zgrabne?ja mam tu koszmarny problem z zakupem obuwia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hoy...costam ;) - w ilu ja butikach zostawilam CV :) moze nawet u Ciebie, hehe? ;) siobnah - wlasnie mi sie wydaje ze tu najwiecej duzych rozmiarow. i ciuszkow i butow. a w ogole ile wy czekalyscie na telefony z propozycjami interview ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hoy - a co studiujesz? i gdzie ? :) ja rowniez chce zaczac tu studia, przelozylam je na za rok ze wzgledu na chec podszkolenia jezyka na really fluent ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
siobjan- a skad wiesz ze bylam una...?????????? kurde,ale detektyw z ciebie najwieksze mamy 41.5,szukasz na ziem czy letnie?? mamy przecene na letnie 50% faritka-radze tobie zajsc do clerys,roches,arnotts,brown thomas jesli zanosisz do tych sklepow cv,to wiem ze do pierwszych 3 na info desk a do ostatniego osobiscie do personnel office-w tym ost to ubierz sie ladnie,bo zwracaja uwage kto daje cv,jesli w bt bedziesz rozdawac,to ja mniej wiecej wiem,ktore czesci sklepu nalezo do bt a ktore sa butikami odzielnymi powodzenia!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jak ze studiowaniem prawa na uczelniach w dublinie? mysle o poziomie i ... ogolnie piszcie wszystko co wiecie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z tym una to strzelalam:D:D:D z ciuchami powyzej 42 to tu nie ma problemu ale ze znalezieniem butow mam...irlandczycy niscy i maja male stopki:( ja mialam staff party w grudniu to mi mama pantofle dosylala poczta:D:D:D bo tu nijak nie moglam znalezc 42 z wysokim podbiciem:( ja prace znalazlam po tygodniu..wtedy zaczeli oddzwaniac..cierpliwosci faritka:)mamy weekend wiec od piatku HR poszlo na Guinessa:D:D:D w poniedzialek beda na kacu, we wtorek telefon zacznie dzwonic!:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...mam nadzieje :) wlasnie skonczylam rozmawiac z tata przez Skype- rodzice nigdy sie mna tak nie interesowali jak teraz :D ;););)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zaraz stuknie 20stka, powinnam teraz zaczac studia, ale jak pisalam - rok przerwy coby angielski moj mobl byc okreslany mianem superextrahiper fluent :D ;););) Ty pewnie juz z rok studiujesZ? a moze dwa? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestes pierwsza osoba ktora mi mowi, ze warto - w koncu! :D ja tez tak uwazam ;) moi rodzicie mniej, ale jeszcze sie przekonaja... ;) zaraz ruszam w miasto z Cv. bo telefon wciaz milczy :O mam nadzieje, ze to kwestia kaca, o ktorym pisala Siobnah.. :) ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
faritka- nie przejmuj sie co mowia,lepiej jest zdac na co sie chcie i gdzie sie chce niz,wejsc w jakas tragedie,na nauke jest zawsze czas,aby byly checi,a ty co bys chciala studiowac???? co do telefonu to sie nie przejmuj ze milczy,musisz wiedziec ze jest okres letni,i jest ciezej o znalezienie pracy,moze i byc tak ze po 2,3 tyg sie odezwa,czasem i po miesiacu,skladalas cv do sklepow o ktorych tobie wspomnialam??? predzej czy pozniej na pewno cos zalapiesz,abys byly wytrwala no i portfel tez :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mialam dzisiaj interview!!!!!!!!!!!!!!!!!! :) i jutro o 10 ide na dzien probny :D TRZYMAJCIE KCIUKI !!!!!!!!!!!! :) pees. hoy - chce studiowac prawo ;) a do tych sklepow napewno [! :) ] sie wybiore jesli jutro mialoby cos nie teges [ tfu tfu, odpukac :P ]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i bylam w kawiarni :) na koniec manager powiedzial, ze napewno jestem lepsza od tych dziewczyn, ktore mialy juz u niego trainig day, ale musi jeszcze sprawdzic kolejne. Ogolnie stwierdzil, ze jest zadowolony i mysli, ze bedzie OK :) kiedy spytalam, co dla niego znaczy ok, powiedziak, ze mysli, ze bedzie OK dla mnie, czyli, ze dostane te prace :) jak myslicie? jest OK? :D ;););)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niech dzwoni, bo teraz to juz nawet nie chca aby cv zostawiac, bo zdecydowanie maja pelna obsade... :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
glowa do gory dziewczyno:) to dpiero poczatek:) zakladam sie o piwko ze jutro ktos dryndnie 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość makagigi
a ja w dublinie od..16 lat! pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejkakohejka - na dlugo? ;) potencjalnie zabierasz mi miejsce pracy :D a siobnah mialas racje :) telefon zadzwonil. wprawdzie nie moj, tylko mojego chlopaka, no ale my to jednosc :D wciaz licze na te kawiarnie, czekam na telefon managera ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×