Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ewinek84

Dudlin - Pogadamy?

Polecane posty

Sio..ja sobie te mape kupie..kiedys ;) moze :D hoy..my sie spotykamy pod szpila 15.45, zgadza sie dziewczyny?? zsynchronizujmy zegarki :classic_cool: ten Happeny Bridge to nie jest przypadkiem Halfpenny Bridge?? [ktos mnie oswiecil], ale i tak nie wiem jak tam dojsc :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewelina1985
Dziewczyny to sie spotykamy pod szpilka czy w tym pubie? A swoja deoga jesli sie spotkamy pod szpilka to ludzie beda myslec,ze jakas demonstracje organizujemy ;) Tak sie zastanawiam jak sie poznamy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co za wstyd, co za wstyd Tak długo nie pisałam, może trochę mnie usprawiedliwi, że byłam na 3 tyg wakacjach w Polsce oczywiście. A wcześniej doły były straszne bo praca part time a narzeczony prace stracił :( ale teraz już ok bo od przyszłego tyg zaczynam nową a narzeczony (głupio to brzmi, ale pochwalić się troszkę trzeba:)oby nie było tak jak u Siobhan, bo my też na wesele zbieramy)ma rozmowę jutro, więc wszystko pomalutku się układa. Piwko........ chetnie bardzo ale w niedziele pracuję, ale jak namierzę knajpę i skończę wcześniej to Was nawiedzę jeśli można?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ha\'penny bridge=Half Penny bridge:D skrocili sobie w wymowie:) ale osobiscie proponuje szpice:)jej sie nie da pomylic:)a tak..jedna bedzie czekala na moscie na O\'Connell, druga na Ha\'penny Bridge a trzecia na Millenium:D to 16.00 tak? Ewinek:)gratulacje :) wiesz to ze duzo par sie tu rozstaje nie znaczy ze Wasza tez:) a takie wzloty i upadki albo rozbijaja albo cementuja ludzi:):):):):):) problem mojego ex byl zas taki ze sam rzucil prace i ani myslal znalezc druga:( palant:P ja zasuwalam 60h tygodniowo a on siedzial w domu i zajmowal sie tworczym ogladaniem Simpsonow na TV4... cotam ktotam-poswicie sie i Ci chyba kupie w Easonie:) ta mape:) i zaznaczymy razem wszystkie fajne puby:P a reszta dziewczyn?same z kims jestescie? buzka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eeej ale ciagniemy ze sobą facetów? :P po co? :P siobhan - znam osoby, ktore po tej diecie rzeczywiscie BARDZO schudly, ale jakim kosztem. Omdlenia, włosy właśnie, zęby. :O aha i dziekuje Ci bardzo za przekazanie CV :) Kuba wprawdzie znalalazł już lepsza prace, ale, ale... moze ta bedzie de best :D Jak sie poznamy pod tą szpilą? :) no halo! ;) pomysły, pomysły, pomysły! :) bo jakies kwiatki to chyba zbyt romantyczne :D :D :D jaki ze mnie ranny ptaszek, milego dnia waaaaammm :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pees. mam do wyboru prace w biurze i ekskluzywnym nocnym pubie :D zalety biura - stawka. ale poza tym nuda :O pub - ah, manager... ;) :D [ ale oczywiscie tylko po to, by nacieszyc wzrok :P ] i nie wiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heja, te szpile to tak zaproponowalam, bo to najlepszy punkt orientacyjny, ale jesli juz mamy ustalone miejsce (pub), to moze niech te, co wiedza ida tam prosto, a te co nie (czyli ja :P) spotkaja sie z jedna osoba, ktora wie, gdzie ten pub jest, pod szpila kwadrans wczesniej..chyba zamacilam :O wiem juz, gdzie jest ten most! nawet znalazlam taka mape w googlach, ktora pokazuje zdjecia budynkow :D jednak nie dopatrzylam sie koloru bialego.. eeee to kazdy z kims przychodzi??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewelina1985
Dziewczyny to w koncu gdzie my sie spotkamy? Bo jak tak dalej pojdzie to kazda z nas znajdzie sie w kompletnie innym miejscu w niedziele o 16 :) Ja pracuje w biurze i nie jest az tak bardzo nudno- w koncu mam internet ;) Ale dzisiaj sie dowiedzialam,ze musze popracowac nad wymowa irlandzkich imion naszych klientow,jakby to byla najprostsza rzecz na swiecie... Pracujac w pubie prawdopodobnie nie bedziesz miala czasu na normalne zycie i rzadko kiedy bedziesz miala wolne weekendy. Ja w kazdym razie nie moglabym pracowac w pubie. Przez dwa miesiace pracowalam w dunnsie i prawie nie widywalam mojego chlopaka,bo pracowalam kazdy weekend.Zero zycia towarzyskiego,bo w niedziele musialam byc w pracy o 9-10.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ok, to moze ustalmy, ze spotykamy sie pod szpila, punkt 16sta (z akademickim kwadransem) jak sie poznamy, jak sie poznamy - nie panikujcie, to nie jest najmniejszy problem; no dobra, to moze ja cos tu zaproponuje, np. haslo-odzew: HASLO: zyrafy wchodza dp szafy ODZEW: pawiany wchodza na sciany :D no dobra, zartowalam :P Sio..podoba mi sie ta sugestia z mapa, ale koniecznie musimy zaznaczyc te puby, KONIECZNIE ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ronia
Cześć wszystkim.Jestem w Irlandi od grudnia ale dopiero teraz znalazłam te strony.Może tu uda mi znalźć znajomych,bo nudze sie okrutnie,zreszta nie tylko mi brak towarzystwa bo i mojej 4 letnij córce też.A jakoś nie możemy sie mimo wszystko tu zaaklimatyzować.POzdro dla wszystkich!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczynki!!!! Piękna pogoda dzisiaj, aż cały dzień byłam w stresie kidy zacznie padac, bo normalnie szok!!!! Mam mieć rozmowę w sprawie pracy w biurze w DHL jako Logistic Assistant. Strasznie się ucieszyłam, jak mi zaproponowali, ale trzeba dobrego ang i kontakty z kierowcami a oni jak wiadomo troszkę nerwowi. Chciałabym ją dostać, ale trochę się boję, że nie dam rady. A Wy jak myslicie mój ang jest komunikatywny i jestem mądrą dziewczynka, więc nie powinnam mieć problemów większych :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie no..bez facetow:)ale kilka z Nas pisze ze jest z chlopakiem, narzeczonym, corka, kotem:)hihi same same:)babski dzien:) a pogoda dzis taka piekna ze az zebami zgrzytalam w biurze jak zerkalam za okno:) a teraz smigam na spacerek miedzy irlandzkimi nackersami, scumbagsami itp:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki za wskazowke. Ale nam pogoda psikusa znowu zrobila...Ale po Irlandii mozna sie bylo tego spodziewac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...dobra, grupa najpiekniejszych lasek pod szpila - to bedziemy MY :D i juz :D ja wczoraj bylam w tym \'super\' ZOO w phoenix [? :P] parku. i lekka zalamka jak za te 11 euro... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ewelina 1985 - sie zgralysmy :) pees. wiecie czy w dublinie jest nocna komunikacja miejska?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dart jezdzi chyba do 12 a autobusy nocne jezdza ale rzadko i nie zatrzymuja sie na kazdym przystanku. Planujesz tak dlugo pic to piwko?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heja, na weekend ma byc barrdzo ladna pogoda, alesmy trafily :D chociaz tutaj niczego nie mozna byc pewnym, wiec na wszelki biore parasol; do dziewczyn pod szpila - ja bede w zielonej czapce z daszkiem :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja dam znac co bede miala:)pewnie plaszcz przeciwdeszczowy:) uff dobrze ze juz czwartek...taki mialam tydzien w pracy ze hoho a teraz z innej beczki ..dziewczyny korzystacie napewno tutaj z jakis uslug kosmetycznych. Ja znam dobra manicurzystke i i fryzjera w centrum.Zna ktoras z Was dobra kosmetyczke moze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry w ten piekny piatkowy poranek! Siobhan ostatnim razem jak poszlam tu do kosmetyczki zrobic opalanie natryskowe to chodzilam przez kilka dni z pomaranczowymi kciukami :) Musialam isc tak na wesele.Obsluga nie byla zbyt mila wiec na pewno nikomu nie polece salonu kosmetycznego blow. Czy Twoja fryzjerka jest Polka czy Irlandka,bo nie wiem dlaczego ale irlandzkim fryzjerom i lekarzom nie ufam. Ostatni raz bylam u fryzjera w grudniu wiec przydaloby sie znowu pojsc a do Polski najwczesniej polece za dwa miesiace.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej, ale dzis rano bylo paskudnie, ale po poludniu ma byc ladnie (tylko dlaczego ladnie jest tylko wtedy, kiedy musze siedziec w pracy :O) jesli ktoras z Was ma sprawdzona kosmetyczke, niech tu poleci; ja swoja odwiedze dopiero w pazdzierniku, kiedy lece do Polski.. dziewczyny OSTATECZNE USTALENIA: z Sio i faritka spotykam sie pod szpila 15.45, tak?? chcialabym wiedziec juz dzis, bo w weekend moge nie miec dostepu do netu;

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taaak, ja bede pod szpila :) a teraz jade do miasta, musze odswiezyc swoj \'ballejaż\' ;) milego dnia! :) pees. 087 785 758 4 - moj nr. strzala pod szpilą i odrazu wiemy, kto jest z kim :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×