Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość smutna bardzo

to juz koniec

Polecane posty

To wtedy w następny esku zażartujesz, np. \"hey, dlaczego się nie odzywasz do swojej koleżanki :)...\" żartem mozna wiele zrobić fajnego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a, co miał mówić, skoro Cie kocha? Ja też wolałabym być z moim X, ale teraz wiem, że nawet przyjaźń mnie zadowoli, bo najnormalniej w świecie, chce z nim rozmawiać, w jakiś sposób być z nim... i tak sie dzieje ... A może Ty w ten sposób dasz Wam jakąś szanse, po cholere się zadręczać? SPRÓBUJ !!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Smutna, dokładnie tak. Napisz mu \"hey co słychac u Ciebie, jak się masz... trochę sie stęskniłam :)\" i już. To nie ma być esek jakiś zobowiązujący, ale miły, tak jak do przyjaciela piszesz... Wiem, że coś wymyślisz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poczekaj jeszcze chwile, a potem napisz znowu: Hey, czy cos się stało...? Czy tylko ignorujesz mojego eska? Może wtedy coś się wyjaśni... bo musi się wyjaśnic, inaczej będziesz ciągle sie denerwować. Czasami trzeba zrobic jakis krok - albo w ta albo w tą stronę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Smutna, daj spokój. Masz prawo wiedzieć i juz, a skoro nie odpisuje, to na tym zakończ. Skoń tez z pisaniem do siostry, bo całkiem możliwe, że on tak z Toba teraz gra... Wie wszystko, co u Ciebie, a sam się nie ujawnia... A jeśli przez całe te 13 mcy to była tylko zabawa z jego strony (sadze, że nie), to tym bardziej zakończ to i już... To smutne, ale jedyne wyjście... Próbowałaś utrzymać kontakt, to on przestał...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam ochote sie pociac :( odpisal :( cytat:\"hej kochanie..nie wiesz co słychac?to moja siostra nie zdaje Tobie relacji?\" no i ze jest w pracy,i koniec,znow cisza :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smutna chcialabym
ci opowiedziec swoja historie to z fotela spadniesz :-o tez mam meza, dziecko... lesli chcesz to podaj maila... szukam kogos kto by mnie wysluchal i nie dobil za to jaks ie zachowywalam 9 lat... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smutna chcialabym
daj mi ze 20 minut bo normalnie nie wiem od czego zaczac... :( a to naprawde dluga historia 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smutna chcialabym
napisalam i wyslaalm... boze.. jak mi ciezko ... 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smutna chcialabym
to w sumie i tak polowa.. nie chcialo mi sie juz rozdrabniac... chcialam ogolnie nakreslic sytuacje.. ze jest beznadziejnie !! 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smutna chcialabym
reszte mozemy obgadac tutaj jesli chcesz :) może będzie wygodniej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smutna chcialabym
slyszalas kiedys piosenke edyty gorniak - nie opuszczaj mnie? jesli nie to przeslę ci... posluchasz sluchem tego caly dzien i sie dobijam jeszcze bardziej... nie wiem czy mam tyle sily.. chodze jak zbita... chce do niego zadzwonic 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smutna chcialabym
staram sie byc silna bo mam dziecko .. nie moge chodzic sie uzalac corcia potrzebuje matki usmiechnietej :) tylko w sercu taki zal i pustka .... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smutna chcialabym
magda k... ech mowie ci beznadzieja .... 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smutna chcialabym
magda k... ech mowie ci beznadzieja .... 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×