Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość smutna bardzo

to juz koniec

Polecane posty

ja jeszcze wpadlam na chwilke...dzis troche pisalismy z moim...jechal w ta burze ale jakos dal rade..na 23 zajechal na miejsce ledwo ledwo taki zmeczony..wczoraj spal tylko godzinke w ciagu doby :( tak ze zaraz zasnal..ale troszke popisalismy,jak mi teraz lekko na duszy...tez ide oddac sie w senne marzenia ..dobranoc 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
carpe diem !!!!! życie jest piękne i trzeba życ tu i teraz a zmartwienia na bok!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! mam stado skowronków w glowie :D :D :D :D :D :D smutna jestem z Tobą bo mi tez jest lekko i wiecie co ??? ciesze sie że moge Wam o tym opowiadzieć bo w końcu mam komu 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼🌼 🌼 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry 🌻 dzis znow mily poczatek dnia :) eski ...mmmm słodkie.. a wiec lece dalej bo dopiero wrocialm a znow musze jechac..do potem 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień dobry u mnie skowronki nadal fruwają i jest ogólnie cuuuuuuudownie ... tylko jak dłucgo :( ale na razie jestem uchhhhh pozdrawiam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
k..... jezeli sie tu pojawisz to my wszystkie mamy podobny problem i tutaj się wspieramy dlatego zapraszam. Łatwo mówić brednie komuś kto tego nie przeżył ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ojej dziewczyny przepraszam k... to nick dziewczyny która miała kłopot a nie wyzwiko ... jak to wygląda :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczyny :) Dzisiaj tylko na chwilke wpadłam. Zaraz idę na zakupy. Muszę sobie coś kupić z ciuszków :) A co se będę żałować :) U mnie wszystko oki, chociaż była cisza, ale planowana, więc jestem spokojna...w ogóle mam dobry humorek...jutro piątek - weekend :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny :) Smutna, co tam się dzieje...głowa do góry, mamy sobote, słoneczko, będzie dobrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Spieszmy się kochać ludzi tak szybko odchodzą zostaną po nich buty i telefon głuchy tylko to co nieważne jak krowa się wlecze najważniejsze tak prędkie ze nagle się staje potem cisza normalna więc całkiem nieznośna jak uroczystość urodzona najprościej z rozpaczy kiedy myślimy o kimś zostając bez niego Nie bądź pewny że czas masz bo pewność niepewna zabiera nam wrażliwość tak jak każde szczęście przychodzi jednocześnie jak patos i humor jak dwie namiętności wciąż słabsze od jednej tak szybko stad odchodzą jak drozd milkną w lipcu jak dźwięk trochę niezgrabny lub jak suchy ukłon żeby widzieć naprawdę zamykają oczy chociaż większym ryzykiem rodzić się nie umierać kochamy wciąż za mało i stale za późno Nie pisz o tym zbyt często lecz pisz raz na zawsze a będziesz tak jak delfin łagodny i mocny Spieszmy się kochać ludzi tak szybko odchodzą i ci co nie odchodzą nie zawsze powrócą i nigdy nie wiadomo mówiąc o miłości czy pierwsza jest ostatnia czy ostatnia pierwsza Jan Twardowski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiec ja tekst piosenki podrzuce... If you\'re not the one- Jeśli nie jesteś ta jedyną... „Jeśli nie jesteś tą jedyną, to dlaczego moja dusza tak się dziś cieszy? Jeśli nie jesteś tą jedyną, to dlaczego moja dłoń pasuje do Twojej w ten sposób? Jeśli nie jesteś moja, to dlaczego Twe serce odpowiadana na moje wołanie? Gdybyś nie była moja czy miałbym siłę, by w ogóle to wytrzymać? Nie wiem, co przyniesie przyszłość, Ale wiem, że jesteś ze mną teraz. Przebrniemy przez to i mam nadzieje, Że jesteś Tą jedyną, z którą będę dzielił życie... Nie chcę uciekać, ale mogę tego przyjąć, nie rozumiem, Jeśli nie jestem dla Ciebie stworzony dlaczego serce mówi mi, ze jestem? Czy jest jakiś sposób, żebym mógł zostać w Twoich ramionach? Jeżeli Cię nie potrzebuje, to dlaczego płacze w moim łóżku? Jeśli Cię nie potrzebuje, to dlaczego Twe imię rozbrzmiewa w mojej głowie? Jeżeli nie jesteś dla mnie, to dlaczego dystans okalecza moje życie? Jeśli nie jesteś dla mnie, to dlaczego marzę o Tobie jako żonie? Nie wiem dlaczego jesteś tak daleko Ale wiem ze to prawda. Uda nam się i mam nadzieje ze jesteś tą jedyna ,z którą będę dzielił życie. I chciałbym żebyś była tą jedyna, z którą kiedyś umrę. Mam nadzieje ze będę mógł Cię kochać cale życie. Bo ja tak tęsknie za Tobą, ciałem i duszą tak bardzo, ze zapiera mi dech w piersiach. I umieszczam Cię w moim sercu i modle się o sile żeby przetrzymać to dzisiaj. Ponieważ Cię kocham, nieważne czy to właściwe czy nie mimo ze nie mogę być z Tobą w dzisiejszy wieczór, Ty wiesz ze moje serce jest przy Tobie „

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...chciałabym zeby było jak w tej piosence powyżej :( ..niby pisze ze nie bawił sie moim kosztem,ze to bylo szczere a własciwie nadal kocha...i co z tego jak mi smutno 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Just J
piekne slowa piosenki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mr T
bez przesady, co pare razy bylo spotkanie czy rozmowy w internecei i jzu go kochasz? ile ty masz alt? wez sie w garsc i pamietaj ze net nie jest dobra rzecza a tym bardziej by poznac jakiegos fagasa w zwiazku. wiesz to jest zauroczenie, on pewnei zabujany bo fajna starsza dupa sie nim interesuje, a w dodatku chce sobie skorzystac, ale taki mlody to co? nie ma jakies napewno sprecyzowanej przyszlosci, a gdy ciebie wydmucha pare razy zapragnie byc z mloda! mialas z nim epizod i to starczy, szukaj w tym TYLKO uciech cielesnyh i to wszystko, jesli robuisz takie numery swojemu facetowi chociaz badz mocna psychicznie a nie taka zblokowana z niedokrwieniem mozgu. twoj facet dosyc jest wyrogowany:) wiec teraz zacznij o nim myslec i kaz mu szacunek! a jesli naprawde nic nie czujesz badz szczera i skoncz zwiazek z nim, a nie jak kurwa pszczola z kwiatka na kwiatek, nie pewna czy jedno sie uda to idzie do drugiego -- żenada!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MrT wiadac ze nie przeczytales calego topicu... a wiec tak zeby ci troszke rozjasnic...jestem mezatka juz 15 lat,ten drugi jest mlodszy,jest kawalerem,nie poznalismy sie przez net,i nigdy nie bylismy w łózku...czeka juz rok to moze nie tylko na seksie nam zalezy...to tylk co chcialabym ci powiedziec,pozdrawiam 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam! widze ze wszystkie jestescie szczesliwe..ciesze sie waszym szczesciem..mnie znow dopada chandra mimo slicznej pogody.. pozdrawiam 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hm u mnie właściwie koniec może dobrze może nie nie będe tego rostrzygać najlepiej jak najmniej myśleć i już pozdrawiam i odezwijcie się!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie fale...cisza by potem znow pisac,ze teskni,ze kocha,ze mnie chce...ech,chyba juz tak wiecznie bedzie,takie hustawki :/ pozdrawiam i mykam do pracki 🖐️ 😘(jeju jak ja tam wytrzymam w ten upał)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wytrzymasz wytrzymasz. Yak najpierw fale a potem.... ja mam dosyć i chyba juz mi lżej jak postanowiłam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co postanowiłaś? u mnie wcozraj minęło 13 miesięcy...dalej huśtawki...mam tego dośc jak i tego upalu... pozdrawiam 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×