Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość nadziana

Jak pokonać cellulit za każde pieniądze?

Polecane posty

Gość gosia1818
ja juz jestem po ......... juz 3 miesiące i nadal twierdze ze zrobiłabym to jeszcze jeden raz. wiedząc jak to na mnie podziałało, niestety nie usuneło w 100% ale jest o niebo lepiej .........wiec........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zal mi tych pieniedzy
nie widzę poprawy..może coś tam lekko się zmieniło ale za 8tysięcy złotych ( dwie kuracje po 10 zaniegów na dwa obszaryna wiosnę pierwszy teraz skończyłam drugi:-( jeśli macie kasę to się bawcie ale dla mnie to była wielka nadzieja i został jedynie żal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zal mi tych pieniedzy
dot mezo bezigłowej NNM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gocha samocha22
czyli pewnie zalezy od osoby.. ja mam figure gruszki a cellulit widac na udach jak stoje. mozecie mi powiedziec jak jest w waszym przypadku? bo jesli pomoglo komus kto mial niebardzo widoczny cellulit to nie wiem czy z moim da rade...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tez kosmetolog_Magda
zabieg, o którym Wam pisałam nazywa sie smart lipo, jedna z dzisiejszych klientek miała robione tym laserem uda i po jednym razie efekt jest zdumiewający. potym miała 5 drenazy linfatycznych zaleconych przez lekarza. W poprzednia wiosnę robiła u nas 2 serie NNM i bez skutków. Widziałam jej uda rok temu, przed i po NNM i widziałam dzisiaj. Róznica kolosalna, przykro mi to stwierdzić. Opowiadała, ze zabieg do najprzyjemniejszych nie należy, ale gdyby miała się jeszcze raz zdecydować, to zrobiłaby to bez wahania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kyniola
TYlko nie SMART LIPO!!!!!!! Miałam robione na wiosne, uda GORSZE NIŻ PRZED!!! Góry i pagórki!KOszmar, wyje po całych dniach wygladam jak potwór, i chodze własnie teraz na mezoterapie NNM żeby zniwelować nierówności. Do też kosmetolog Magda Nie wiem dlaczego tak negatywnie wypowiadasz sie o mezoterapii NNM , bo na mnie akurat działa jestem po 6 zabiegu i widze OGROMNĄ RÓŻNICE. MOże nie umiesz jej robić, albo masz podrobiony sprzęt? Nie wiem o co chopdzi? Apropos cen Robie dwa obszry za 3900 , więc nie wiem dlaczego gdzieś kasują za to samo 8000?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nie po chamsku
Dupy byście ruszyły a nie szły na łatwiznę. Wziąć się za dietę, ruch, masaże... Miałam i pozbyłam się w 100 %, ani śladu, ściskam, gniotę, stoję, leżę- nie ma nic. 2 ms mi to zajęło codziennie 30 min na orbitreku, plus spacery, plus masaz szosrtka rekawica, plus chlodny prysznic nawilzalam skore od srodka woda niegazowana, min 1- 1,5 l i smarowalam sie balsamem do suchej skory No i dieta, ja wybralam wegetarianska, zostane juz przy niej do konca, o ile motywacji nie zabraknie, nie dosc ze brak cellulitu, to zgubione 7 kg, no i cera, na niej mi najbardziej zalezy, nie mowiac o samopoczuciu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ola1818
takie rady tez sa potrzebne ale nie zawsze jest tak jak w Pani przypadku ja do problemy podeszłam kompleksowo i wszystko przemyślałam cała strategie na początek zaczęłam od badań czy wszystko pracuje jak trzeba i chciałam wykluczyć ewentualne choroby okazało sie ze jestem zdrowa. Zaczęłam od sportu 2x w tyg basen plus dieta masaże i zero chleba, nie działało wiec zaczęłam aerobik tez nic pomijam fakt ze non stop kremy i masaże pod prysznicem 2xdziennie + krem i masażerem az do wchłonięcia. Dopiero mezo mi pomogło ale ciągle nie tak jak bym tego chciała, ale Pani gratuluje i proszę zwrócić uwagę na fakt że w dyskusji uczestniczą kobiety które naprawdę wiedzą o czym rozmawiają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gocha samocha22
bylam. na mezoterapii nnm. bylo milo. na razie tyle. mam zamiar zrobic 6 zabiegow...ale mysle ze jak beda dobre rezultaty to moze podzialamy dalej. napisze jak cos zauwaze:) do tego dokupilam serum borowinowe tołpy i juz zaczelam sie spamrowac.. trzymajcie kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ktos slyszal o body mix high p
ower? zabieg za 300zl 6 rzeczy naraz: laser, glowica rf, glowica hi power, fotostymulacja, krioterapia, i masaz endodermiczny. czytalam reklame tego skomplikowanego cudu i zastanawiam sie czy faktycznie dziala! tyle rzeczy naraz? szok! ktos robil? ktos sie szkolil na ten temat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iwonnka
Dziewczyny ja to muszę sprawdzić, bo tez juz sama nie wiem co może na to dziadostwo podziałać, więc jutro zaczynam mezoterapie NNM i zobaczymy czy na mnie podziała, bo próbowałam już wszystkich najnowszych możliwych zabiegów, tak więc mam juz chyba jakieś rozeznanie. Napiszę o efektach wkrótce....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MIałam iśc
na SmartLipo , ale podaruję sobie po opiniach jakie słyszałam i po tym jak zobaczyłam moją koleżankę PO. Więcej jest gadania wokół tego zabiegu i teorii o n iczym niż efektów, spróbuje najpierw od mezoterapii jest w rozsądnej cenie i słyszałam już chyba więcej pochlebnych opinii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość StellaWawa
NNM na mnie nie działa, robiłam serie wiosną, zero efektów. Ni polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pani Celesta Kosmetolog
chyba ma racje , to wszystko zależy od tego kto czego oczekuje....ale chyba najlepiej sprawdzić samemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iwonnka
Witam dziewczyny, dzis miałam 2 zabieg NNM , widzę już niewielkie efekty, przede wszystkim moje bryczesy i wogóle uda są wyczuwalnie jędrniejsze, zmniejszył się też obrzęk który miałam i sprawiał że jak siedziałam dłużej to mnie bolały, a teraz to trochę popuściło. Mam jeszcze 8 zabiegów więc wszystko przede mną. Pozdrawiam też Pania kosmetolog Celesta- bardzo podobają mi sie Pani wypowiedzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iwonnka
Po czwartym zabiegu mam bardzo wyrażne zmniejszenie cellulitu! Jestem w siódmym niebie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CTRL + ALT
do Iwonnka Gdzie znależć ta cudowną maszynę? Napisz prosze pojadę nawet na koniec świata! Siedze całymi dniami na moim cellulicie i już tak mnie boli że nie mogę wytrzymać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gocha samocha22
wystarczy poczytac. ceny sa na stronie 8. jestem po 4zabiegu nnm. jest roznica..skora naprezona ale nie wiem co z celullitem...moze troszeczke sie zmniejszyl... pani zaproponowala mi jednoczesnie zabiegi lipokontur(czy jakos tak) i nie wiem czy sie decydowac bo to kupa kasy..jak myslicie? bo podobno efekty sa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ola1818
do CELESTA mam pytanko :) jakt to jest: jestem po serji zabiegów mezo-bezigłowej na BTL stan mojej skóry bardzo sie zmienił ale nie jest idealnie codziennie 2 razy masuje sie pod prysznicem a po tym dodatkowo nakładam preparat na uda i masuje. Chciałabym sie od Pani dowiedzięć czy jest sens chodzenia na poszczególne zabiegi przypominające (jesli tak to z jaką częstotliwością) a jeśli nie czy następna pełna seria zabiegów jest w stanie doprowadzić moje uda do stanu zadawalającego tzn zniszczyć to co pozostało - do reszty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ola1818
a może ktoś z was miał taki dylemat ?? albo juz w tej sprawie działa...............pozdrawiam i czekam na podpowiedzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Celesta - kosmetolog.
do ola 1818 Witam, przepraszam , że długo Pani nie odpisywałam ale musiałam wyjechac na szkolenie do USA z najnowszych technologii laserowych ( mój konik!) i zupełnie nie miałam czasu tu zaglądać, ale zdążyłam już podpytać kolezankę, która pracuje na NNMie i mówi, że można robić zabiegi przypominające erste raz na miesiąć lub jezeli chce Pani się pozbyć cellulitu do końca to ponownie serię. Podobno miała Pani chyba żle poradzone , bo trzeba było od razu robić terapię doppel ( podwójną) na całe uda naprzykład i wtedy jest lepszy efekt i jest taniej niż zaczynać od nowa. Jeżeli mogę dodać coś od siebie to po mezoterapii polecam na wykończenie zabiegi które opieraja sie na procesie neokolagenezy tzn podgrzewają kolegan sprawiając że włókna komórek wzmacniaja się i cellulit już nie jest taki widoczny.Efekty sa na prawdę rewelacyjne. Takie zabiegi wykonuje się falami RF Radio Frequency i mozna robić na laserze SYNERON ELOS naprawdę to jest teraz super nowość na rynku , u nas w Niemczech bardzo popularne. Ja na tym pracuję i ogladam efekty na co dzień, warte wykonania. To jest alternatywa Thermage bardzo bezpieczna i nieinwazyjna. Jeżeli macie jakieś pytania odnośnie laserów służe pomocą. Na tym sie dobrze znam. Do nastepnego razu. Ola 1818 Podziwim Pani samozaparcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ola1818 do CELESTA
Witam Panią, bardzo dziękuje za dobre rady i za to ze Pani tu jest :) ciężko jest uzyskać informacje w tym temacie gdyż ciągle obserwuje ze nieodpowiednie osoby zajmują sie takimi zabiegami a niestety aby na czymś sie dobrze znać trzeba to lubić i sie tym interesować i pogłębiać wiedzę na te tematy. Mam tylko jeszcze jedno pytanie o przyczyny powstawania : wyeliminowałam: -hormony, -przebadałam tarczycę - to nie to...., -węglowodany (na ile to jest w Polsce możliwe ;) ), -uprawiam sport raz w tygodniu :( basen, -stosuje kremy i masuje sie nimi 2 razy dziennie, -stosuje Tołpa kuracja - owijanie folią na 45 min x2 w tygodniu, zostaje : -obciążenie genetyczne (mama tez to ma), -siedzący tryb życia 8 godzin, czy coś pominęłam? czy coś jeszcze mogę zrobić? niestety na kolejną serie zabiegów nie jest mnie stać wiec musze sobie inaczej radzić jedyne na co jestem w stanie uzbierać to jeden zabieg na 2 tyg ale czy to ma sens??? pozdrawiam i czekam z niecierpliwością na Pani opinię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ola1818 do CELESTA
sprostowanie : stać mnie na 1 zabieg na 2 miesiące.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ola1818
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Celesta - kosmetolog.
do Ola 1818 Pani OLU nie jest pani w stanie wyeliminować w 100% przyczyn powstawania cellulitu. Proponuję systematycznie korzystać np. z masaży, powiedzmy raz w tygodniu drenaż imfatyczny. Proszę również spróbować nie robić wszystkiego a raczej nie mysleć o tym wszystkim tak intensywnie, bo zawsze będzie pani wydziała cellulit u siebie. Głowa do góry!! Na pewno nie jest tak żle!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ola 1818
dziękuje ze tu Pani z nami jest, była Pani i jest niekwestionowanym źródłem informacji które są rzeczowe i prawdziwe jeszcze raz bardzo dziękuje na pewno ma Pani rację :) teraz stosuje co dwa dni borowinową maskę Tołpy taką którą zawija sie na 40 min i naprawde działa ;) pozdrawiam i jeszcze raz dziekuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JA jutro zaczynam
swoją przygodę z mezoterapią NNM!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cellomanka
Dziewczyny zabieg NNM na cellulit jest najlepszym jaki do tej pory robiłam.Konkretny, profesjonalny i przede wszystkim Medyczny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×