Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

asia71

szukam bratniej duszy/znajomych

Polecane posty

ja też kiedyś bardzo dużo czytałam praktycznie co w ręce wpadło,myślę,że za sobą mam już narodową :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja odpuściłam ostatnio jakiś brak zainteresowania :( co wezmę książkę do ręki to mam wrażenie że już czytałam :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Grześ ]usta] miłego popołudnia zatem życzę i smacznego jedzonka :) Weż na jutro bigosiku w termos dla kochanych dziewczynek :classic_cool: Aniu...wesoła dziewczynko..niestety zmywam się i ja...ale wrócę jutro...Idę dziś na kawkę z kumplem ;) Jutro ustalamy desery..proszę się przygotować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z deszczowej stolicy witam Was uśmiechem 🖐️ Zaparzyłam kawy, przyniosłam też mleczko do niej, jak ktoś lubi i proszę sobie wlewać. Do tego mam kruche ciasteczka na osłodę dnia dzisiejszego :) Jakby byli niepijący kawosze, jest do wyboru sok grejfrutowy i herbatka malinowa :) Jedno pocieszenie, to to że dziś już rozpocznie się weekend :D Ja mam dziś zaległą imprezkę domową. Takzę goście się zejdą na biesiadowanie ;) Jutro mam wpisy i oblewanie udanej (chyba) sesji ;) A może w niedzielę ? Jednak opić należy w swoim gronie ;) Teraz już zapraszam na piątkowe pogaduchy życząc wszystkim miłego dzionka :) 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może inaczej...nie poinniśmy na diecie, ale jak się nie pokusić, kiedy w nocy upiekłam kruche ciasto z jagodami i jabłakim zalane budyniem. Mniam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ej kobiety kobiety egipcjanka to co ty w nocy nie spisz tylko pieczesz ?.Tak sie przejełaś deserami ,żeby to nasze pisanie (nasza spółka)nie zaważyła na twoim życiu małżenskim hahahhaha bo potem twój bedzie miał do nas pretensje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mężu, jakoś to nadrobię ;) te nocne pieczenia... Piekłam nocą, bo nie mam inaczej czasu. Wieczorem po powrocie dopiero zakupy, tak wiec 23 po zaczęłam piec :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak przystało na prawdziwe lato ;) Tak, przyznaję, jest paskudnie. Nie cierpię takiej aury. Wtedy tylko w domu..kocyk, książka, za oknem stuka deszcz o szyby..i lampka wina...Żyć , nie umierać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć :D normalnie wiadro podstawiam żeby się obudzić hi,hi,hi,hi!!! słuchajcie spóżniona już jestem,więc witam się i biegnę dalej,dzięki za kawę i ciacho :) odzywam się póżniej :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ech...o mnie już nie pomyślałeś...:( Ja ciasto mam na wieczór...teraz nie mam nic. Ale umówiłam się już na lunch dzisiaj, mam ochotę na spagetti...idę z koleżanką . Cześć aniu wesolutka. Zapraszmy w wolnej chwili:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sarami
Witam! Nie sposob przeczytas wszystkie wasze wpisy, jednak wydaje mi sie, ze po czesci pasuje do Was. Trzy lata temu moj poukladany swiat wywrocil sie do gory nogami. Zmiana miejsca pracy a co za tym idzie przeprowadzka, zerwane znajomosci, przyjaznie..., wszystko po to by rodzina byla w komplecie. I jestesmy. I tylko ja wiem ile mnie to kosztowalo... Zaczynam sie do tego przyzwyczajac, zgodnie z regola: czego zmienic nie mozesz-zaakceptoj. Tylko przyjaciol nowych nie mam... tak trudno zaufac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem,jestem.......a co mąż kupił? jakieś ciastka :( a dieta!!!!!!! o nowa koleżanka cześć :) skąd klikasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj cieplutko sarami 🌻 Powoli doczytasz nasze wpisy...Rozumiem Twoją sutuację, jednak poznając nowych ludzi zdobywasz nowe doświadczenia. Ludzi poznaje się wszędzie..Wiesz, że trudno ufać ludziom, ale warto się przemóć. Inaczej świat wygląda. Tak więc zapraszamy do Nas :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×