Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

asia71

szukam bratniej duszy/znajomych

Polecane posty

Acha...zapomniałabym...wkręcać sie nie musisz...jesteś przyjęta ;) Choć to nie mój topić, ale mam nadzieję, żę założycielka (de facto nie ma Jej) nie będzie miała za złe. Acha, karczma jak powstanie;) będzie i dla Cibie otworem stała...a robota zapewne się znajdzie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też fajnie ,jak tam po nocce śniło wam sie coś .Ja miałem jakieś głupie sny że byłem na bezludnej wyspie i nie miałem do domu jak wrócić ,a okazało się na końcu że, dom miałem w jaskini horror

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ech...spałam jak zabita po wczorajszym pifku z mężem ;) Nie pamiętam snow (choż pewnie były jakoweś ) ;) Ale najciekawsza wiadomość dnia wczorajszego>> zaliczony egzamin z prawa podatkowego :D:D:D Jestem happy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To super my też się cieszymy potrzebujemy wykształconych wspólników do karczmy ale powinnaś to uczcić z meżem jakims dobrym winkiem a nie piwem sztuk 1 hahaahhaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie chłodno, wieje , zachmurzone niebo...Jakos kiepsko. Nie powiem jednak, że nastrój mi nie dopisuje. Wręcz przeciwnie. Zreszta dzis 11 urodzinki mojej latorosli :D W końcu dorosłe dziecię już, no nie ? Wychodząc ucałowałam chłopaczysko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ej mężu...wiem, ale musiałam sie jakoś dzis podnieść. Poza tym jeszcze nie znam rezty wyników, więc będzie co jeszcze opijać ;) To w weekend, choc pewnie w towarzystwie znajomych ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jeszcze długo pewnie nie bede dziadkiem mój starszy skonczył dopiero 1 klasę a drugi idzie do przedszkola , zreszta i tak mnie przezywaja zwłaszcza zona że jestem dziadkiem z orzechami hahahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie ,witajcie.Ja rowniez z kawusia.Ja cala noc latalam samolotem....To byl rowniez horror...O 11 jedziemy na lotnisko.Mam niewiele czasu.Wszystko spakowane.czego nie wzielam-znaczy niewazne.Dzisiaj wieczorem wypije piwko za wasze zdrowie pod palma.Moj luby(nie rozumie po polsku ani slowa)pyta ciagle-co ty tam piszesz?A ja mu na to ,ze ciagle obgaduje niemieckich facetow z innymi i sprawdzam czy nie odbiega od normy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Porobie zdjecia tylko nie mam zielonego pojecia jak je \"wkleic\"tutaj.Ale mam nadzieje,ze mi pomozecie.Jezeli chodzi o komputer to jestem kompletny laik.Tutaj u mnie pogoda paskudna-leje,leje....Mam nadzieje,ze gdy wroce to to bedziecie tu dalej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×