Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

asia71

szukam bratniej duszy/znajomych

Polecane posty

a jeszcze przypominam egipcjanka,że anki nadciąga i imprę jakąś trzeba wydać :P więc odchudzania nie będzie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny znam to z autopsji od jutra bedzie dieta a przeciez napewno nie musicie sie odchudzac badzcie takie jakie jestescie ,nie kocha sie kogos za wyglad tylko za to co ma w srodku;). Powiem wam jeszcze ze moja tak sie właśnie wzieła za te głupie diety spadła chyba z 10 kilo i co i nic nie ma za co chwycić zrobiła tylko krzywde ale mnie;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kokieteria kokieterią, ale czasem trzeba...choć więcej u mnie przesady niż potrzeby :P A imprę zrobimy, obowiązkowo...mąż coś upichci, my alkohol przyniesiemy...muzyczkę włączymy i biba gotowa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taki już jestem nie pijacy czasami piwko albo lapkę wina i dość a moja ooooooooo to lubi czasami a ja jej nie zabraniam (mam w tym swój interes) hihihihihih

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hi,hi,hi,hi.........to fajna impra się kroi........my z egipcjanką :D:D:D winko,za winkiem :P:P:P a mąż hi,hi,hi.......nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no rozpalać już brzmi lepiej...My cos już wymyślimy mężu, zaprawdę...mamy jeszcze czas do 26 :) A moje plany schodzą do wpisów jutro na uczelni. Sesja zakończona, tylko nie znam wyników. Jutro opijam z kumplem :P, a w niedzielę ze studentami ;) I kiedy trzeżwieć ;) ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×