Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

asia71

szukam bratniej duszy/znajomych

Polecane posty

Gość agunia69
Cholera zagadka napisalam przez T!Pisanie na komputerze nie nalezy do moich mocnych stron...Ale,ale nie mloda(40 sie klania)i nie sliczna(zmeczona zyciem)ale masz racje zycie nalezy do mnie! Napisales,ze mieszkasz w Malopolsce,ja wczesniej mieszkalam na Dolnym Slasku.W pieknej miejscowosci wypoczynkowej,turystycznej,ktora zna kazdy w Polsce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak już wcześniej napisałam narzekać nie lubię dlatego wolałabym zakończyć na stwierdzeniu \"może być... \" pozatym tak jest aguniu "odważna" i to wielką literą...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agunia69
Czasem warto ponarzekac,nie trzymac wszystkiego w sobie,nie zamykac sie.Wygadac sie raz na jakis czas obcym ludziom,ktorzy cie nie znaja.Ale nie polecam wizyt u psychoanalitykow i psychologow.To sa ludzie ktorzy nie potrafia dac sobie rady ze swoim zyciem a maja radzic innym.(moze nie wszyscy ale w wiekszosci)Zagalopowalam sie .Przepraszam. W Zakopanem bylam kiedys na urlopie z rodzicami.Ale to bylo latem.W tym roku zamierzam pojechac do zimowej stolicy na narty.Slyszalam.ze zima jes tu niesamowicie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agunia69
Musze sie pozegnac.Bardzo milo mi sie rozmawialo,ale obowiazki wzywaja-musze jechac do pracy.Ale jak wroce po 20 to zajrze tu .Byc moze jeszcze sie spotkamy na forum.Pa pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z kawusia w rece,z dobrym humorkiem siadam przed monitorkiem!Ale ja mam talent do rymowania! Jaka pogoda u was?Tutaj pogoda deszczowa-i to ma byc LATO?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam,U nas troche sie przejasnilo,ale nie wyglada to najlepiej....Myslalam,ze chociaz w tym regionie Polski pogoda dopisuje.W przyszlym miesiacu jade na tydzien w odwiedziny do moich rodzicow,ktorzy od tygodnia mieszkaja w okolicach Krosna.Kupili tam dom.Nie widzialam tej posiadlosci,znam ja tylko ze zdjec i opisu rodzicow,ktorzy sa zachwyceni.W moim zyciu tak wszystko szybko sie zmienia,ze czasem nienadazam.A co z twoim humorkiem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie ma i nie bedzie;( a tak to mam duzo roboty a po robocie tez duzo roboty;) bo moja ma dzisiaj urodziny to jej musze pomoc sałatki galaretki i takie tam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam nadzieje \"mezu swojej zony\"Ze imprezka sie udala.Ja wczoraj bylam w pracy a potem pojechalismy na zlot motocykli.Ja na motorze nie jezdze i tylko raz w zyciu jechalam-mam ogromny strach.Ale moj dostal bilety wiec pojechalismy popatrzec.Cos takiego widzialam po raz pierwszy.Wrocilismy do domu o 5.30!Troche pospalam,pokrecilam sie po domu.I tak zaraz niedziela zleci.Do jutra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam.Ja tez to znam.Gdy robimy jakas impreze to ja wszystko przygotowuje sama-salatki,miesko i inne pierdolki sam wiesz jak to jest.I za kazdym razem slysze-po co tyle wszystkiego?Ale kiedy goscie przyjda i sa zdziwieni-sama to wszystko zrobilas?A moze masz jakas firme i nie chcesz dac namiarow?Moj luby jest tak dumny jakby sam to przygotowal!!!A palcem nie kiwnie(brak czasu).Ja padam na pysk,wszyscy sa zadowoleni a ja za kazdym razem postanawiam-to bylo ostatni raz.Ale tylko tak mysle... Jaka pogoda?U nas leje ale nie jest zimno.Wczoraj bylo ladnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agunia 69 to było tak mialem jej pomagac zawsze tak robie przychodze do domu a tu moja z morda ze musiala wszystko robic ,ze jej rece opadaja. Powoli mowie mialem ci przeciez pomagac dlaczego robilas sama a ona bo tak i koniec ,kazala mi spadać z kuchni i sie nie odzywac ok myśle poszedłem do pokoju cos posprzatac zeby moja miała mniej roboty.Za chwile moja sie drze ze sie nie odzywam i takie tama potem wieczorem sie pyta głupia:) bedziemy coś robić ? a ja wkurzony to jej mówie to sobie zrób sama tak samo jak te sałatki hehehehhe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To tak jest...Ja sama siebie nie rozumie.Czasem zachowuje sie tak,ze potem gdy sie nad tym zastanowie to mysle-to nie bylam ja!I jest mi normalnie wstyd!Na ogol staram sie byc spokojna i opanowana,ale czasem \"wybucham\"i wtedy...Awantura gotowa.Gdy bylam mezatka awantury byly na porzadku dziennym.I to takie,ze ....A najgorsze to bylo to wyzywanie sie nawzajem...Ile ja sie nasluchalam....A teraz nie, jezeli sie klocimy to sie nie wyzywamy,nie ponizamy,Nie wiem jak wygladaja twoje klotnie, ale u mnie to bylo cos okropnego-dwoje wyksztalconych ludzi uzywalo slownictwa jak spod budki z piwem.Horror...Dlatego powiedzialam sobie, nie dopuszcze wiecej do takich sytuacji.To tak poniza czlowieka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jestem nadwyraz spokojnym człowiekiem wiedzialem że nerwowa że sie urobiła przecież to rozumiem ,dlatego wolalem sie odsunać na bok ale to tez nie pomogło, moja zawsze sie tak zachowuje przed jakimis wiekszymi imprezami ale nie powiem przeprosila mnie wczoraj i to jeszcze jak:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czyli takie klotnie maja tez swoje dobre strony.Musze sie pozegnac na chwilke...Dostalam wlasnie tel.musze jechac troszke popracowac.Ok.14 bede spowrotem.Mam nadzieje,ze sie jeszcze dzisiaj spotkamy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Juz jestem.Przestalo padac,ale slonca dalej nie widac. Wyobraz sobie gdy jechalam do pracy,moj luby zadzwonil i poinformowal mnie,ze musze wziac sobie tydzien urlopu od czwartku bo...........lecimy na Malte!Taki krotki urlop.I jak go nie kochac?Jestem tak podekscytowana.Urlop zalatwilam,jeszcze tylko pakowanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz co chyby warto bylo przejsc w moim zyciu to wszystko,zebym teraz mogla zyc normalnie.A ty gdzie wybierasz sie na urlop?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A nad morze gdzie jezdzicie?Ja bylam tylko w Ustce(ale to bylam mala),Gdansku i Swinoujsciu.I tak prawde mowiac nie znam tych okolic.Wiecej czasu spedzalam w gorach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Wczoraj nie pisalam-nie mialam czasu.Wszystko jest tak zakrecone!Pakowanie-pranie potrzebnych rzeczy,bo przeciez do samolotu nie moge ich zabrac duzo-nie ma to jak samochod-wrzucam to co potrzebne i to co przypadkiem moze byc potrzebne i juz.A tu musze myslec co bedziemy potrzebowac.Zalatwilam samochod z wypozyczalni-bo zostawic samochod na parkngu lotniska nie oplaca sie a jechac pociagem i potem spowrotem tez czekac na pociag -to dlugo trwa.Porobilam sobie listy co potrzebuje,zeby nie zapomniec.A pogoda dalej paskudna...Boje sie latac samolotem....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×