Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość szlemik

Łódż - Od nas zależy, jak często będziemy się uśmiechać.

Polecane posty

Cieszę się , że mi nie wkopiecie -- jak tak lubię się nieraz podroczyć Stokrotko... -- Mam pytanie... Czy masz może mapę topograficzną Lasów Janinowskich ? (Myślę o Twojej pracy...)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochani weźcie aparat foto cyfrowy. Jak założymy własną stronę internetową, będziemy mieli kronikę imprez i przy czym sobie powspominać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
własnie sie dowiedzialam ze chyba za dlugo nie bede mogla byc na turnieju bilardowym:( ale to jeszcze moze sie wyjasni...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stokrotka... --Dziękuję , już wcześniej byłem na tej stronie. Ba - sam mam nawet dokładniejszą mapę. Lecz nie ma to jak topograficzna. Stokrotka.... ona..30// Dziewczyny weźcie aparat, proszę. Trzeba będzie zrobić zdjęcie "rodzinne".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moj aparat jest w gorach niestety...jak wroci do czwartku to go wezme:) i oczywiscie jezeli ja bede mogla byc dluzej....bo narazie zanosi sie ze bede max godzinke:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wilczek.. -- Wysłałem Ci sms-a, masz zatem mój nr telefonu. Planuję być po Ciebie w czwartek ok. 17.20 .... Zdążysz ? Potem po drodze - o kuźwa i na 18.00 na Wileńską. o kuźwa... -- Bylibyśmy przy tej zatoczce ok. 17.40. Może być ? rapi.. -- jeśli byłbyś być bez samochodu, skontaktuj się ze mną lub z o kuźwa, czekałbyś na mnie z o kuźwa w umówionym miejscu ( to nie daleko od Ciebie ) i zabrałbym Was oboje. ona..30// -- Cóż może być ważniejsze od naszego spotkania ? Ja zrezygnowałem ze spotkania z burmistrzem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
praca....niestety;( moze nie jest wazniejsza ale niestety trzeba byc jak jest sie potrzebnym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ona..30// -- Szczerze Ci współczuję. Pech. Ale.... .........poczekajmy do jutra, może się sytuacja odwróci na plus. Bądźmy dobrej myśli. Ja znikam na 2 godzinki, też praca. Do wieczorka.... Stokrotko... Jeśli możesz, pamiętaj o aparacie i skutecznym przekonaniu M. o kużwa.... Wilczek.... -- Co Wy na moją propozycję ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szlemik - dziękuję, zdążę na pewno! Tylko telefon mi padł, więc sprawdzę Twój numer dopiero jak "nakarmię" baterię :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to skoro wszyscy uciekli stad to ja tez powoli sie zbieram do domku, chociaz nie chce mi sie wychodzic na ten skwar o kuzwa....jak tam twoj remoncik?zakonczony???czy nadal sie meczysz???? jesli chodzi o twoja prace to moze cos moge pomoc??? no i mysle ze w koncu sie zobaczymy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ech...remont ciągle trwa i jeszcze długo będzie trwał. Jeśli chodzi o pracę to jakoś idzie, na razie sobie radzę, a jak będę potrzebowała pomocy to się zgłoszę:) bardzo Ci dziękuję:) Ja też myślę, że się w końcu zobaczymy:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...wszyscy poszli a ja przyszedłem. Cisza, ale może jakaś zabłąkana \"owieczka\" tu zajrzy... .... i z kim będzie mogła poplotkować -- ze szlemikiem, bo szlemik dyżuruje i też lubi poplotkować. Ludzie mówią nieraz do siebie, a ja nawet piszę \"do siebie\".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry. o kuźwa....---...a mnie się Twoje wieczorne wpisy podobały. Nieraz tak trzeba.... i na sercu robi się lżej. Człowiek gdy cierpi i jest sam, ma nieraz ochotę wyrzucić z siebie ten smutek, coś powiedzieć... wtedy te słowa nabierają uczucia, mają \"duszę\"... a to jakieś rymy dołoży ... ... i tak rodzi się poezja. Dla mnie właśnie Twoje wieczorne wpisy - miały \"duszę\".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry 🖐️ Piekny dzień za oknem, rozpoczynamy nowy dzień. O kużwa..każdy ma swój sposób na samotność, handrę, ciszę, zabawę...Nie Ty jednak sama rozmawiasz... ;) A poezja...to to co dusza odczuwa i przeżywa :) Samo piekno...Kocham je :) Miłego dzionka wszystkim :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A teraz dowcip..... W pewnej uczelni, na wykładach z seksuologii, docent specjalista tłumaczy.. --- Badania wykazują, że przeciętnie małżeństwa współżyją 2-3 razy w tygodniu. Rzadko się zdarza, aby do zbliżenia dochodziło 2-3 razy w miesiącu, niestety są takie małżeństwa.--- Wykładowca chcąc mieć dowód na swoje słowa pyta... --- Są na sali takie przypadki ? --- Parę rąk nieśmiało uniesiono do góry. --- Sami Państwo widzicie.. --- z satysfakcją kontynuuje wykładowca --- Ale , co jest karygodne, w niektórych małżeństwach do zbliżenia dochodzi tylko raz w roku. --- Tu też na dowód tego wykładowca chciał znaleźć przykład.. --- Czy jest na sali osoba w takiej sytuacji ? ---- Nagle z lewego końca sali jeden słuchacz podskakuje na krześle wymachując ręką... --- U mnie... u mnie tak jest....--- Wykładowca ciągnie dalej.. --- O proszę ... ale zaraz, z czego się Pan tak cieszy ? --- Słuchacz dalej podskakuje i woła.... --- A bo to już jutro... to już jutro.... ###################################################### Jakimś dziwnym sposobem, gdy sobie przypomnę, że za tydzień wyjeżdżam do Anglii do małżonki - to właśnie przypomina mi się ten dowcip. Nie wiem dlaczego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kris69
witajcie wszyscy ktorzy akurat tutaj jestescie i pozostali ktorzy tutaj przybeda moze ja powiem cos o sobie bo chyba jeszcze nie mowilem, jestem tutaj nowy ale chce sie wgrac w wasza paczke, ktora nie jest zadna zamknieta grupa(tak stwierdzil szlemik, ale juz nie pamietam na ktorej to bylo stronie) pracuje na jednej z lodzkich uczelni, dlatego nie mialem czasu, bo konczyla sie sesja i wszelkie popraweczki:) ale juz jest ok, zatem moge czesciej tutaj zagladac i jednoczesnie spotykac sie z wami lubie takie przygody, lubie rowerek, lubie spacerki....to moze na tyle na poczatek a reszte jak sie spotkam z wami pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale jaja... wiek XXI , a cenzura nadal nierozgarnięta. nie pozwoliła słuchaczowi machać ręką i w słowie \"wymachując\" stawia gwiazdkę... Cześć egipcjanka.... My pewnie w zwalczaniu smutków jesteśmy \"zawodowcami\". A teraz podsumujmy listę zawodników na turniej... Na 100% będą --- stokrotka.... o kuźwa.... Wilczek... i szlemik. Czekam na 100 procentową deklaracje pozostałych. ( Przy okazji sprawdzimy dar przekonywania stokrotki. ) Zależy mi na deklaracjach, bowiem w przypadku większej ilości osób rezerwuję cały klub tzn. 3 stoły i muszę przygotować planszę wyników.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×