Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość szlemik

Łódż - Od nas zależy, jak często będziemy się uśmiechać.

Polecane posty

wilczek to raczej niech nagroda zostanie niespodzianka:) bo nikt nie bedzie chcial brac udzialu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na sąsiedni blok, parking, sklep spożywczy i kawałek trawnika;) Aaa, i jest tam jeszcze problem gołębiej natury... CZY KTOŚ WIE, JAK SIĘ POZBYĆ GOŁĘBI Z BALKONU???????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o kuzwa...to powiem tak...............chyba juz powinnas wiedziec co masz zrobic, chociaz to moze byc trudne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wilczek, haha, czyli widok prawie jak u mnie :) i gołębie usilnie pragnące mieć gniazdo na balkonie, identyko, a walka, jak z wiatrakami :( sąsiadka nawieszała siatek, zeby szeleściło, trochę pomaga, a ja rozwiesiłam nad poręczą żyłki, pomaga na tyle, że nie moga usiąść na poręczy. nienawidzę gołębi, bleee... ona, dzięki, może skuszę się na Wotę :) o kuźwa, to co to za facet, rzuć go w kąt, jak on tak walczy o Ciebie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Strejowa - mój problem polega na tym, że mam zbyt dobre serce, by ostatecznie pozbyc sie gołębi. Ale musze to zrobic, bo zaraz moje nowe okna będą wyglądały... no, nieszczególnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przeciez nie ma sensu zebys byla z nim na sile....albo zeby on mial taki punkt wyjscia....ze w razie jakby cos to ma ciebie, bo teraz tak to wyglada ze wlasnie ciebie traktuje jako taki punkt, do ktorego zawsze moze wrocic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a gdzie nasi chlopcy sie podziali??? rapi jak mija urlop??? o..kuzwa-->>przeciez masz kochanka, to moze o niego powalcz????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o kuzwa, ale jeśli tak jest jak pisze ona, to lepiej zakończyć sprawę, wiadomo, że boli i się cierpi, ale musisz się zastanowić jaki jest sens takiego związku, teraz przecież też Cię to boli :( wilczek, no właśnie, szkoda okien... a dla gołębi nie trzeba mieć dobrego serduszka, one są jak szarańcza, i tak sobie poradzą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o kuźwa...- w walce moge Ci pomóc:D W końcu one sa przebiegłe i podstępne, przyda się wsparcie. Tylko żeby kisiel nie był wiśniowy;) Wino powinno pomóc... Przynajmniej na chwilę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nio to niech bedzie \"kochanek\" ale wiadomo ze ten \"kochanek\" moze kiedys sie zamieni w prawdziwego kochanka:)to wtedy....... juz wiecej nie mowie:) oczywiscie sluze rowniez pomoca..wiesz w jakiej kwestii:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to moze zapros do nas swojego kochanka:) zeby nas poznal:) dobra co ja plote....uciekam juz do domku:) tzn najpierw spotkanie z....kims a potem domek:) milego popoludnia i wieczorka zycze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×