Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość szlemik

Łódż - Od nas zależy, jak często będziemy się uśmiechać.

Polecane posty

no rapi-->> w koncu jestes w swoim zywiole....tylko pamietaj, kto jest kolejny zebys go zarazil ta agresja, bo niestety caly czas jej nie mozesz zatrzymac dla siebie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co Wy o tej agresji?? Wlasnie przeczytałam fajny artykuł na kaffe o dobrych uczynkach, polecam dla rozładowania napiecia :-) rapi -- uwaga strzelam ;-) szarozielonoropuszy! ona -- może jednak uda nam się połaczyć te stoliki? ! :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj, sporo agresji straciłam;) Na piąteki się, oczywiście, piszę:D Z tą torbą to nie taka zła myśl... Może sąsiadki się nie zorientują i zaczną mi odpowiadać na \"dzień dobry\"...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc - no niestety ja tez dzisiaj zapracowany. Wiec krotko i konkretnie - jesli chodzi o dzisiejszy wieczor i wyjscie na miasto - kto sie pisze i jakie ma propozycje??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość luki_30
czesc, ja sie pisze....i chyba najlepiej gdzies jakis ogrodek ok 19 a potem mozemy sie gdzies przeniesc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja się piszę, z siostrą i koleżanką (prawdopodobnie), dołączę około 20. Papierowa torebka przeciw wścibskim sąsiadkom już przygotowana;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobrze, to może konkretnie :-) (rapi, tak trzymać!). Zbiórka o 19, dziś (piatek 24.08) pod \"nietoperzem\". (czyli pod pomnikiem Schillera kolo Horetxu). Jakieś inne propozycje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I jeszcze jedno: lista chetnych: wilczek i spółka luki stokrotka i stokrotek ona a co z pozostalymi??? rapi, oliweczka, solamina, kuzwa, kris, marzanna ????? (przepraszam jesli kogos pominelam)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja bede o 19 kolo \"Hortexu\". Przejdziemy sie na ogrodki, a pozniej... Pilnie musze sie odstresowac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rapi -- Super!!! To sie nazywa meska decyzja - krotka i precyzyjna. A o jakis odstresowywaczach pomyslismy. Mysle, kazdy ma ochote troche poszalec i zrelaksowac sie pod koniec tygodnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×