Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość szlemik

Łódż - Od nas zależy, jak często będziemy się uśmiechać.

Polecane posty

towarzystwo gdzie sie bawi w tym tygodniu???? *rapi78 czy ty gdzies wyjechales? *robotopik ciebie tez dawno nie widzialem... *szlemik sie tlumaczyl ze go nie bedzie podobnie jak mnie *niebieska stokrotka ty tez wcale sie nie udzielasz :( */oliweczka/ciebie to chyba gdzies zawialo na inny topik, ale nie martw sie szpieg cie wysledzi *marzanna chyba strasznie zajeta *strejowie, gdzie wy sie podziewacie? to chyba na tyle tych ktorych pamietam... pora na mnie juz see you

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej!! Sorki, ze mnie nie ma, ale wrzesien i poczatek pazdziernika to u mnie niezly zachrzan, zreszta jak caly rok akademicki. Byle znow do wakacji :-D luki -- mowisz i masz --- sloneczko juz wyszlo i ladnie swieci :-) ona -- az sie przestraszylam!! tego czegos co mi przeslalas na pulpit :-D kuzwa -- musik odslucham w domku! szpieg -- bedziesz juz nami na zawsze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
byłem jestem będę tylko nie cały czas z wami, mam jeszcze inne zlecenia do szpiegowania na innych topikach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wszystkich nigdzie nie wyjechalem i na razie nie wyjezdzam, chyba że jeszcze o czyms nie wiem :) a tak sie rozmarzyłem przez ta pogode... eh, co ja jeszcze robie w pracy? zamiast gdzies wyjsc i ponygusowac w plenerze. Ale obiecuje sobie w sobote to nadbrobic - bez wzgledu na pogode :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
---- PODANIE ---- Prosba o zwolnienie mnie z dyzuru w dniu 28.09.2007r. z powodu permanentnego nygusowania. W przypadku braku lub uzyskania odmownej odpowiedzi biorę dzień na żądanie (pierwszy w tym roku), co zgodnie z prawem nie wiąże sie z zadnymi konsekwencjami statutowymi niniejszej organizacji. Z powazaniem rapi78

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
vice, pamietaj ze zawsze mozesz odmowic:) milego popoludnia, slonecznego i cieplutkiego jade jutro na wyjazd w gorki, troche pochodzic jak wroce to sie odezwe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rapi78 moze jakis konkurs na jutro przygotujesz podobnie jak to zrobil szlemik? ja juz uciekam do domku:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eh, typowy vice i typowa biurokracja... rece opadaja... no wiec sa trzy wyjscia: 1) albo vice rozpatrzy je jutro o 8rano - podanie juz lezy na biurku 2) albo wezme dzien na żądanie 3) albo... nastapi nieoczekiwany zwrot sytuacji i... ale szczerze mowiac nie liczę na to... jak nygusowac to nygusowac i to jeszcze w piatek :)) a teraz juz uciekam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć:) marzanna...-> poszukuję szczeniaczka, najlepiej suczki, który wyrośnie na maleńkiego pieska, bo drugi duży nie zmieści mi się w mieszkanku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×