Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość szlemik

Łódż - Od nas zależy, jak często będziemy się uśmiechać.

Polecane posty

no to niebieska ma piwko :)) gratulacje. A C4 jest powszechnie uzywane w hoolywood\'zkich filmach sensacyjnych jako wlasnie material wybuchowy, wiec pomyslalem ze to bardziej naprowadzi :)) :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem. Coś mi się wydaje, że nie trzymaliście za mnie kciuków, dlatego waszym zadaniem jest odmówić dzisiaj za mnie pacierz, coby baba z dziekanatu nie skreśliła mnie z listy. Zatem ogłaszam, że: DZIŚ O GODZINIE 22:30 CHIŃSKA SEKTA ODMÓWI WSPÓLNIE \"OJCZE NASZ\" W INTENCJI. Kto nie da rady dzisiaj, może to zrobić jutro o tej samej godzinie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej wszystkim :) Widze ze wszyscy są zapracowani :( ja również zarobiony jestem jak wielbład w karawanie, wiec rzadko zagladam na topik ostatnio :( kuzwa...ja odmowie dzisiaj w modlitwe w intencji mam nadzieje, ze jeszcze nie za pozno :D ona...widze ze jakas choroba Cie dopadla, zycze wiedz zdrowka :) wilczku...poszukiwania szczeniaczka bez sukcesow :( , ale w srode w dzienniku lodzkim wychodzi dodatek Gratka i tam jest mnostwo roznych oglaszen, rowniez ze zwierzakami. Wiec kup gazetke i poszukaj, moze przeznaczenie zadzila :) ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry!!! Milego dnia moi drodzy! Kuzwa -- mam nadzieje, ze modlitwy pomoga. Idziesz dzis do dziekana? robotopik -- wiesz, ja bardzo lubie wielblady :-D wilczek -- a co ze zwierzatkiem ze schroniska? Moze tam cos znajdziesz? ona -- jak zdrowko? rapi -- moze jeszcze jakas zagadka? (jedno piwko to tak cos malo :-D marzanna -- pisz co chcesz i niczym sie nie przejmuj :-D do roboty, do roboty...:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc wszystkim no niestety dopadla mnie grypka, ale juz powoli ustepuje:) kuzwa..ja trzymałam za ciebie kciuki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rowniez wszystkich witam kuzwa - a wiec piatek 12 pazdziernika zapisany w kalendarzu :)) stokrotka - niestety na dzisiaj nie mam żadnej zagadki :(( oliweczka - tutaj sa sami grzeczni chłopcy i grzeczne dziewczynki :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oliweczka - a to chodzi o \"i gra gitara\"?? E, to juz dawno go tutaj nie ma :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
alez tak nie myslalem. Ja?? Taki skromny i grzeczny chlopczyk jak ja nie mogl tak nawet pomyslec :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czegos tutaj nie rozumiem???czy wy o cos sie spieracie/???moze o grzecznosc rapiego78???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×