Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość szlemik

Łódż - Od nas zależy, jak często będziemy się uśmiechać.

Polecane posty

ja się ulatniam na jakiś czas....ale tu jeszcze wrócę dzisiaj.... i to wcale nie jest nabijanie licznika :classic_cool: ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli chodzi o te 7 wpisów, to o kuźwa... miała dobry pomysł. Popieram Panią Vice w całej rozciągłości. Ja mam bardziej szaleńczy pomysł, ale wszystko w swoim czasie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, mogę trochę odsapnąć, najważniejsze zadanie na dziś wykonane:D cześć, szlemiku, miło, że znowu jesteś, bo vice coś nam śrubki przykręca;) Postaram się jutro wywiązać z siedmiu wpisów, ale może być trochę trudno... Nie ma mowy o żadnej agonii! robotopik ->jak po urlopiku? widoczki miałeś naprawdę ładne:D problem z moim uśmiechaniem się polega na tym, że na potrzebuję minimum dwóch mężczyzn (silnych), bo na czwarte piętro jeden mi tego nie wniesie (i wcale nie jest to kwiatek) :( A, i samochód tez spory, jakieś kombi na przykład... A mam czas tylko do piątku, później - URLOP:D:D:D:D rapi78 -> a gdzie i kiedy rozbijasz \"białe miasteczko\" w celu głodowania?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szlemik-> faktycznie nie palę:D nawet, jeśli mnie czasem ciągnie na imprezce, chińska sekta skutecznie uniemożliwia mi powrót do nałogu:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wilczek... Jeśli chodzi o mnie to mogę przewieźć - jeśli zmieści się ta nagroda do mojego samochodu. Lecz niestety nie jestem sprawny fizycznie, odnowiły mi się kłopoty z wiązadłami krzyżowymi ( jedno kolano jest do wymiany), parę dni będę utykał. Gratuluje silnej woli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wilczek - na razie okupuje swoje mieszkanie :)) jeżeli uznasz, że dałbym rade wnieść to (jako jeden z dwóch) na 4piętro to służę pomocą - tylko nie wiem jak z czasem. Jak coś daj znać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki, rapi... hmmm, to jeszcze ktoś do wniesienia potrzebny... chyba pouśmiecham się na topiku: :):D:):D:):D:):D:):D:):D:):D:):D:):D:) myślicie, że dość promiennie, aby rozwiązać problem nagrody;)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wilczek... Załatw załadunek i rozładunek z wniesieniem, to przewiozę. Wybacz - z wniesieniem jestem obecnie cienki bolek, nawet jako jeden z dwóch.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wilczku....widzisz uśmiechy do właściwych osób i problem z transportem się rozwiązał :) oczywiście zgłaszam się do pomocy jako osobnik płci brzydkiej ;) ....teraz tylko trzeba to zgrać w czasie:) A dyżuru nie oddam.... nie oddam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
solamina...chciałbym poczytać coś optymistycznego, coś o życiu i ludziach . Może podpowiesz jakąś ciekawą pozycję :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
robotopik->dzięki za chęć pomocy:D dlaczego nie oddasz dyżuru? Pomyśl tylko, jakie piękne wpisy mógłbyś tu jutro realizować;) A ja na pewno będę bardzo zapracowana przed urlopem:( Panowie, jeśli chodzi o zgranie - kiedy (niestety, tylko do piatku włącznie) moglibyście spotkac się razem w celu przetransportowania mojej wielkiej (dosłownie...) nagrody?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
robotopiku-> optymistycznie o życiu i ludziach polecam na przykład \"Ulicę marzycieli\" Roberta McLiama Wilsona:) Nie wiem tylko, czy solaminka będzie miała... Wracam do chorującego zwierzaczka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ok. Mój poniedziałek. Dziękuję za zaufanie, to dla mnie zaszczyt. ( To przykład - jak należy reagować na przydzielony dyżur.) Niech będzie pochwalona Pani Vice....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wilczku...dzieki za polecenie lektury jak zdobede to przeczytam. Co do pomocy przy wniesieniu wygranej to w piatek i w sobote do 16 mnie nie ma co do innych terminow to kwestja uzgodnienia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i tak, wszyscy poszli spać...ale jestem na warcie :D ktoś nie śpi aby spać mógł ktoś ;) Dziekuje za zaufanie i przydzielony dyżur (dobrze szlemiku ??? ;) ) nie moge sie doczekac nastepnego ;) Ok ja rownież uciekam na dzisiaj. Śpijcie dobrze..... i oby nikogo jutro nie bolała głowa (zainteresowana /y ) będzie wiedziała /ł o kogo chodzi :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, miałam zacząć dyżur wcześnie rano, niestety, trochę spóźniłam się do pracy... Szlemiku, dziękuję za telefon. Robotopik, rapi78 -> czy dziś po 17 lub jutro po 18 moglibyście przenieść moje wygrane cudo? W tym miejscu uśmiecham się promiennie: :):D:):D:):D:) o kuźwa...-> o ile dobrze pamiętam, osoba dyżurująca ma dbać o to, aby topik rozwijał sie w pożądanym kierunku i tempie. W takim razie proszę wszystkich o skonkretyzowanie, jakiego tempa i kierunku pożądają;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Już wiem, tempo nie miało być \"pożądane\", tylko \"zadowalające\". Hmmm, jeśli zacznę się teraz dopytywać o zadowalające wszystkich tempo, wyjdę na wścibskiego babsztyla;D:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wilczek - dzisiaj odpada. Jutro ok 18 jak najbardziej... wlasnie okolo 18 bo wyjezdzam na weekend...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×