Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość szlemik

Łódż - Od nas zależy, jak często będziemy się uśmiechać.

Polecane posty

Hehe Słowa v-ce prezesuni ,,Tak sobie pomyślałam, że nagrodę wybierze sobie każdy sam i od kogo bedzie chciał\" ....hehe czy Ty chcesz zablokowac cały portal jak wszyscy zaczną gonić za tymi nagrodami ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ech wszędzie kary w pracy kary, w domu kary, na topicu kary....dobrze, że już przynajmniej nie chodze do szkoły ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć, człowiek znika na chwilę, a witają go same zasady, nakazy, kary... Ech, może jednak nmagrody? Na przykład piwko od vice? Tak dla równowagi... Chyba kiepsko wychodzi mi z uśmiechami, bo nagroda wciąż nieodebrana:( Pomocy!!! solamina -> dziękuję, dziękuję, dziękuję:D Znowu mam zajęcie na chłodne wieczory:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich. ( Ciekawe, kto mnie jeszcze pamięta ? ) Wczoraj wieczorem wróciłem do Łodzi. A tu - remont rozpoczęty i przerwany (czyt. totalny bałagan). Nie wiadomo od czego zacząć, jeszcze jestem nierozpakowany, w lodówce halny - a nic mi się nie chce robić. Zdążyłem poczytać wszystkie wpisy... trochę się działo. solamina... Jak dobrze, że zostałaś z nami. Jest ktoś, kto rozpocznie i zakończy dzień, a i weekendy nie są takie ciche. Ponieważ vice stosuje same kary, ja za to dyżurowanie mam dla Ciebie nagrodę. Przy najbliższej okazji do odbioru. o kużwa... Gratulacje Pani Vice, znakomity wybór. Właściwy człowiek na właściwym stanowisku. Jesteś znakomita w tym co robisz. Często Ci zazdroszczę tej umiejętności spojrzenia z odpowiednim dystansem. Wilczek....Niech zgadnę - czy ta nagroda to póltora-metrowy kwiatek w dużej doniczce ? Jeśli tak - to będę miał coś dla ciebie. PS - Czy faktycznie nie palisz ? rapi... Przez dłuższy okres byłeś jedynym przedstawicielem płci rzekomo brzydkiej. Chwała Ci, że nie uciekłeś. stokrotka... Pewnie mnie nie słyszysz, bo już wyjechałaś. Udanej podróży i niezapomnianych chwil. Marzanna... Gratulacje. Myślę, że jesteś ciekawą osobą. Mam nadzieję, iż następnym razem też Ciebie poznam. ona.... i robotopik.... Dziękuję za MMS-y, niestety moja komórka tego nie potrafi. Chyba ją zmienię - bo było mi głupio, że nie mogłem Wam się odwdzięczyć. A było co podziwiać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Szlemiku :)) nie wiem jak reszta,ale ja po mimo sklerozy :P Cie pamiętam i autentycznie ciecze sie z Twojego powrotu :)) Wilczku_29--> kolejny raz :nie ma za co :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ojej... gdzie nie stanę w mieszkaniu - to coś jest do zrobienia, taka niekończąca się opowieść... Kilka czynności wykonuję jednocześnie i wciąż jest bałagan. A na topiku wieje pustką, czyżby powolna agonia topiku ? Cześć solamina... Pewnie smutek ogarnia Twoje serduszko, że sama tak na topiku ? Mam pomysł - może wymyśl jakiś teleturniej, który da się dostosować do warunków topikowych. Na pewno masz wiele pomysłów, masz doświadczenie i chyba w chwili obecnej o wiele więcej czasu od nas. Ja, jak się uporam z tym bałaganem - też pomyślę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam was wszystkich Szlemik, jak miło:) Bardzo dziękuję za poparcie i za miłe słowa:D Chyba urosłam z 10 centymetrów:D Bardzo, bardzo dziękuję:D Podsumowanie z wczorajszego dnia: no cóż...co prawda jestem po dwóch piwkach, ale chyba jeszcze potrafię liczyć:D Naliczyłam 5 wpisów wczorajszego dyżurującego, co oznacza, że nie spełnił swojego zadania(7wpisów) i mam do odebrania piwko:D rapi78->dzięki:D A dzis....zobaczymy:) Jak na razie robotopik nie zaliczył ani jednego wpisu, ale poczekajmy aż wróci do domku:) Jutrzejszy dzień należy do wilczka_29:D Wilczku bądź zwarta i gotowa:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak właśnie marzanno:D Wszystko było opisane wcześniej:D Każdego dnia inna osoba dyżuruje na topiku, co oznacza, że jej zadaniem jest udzielić minimum 7 wpisów:D Jako członek chińskiej sekty nie zostaniesz pominięta:D Nie ma tak dobrze:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć o kużwa.... Wpisz mnie w grafik w dowolny dzień , byleby nie w niedziele. Z chęcią podyżuruje - jak za dawnych \"lat\" bywało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich 🖐️ mam dzisiaj jescze dużo spraw do załatwienia ale postaram się godnie ;) wypełnić dyżur do północy jeszcze daleko :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tu jestem codziennie,ale siedem wpisów...litości Marzanna -dowcipy sobie bedziemy w weekend wklejać,albo co :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szlemik...czy akumlatory naładowane na cały rok ? :) marzanna...ja również mam nadzieję Cię poznać następnym razem :) solamina...zaintrygowany podziękowaniami wilczka dla Ciebie (jak sądzę za jakąś ciekawą lekturę) również poproszę na maila o coś ciekawego do poczytania dla faceta w średnim wieku ze skołataną duszą ;) wilczku...uśmiechasz się ale nie do właściwych ludzików ;) więc może transport się jeszcze znajdzie nie trać ducha :) tylko uśmiechnij sie do właściwych osoby :) o kuźwa...rozdysponowała obowiażki i uciekła ;) co ta władza robi z ludzi :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
solamina masz rację siedem wisów :( nie wszyscy są takimi gadułami jak o kuzwa :P.....hehe ale sobie grabie ;) :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wszystkich szlemik i robotopik - dobrze, ze jestescie, bo sam juz ledwo daje rade :)) kuzwa - myslalem, ze przez ten jeden duzy wpis zaliczysz mi wczorajszy dzien :(( W protescie rozwazam rozpoczecie protestu glodowego - bede przyjmowal tylko plyny :)) marzanna - nie martw sie, jak sie nie wywiążesz to postawisz piwo vice i mi (patrz punkt 4 regulaminu interpretowanego na moją korzyść) i sprawa załatwiona :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja się ulatniam na jakiś czas....ale tu jeszcze wrócę dzisiaj.... nabijanie licznika :classic_cool: ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Robotopik.... Akumulatory naładowane częściowo, ale zapał do pracy jest. Jeszcze raz dziękuję za MMS-a, ja w zamian mogę pokazać Ci zdjęcia. Wyszły trochę nieostro, przez te ruchome piaski. Ale pewnie znasz te widoczki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×