Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość szlemik

Łódż - Od nas zależy, jak często będziemy się uśmiechać.

Polecane posty

Witam uuuuaaaa ;) szlemik...zazdroszczę takim rannym ptaszką jak Ty, dla mnie rano zwlec się z łóżka to ciężka sprawa :( o kuźwa....obiecuje od dzisiaj stosować znaki interpunkcyjne, a przy okazji poproszę dzisiaj o mały wykładzik na temat interpunkcji ;) Właśnie u mnie też pojawił się problem z forum wczoraj i przed wczoraj stąd te zwielokrotnione posty....:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sprawdziłem pogodę, przed południem ma być też słońce, po południu może padać a nawet grzmieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o kuźwa.... Koc weź, dźwigać go nie będziemy, najwyżej poleży sobie w bagażniku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie, choć juz pewnie pojechaliście, dysponuje pojazdem ale niestety dzis ide do pracy i nie mogłabym z Wami jechac ale na każde inne spotkanie czy wyjazd sie pisze :-) Bawcie sie super

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Słiti... :) witaj naszym gronie :) może powiedz coś o sobie? :D dajcie znać jak wrócicie jak pogoda i w ogóle :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chyba nie jest mi pisana przynależność do Waszej grupy :(. ostatnio często jestem poza netem, więc czytam tylko o tym co było :(. 15 mam zjazd rodzinny pt\"urodziny Babci mojego ślubnego (94!!!!!!). do napisania🖐️. mam nadzieję,że bawicie się bodrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem łodzianką, pracuję właściwie to dużo pracuję brak mi ostatnio czasu na cokolwiek, tak jak Wy lubie wycieczki spotkania i gry, także czasem sie nudzę chetnie poznam nowych ludzi, chetnie sie zaprzyjaźnię i chetnie pomogę gdyby ktoś potzrebował a widzę że stanowicie tu fajna paczkę. Od niedawna jestem sama wiec towarzystwo dobrze mi zrobi :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich. Wróciliśmy grzecznie do swoich domków. Ale ..... tym razem opowiadać będzie robotopik. Ma on świeże spojrzenie na nas, będzie bardziej obiektywny. Sam jestem ciekawy, jak opisze dzisiejszy dzień. Pozostaje czekać.............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej jestem również!!! Na wstępie dzięki za dzisiejszy dzień :D Właśnie przegrywam zdjęcia i wysyłam do wszystkich chętnych którzy brali udział w dzisiejszym spotkaniu. Na większą ralację wszyscy ciekawi muszą trochę poczekać. Powiem tylko aby rozbudzić jeszcze bardziej ciekawość, że sprawdzaliśmy dzisiaj nasz refleks, nasze oko, czy błota są rzeczywiście takie lecznicze, czy dajemy radę z poziomem 10, czy grawitacja ma 9,81 m/s2, jak wpływa siła odśrodkowa na organizm ludzki. itd. Jako, że zostałem wybrany jako sprawozdawca obszerniejsza relacja wkrótce...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oto prawdziwy profesjonalista. Teraz potrzyma wszystkich w napięciu. A co.... Tylko mam pytanie - ta wielkość grawitacji - to przed piwami czy po ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich... Przez robotopika spać nie mogłem, długie to milczenie... Ciekawy jestem czy dorzuci jakiś pozytywny opis, a może uzna, że topik przereklamowany.... Robotopik... -- P O B U D K A ! ! ! Na komentatorze spoczywają obowiązki. To powinien być - newsflash. Chcesz abyśmy nabawili się nerwicy topikowej ? (To taka nowa jednostka chorobowa - sam ją wymyśliłem.)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie i opowiadajcie wreszcie chce wiedziec na co ssię pisze w razie nastepnych wypadów :-) Szelmik bardzo dziekuje za maila, mam nadzieję, że inni też do mnie napiszą :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj ...Priti Women. Mnie aż korci coś napisać - ale było uzgodnione, że tym razem tę czynność wykona robotopik. Dlatego czekam cierpliwie, a właściwie niecierpliwie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×