Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dementia

brakuje mi koleżanek.Skąd macie ich tyle?

Polecane posty

Mam raptem trzy z którymi mogłabym się spotkać ale z żadną nie mogę szaleć,zabawić się, wyskoczyć gdzieś. Mam faceta i w zasadzie na tym pewnie się bedzie kończył mój świat w wakacje.A gdy obserwuję niektóre dziewczyny,które zawsze chodzą wszędzie trójkami,są wesołe,uśmiechnięte,przyciągają ludzi to mnie szlag trafia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samotna a nie chce tak
ja nie mam kolezanek ani faceta.. cale wakacje spedze sama nie mam z kim wyjsc ani pogadac moj caly swiat to moj 4 letni pies mam 25 lat ciesz sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nimm2OhneZucker
Ma pewnie wysokie wymagania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samotna a nie chce tak
Kurcze nie wiem czemu tak..Duzo moich kolezanek wyjechalo. Czesc zostala na miejscu ale zajete facetami.Tez sama oddalilam sie od ludzi. jak mialam faceta to bylo pelno znajomych a jak sama to staje sie niewygodna dla innych. Teraz nie wiem jak mam kogos poznac w wakacje jak nawet nie mam z kim pojsc na piwo...:( Jak mam zaczac...no jak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja miałam na odwrót ... W cholere znajomych gdy byłam wolna,teraz już zostały mi trzy kumpele, z czego jedna nie jest mi szczególnie bliska. NIKT Ci nie został?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samotna a nie chce tak
kompletnie nikt, mam tylko psa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to ja widzę dwa rozwiazania : 1) spróbuj się zapisać na jakieś zajęcia (jakiś taniec,zajęcia sportowe,język podszlifować) 2)przez neta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nimm2OhneZucker
PSA to skrot od Peugeot Citroen, jestes stockholder?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zewsząd :) Z uczelni, z pracy, z kursu językowego, z plenerów fotograficznych... Ostatnio wybrałam się do Warszawy, samotnie, na koncert mojego ulubionego artysty. Pomyslałam wyrwe się na jeden dzień, pojechałam rano, w nocy było koncert, wróciłam następnego dnia... z 4 fantastycznymi osobami z tego samego miasta co ja. Zabrałam ich, bo co mieli się tłuc pociągiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×