Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Emika

Czy są wśród Was kobietki, które chcą zostać mamami cz. VII - SZCZĘSLIWA

Polecane posty

gosiaczek -slicznie wyglądasz a brzusio jaki zgrabniutki !!!! jejku, normalnie ja chyba już chcę być znowu w ciązy :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
welcome:):):):) Paula Ty okrutna kobieto!!!!!! jak mogłas biednego kotka zamknąc w łazience:(:(:(:( jak moja suka chrapie mi w sypialni to ja wychodze z łózka i ide spać na kozetke:P:P:P:P:P po czym slyszę a ona tup tup i idzie za pańcią bo tak mnie kocha:P:P:P:P:P Sysia :) no mowię Ci jakas masakra ze mną pije tylko wodę lekko gazowana nałeczowiankę i sok z tymbarku mietowo jakłbkoy aaaaa i CODZIENNIE zżeram paczkę migdałów bo mi niedobrze a to jakos mi zagłusza mdłosci. gosiaczek:) ło matko bosko:P to ja za 2 miesiace tez będę miała taki basiorek?:) A ja myslałam ze do 5 miesiaca to nic nie będzie widac:P:P:P:P:P hihihihihihihihi. Ale ładnie wyglądasz:) bo moj brzuszek tez jest juz widoczny ale nie taki jak Twoj okrągły -ciązowy tylko u mnie wyglada to tak jakbym się spasła:P:P:P:P Zabajonek:) u mnie tez zimno ,chodzę w swetrze i jak mam gołe nogi jeszce to zimno mi:( A u mnie kolejna zmiana:( ze szpilek powoli przechodze na płaski \"obcas\" i wsyglądam na pokrakę:( Ale kurna jakos nie daje rady na szpilkach. A poza tym to wczoraj wracałam na pieszo z pracy -4 km i w domu padłam na ryj:) poprostu zero konsdycji;( menia:) ja tez poprosze o foty:) paula:) na enigmaa@tlen.pl :) papatki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaaa a co z Emiką??????? Emika !!!!!!! wyłaź:) maklady:) jak tam po starankach?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Enigmaa - foty poszły :) a co do kotka to tam ma swoje spanko i kuwetę - więc tylko zaniosłam go do własnych 4 kątów :P:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Babeczki mozna się przyłączyć do Was? Czytam tak sobie co piszecie i panika mnie ogarnia :( jestesmy niemalże 2 lata p[o slubie, mnie 2 m-ce temu trzasnęła 28mka, mojej połówce trzy dyszki i ... czekamy na Bobacha :( nie staramy sie jakoś nagminnie, ale tak bardzo juz bym chciała czuć Je pod sercem :( czytam o tym wszystkim co przezywacie i w jakąś depresje popadam chyba, kurcze nie sądziłam, że to aż tak sprawa ciężka począć Dziecię :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fajnie że Wam sie podoba. Enigma niekoniecznie bedziesz tak wyglądała. Ja jestem chyba szczególnie \"brzusiasta\"_ każdy mi to mówi. Ale wiedziałam że tak będzie także nie jestem zdziwiona. Gorzej że już tylko w jedne spodnie wchodzę a odzież ciążowa jest jeszcze dla mnie za duża więc nie mam w czym chodzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Haloł :D Gosiaczek wyglądasz świetnie, gdybym nie wiedziała, ze jesteś w 4 mc to bym pomyślała, że Jesteś w 6!!! ...hihihihii... a może to bliźniaki? Ale byłaby heca, gdzieś tam słyszałam, że koleżanka koleżanki itd była na 1 USG i podobno miało być jedno dziecko, a na 3 wyszło, że dwójka...fajnie , nie? taka niespodzianka :D Enigma 4 km! Musiałaś być szczęśliwa jak tak sobie wracałaś spacerkiem? Koniecznie wybierz się na taki kolejny spacer.. :D :D :D I NIE ODMAWIAJ SOBIE KOKOSOWEJ PRINCESYYYY!!!! Bo się może później zemścić ;) spróbuj sobie sok z Tymbraka warzywno gruszkowy Vega A mam pytanie, kiedy masz następne usg? Paula nie zapomnij mnie oświecić jak wygląda prawdziwa działka, do tego celu podaje Ci mój adresik sylwia_503@wp.pl Witaj rude kocię :) nie martw się to jest świetny topik, a panie które tu pisują mają bogate doświadczenie i na pewno pomogą przejść tę cudowną drogę starania się.... Ach bym zapomniała dziewczyny przypomnieć, że od października moje staranka! pa :D pozdrowienia dla wszystkich kobitek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lara dziękuję za słowa otuchy, zatem moje Drogie Panie będę Wam marudziła, czasem złościła a czasem smiała do rozpuku i : albo mnie zaakceptujecie, albo .... mnie zaakceptujecie, nie ma innej możliwości :) Kłębią mi się w głowie pytania, pierwsze to (czy aby nie jestem w błedzie) najwieksze prawdopodobieństw poczęcia jest między 13 a 17 dniem cyklu? P.S. Dodam nieśmaiło, że jestem zielona w \"te klocki\". Help! 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lara dzieki ale chyba jest jedno. Ja byłam na USG kiedy bylo już widać całe dziecko machało rączkami i nóżkami i było jedno ale wiem że takie przypadki sie zdarzają. A propo wiele osób mnie pytało czy to ciąża pojeddyńcza bo u niektórych dziewczyn w 4 m-c lekko brzuszek widać a u mnie..........a jak się najem jak wyglądam:) Rude kocię wita!Jesli chodzi o Twoje pytanie; to zależy ile dni ma Twój cykl ale jak standardowo to gdzieś tak. Możesz zakupić sobie testy owulacyjne i na nich bazować . Wykrywaja one LH w moczu czyli hormon którego wysokie stężenie jest na kilkanaście godzin przed owu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej ja też chcę fotki mail pod nickiem :-) dzięki no właśnie co u Emiki? a u Beti? Foli, jak tam w pracy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natalia87
czesc mam problem mam objawy takie jak -ból w prawym dolnym boku brzucha -bolące sutki i powiekszone -widoczne zyłki na piersich -brzuch tak jak by był przed miesiaczka -sennosc -ból głowy -hustawke nastrojow -zwikszony apetyt -a co najlepsze ze miałam normalnie miesiaczke od 14.08.07-16.08.07 i 17.08 zrobiłam tes wiem ze zawczesnie NEGATYWNY a 3 dni temu robiłam test znowu i tez NEGATYWNY ale objawy mam nadal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie :( piszę by Wam powiedzieć że byłam z moim Tomciem u tej genetyczki i jest prawdopodobieństwo ze jest to Zespół Williego Pradera, przypadłość tej choroby to 1:12000 -15000, dostaliśmy skierowanie na badania kariotypu i FSIH czy jakos tak, sama juz sie w tym pogubiłam bo myślę o tym ciagle i płaczę na zmianę. Tomuś ma takie cechy jakie występują u dzieci z tą chorobą :( czyli migdałkowe oczy, karpie usteczka, niby stwierdziła że włosy ale ode mnie i od tomcia taty z rodziny też wszyscy jaśni blondyni o niebieskich oczkach. Nie napisałam co to dokładnie jest, otóż jest to patologia otyłości, jest to upośledzenie chromosomu 15 który odpowiada za masę mięśniową i metabolizm, dzieci z taką chorobą mają nadmierny apetyt i ciągle myślą o jedzeniu, stają się agresywne a nawet mogą być upośledzone umysłowo :( jest to choroba nieuleczalna, żadne leki powstrzymujace łaknienie nie działają dlatego rodzice takich dzieci są zmuszeni zamykać na klucz drzwi od kuchni lub szafki z jedzeniem :( jednak wtedy dochodzi do takiego stanu psychicznego że dziecko zaczyna skubać skórę aż powstają ranki :( a co najgorsze to takie dzieci są bezpłodne! JA NIE WIERZĘ W TO ŻE TOMEK MOŻE BYĆ NA TO CHORY NIE WIERZĘ ŻE NA 15000 DZIECI AKURAT ON MUSIAŁ SIĘ Z TYM URODZIĆ, NIE MOGĘ DOPUŚCIĆ DO SIEBIE MYŚLI JAK TO BĘDZIE JAK OKAŻE SIE NAJGORSZE, RAZEM Z P JESTESMY ZAŁAMANI :( POMIMO ŻE BADANIA MAMY NA 25 WRZEŚNIA TO CZUJĘ ŻE TE 4 TYGODNIE BĘDĄ MOIM NAJGORSZYM CZASEM W ŻYCIU, CIĄGLE SIĘ ZASTANAWIAMY JAK? DLACZEGO? SKĄD TO SIE WZIĘŁO? CZY ON MA NA PEWNO TAKIE OBJAWY O KTÓRYCH PISZĄ I W OGÓLE, PSYCHIKA TAK DZIAŁA ŻE JAK PARZĘ NA NIEGO TO WIDZĘ RAPTEM TO CO PRZECZYTAŁAM A RAPTEM ZNOWU UWAŻAM ŻE WSZYSTKO JEST NORMALNIE, NIE WIEM CO MYŚLEĆ, TAK BARDZO SIĘ BOJĘ 😭 😭 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sysiu - nie wiem co powiedzieć. Zszokoało mnie to co napisałaś. Jest to bardzo przykre i smutne, ale zobaczysz jeszcze jakie będą wyniki badań. Mi cały czas przychodza myśli do głowy - a może jednak się mylą... napisalaś przecież że istnieje prawdopodobieństwo!! Ściskam cię bardzo mocno - trzymaj się - musisz być dzielna. Wiem że to niełatwe i rozumiem cię doskonale ale musisz wytrwac właśnie dla Tomusia. A weź mi jeszcze napisz na jakiej podstawie poszłaś z nim do tej genetyczki? Z powodu jego wagi? Na fotkach nie wygląda na jakiegoś grubaska. Estella - foty poszły

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sysiu - przerażasz mnie! Nawet nie myśl o tym, choć wiem, ze jak już się doczytałaś, to wszystko podpasowujesz tej charakterystyce. Postaraj się jednak nie myślec w ten sposób ! Kochanie, myśl, ze to ciągle i tylko przypuszczenia. Sprawdzić trzeba dla świętego spokoju. Myślę, że okaże się, że to tylko zbieżność podobieństw. Dziecko rośnie, rozwija się, zużywa dużo energii i potrzebuje więcej jeść. Sama znam przypadki, gdzie maluchy sa pulchne, a potem w wieku dojrzewania jak wystrzelą w górę, to ta pulchność się przydaje, bo mają się z czego wyciągać. Myśl kochanie pozytywnie, wiem, ze się boisz i martwisz. Rozumiem cię doskonale, bo tez jestem mamą i boję się zawsze na zapas o zdrowie małej i czasem schziuję, jak tylko wydaje dziwne dźwięki, albo zauważe coś, co wg mnie jest jakąś anomalią. Sysiu skarbie, trzymaj się słonko dla twojego Tomeczka. Jesteś potrzebna dziecku i nie możesz się załamywać, on nie rozumie nic co się wokół tego tematu dzieje, no i zapewne woli mamę kiedy się do niego uśmiecha. Uśmiechnij się do swojego skarbeczka i pomyśl jak bardzo go kochasz. My jesteśmy z tobą. Pisz za każdym razem, gdy będziesz chciała się wyżalić. rude kocię - witaj w szeregach. Co do owu - przy regularnych , równych cyklach MNIEJ WIĘCEJ odejmij 14 dni od daty spodziewanej następnej miesiączki i otrzymasz przypuszczalny termin owulacji. Dodaj po 3 dni z każdej strony i to jest okres okołoowulacyjny (warto się w nim tez starać, choć raczej bardziej przed owulacją niż po niej). gosiaczek - no ja tez miałam spore brzusio w 4 msc. ale nie az takie :) Ale i tak ładnie wyglądasz !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podczytująca.....
Sysiu.... NIe wierz tylko jednemu lekarzowi -lekarze sa tylko ludzmi i omylni... jak kazdy z nas... A Twój Tomaszek na pewno wyrśnie na zdrowego chłopaka... Idz do innego ... a dlaczego Ty do niego poszlas.... Co Cię do tego skłoniło... zauwazyłas coś niepokojącego ???? Pozdrawiam i zycze optmizmu a na pewno wszystko bedzie dobrze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sysia :/ zrobiło mi się bardzo smutno, proszę nie pozbawiaj się nadziei, badania masz na wrzesień , to są przypuszczenia lekarza i wcale nie muszą się sprawdzić. Oni również się mylą! Dziwię się, że są wobec Twojego Tomusia takie przypuszczenia, on w ogóle nie wygląda jakby miał wspomniany przez Ciebie zespół! Pewnie wiele Ci to nie pomoże, martwisz się na maksa, ale proszę dla syneczka i dla Was postaraj się odseparować od tych podejrzliwych, nachodzących ciągle złych myśli. On na pewno wie, że mamusia i tatuś są smutni, zdenerwowani i nie wie o co chodzi. Musi być dobrze, nie ma innego wyjścia! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość evita2
Rozwój ruchowy jest opóźniony, dziecko siada i chodzi później niż zdrowe dzieci . Dzieci mają problem z jedzeniem we wczesnym okresie rozwoju z powodu słabego refluksu i słabego ssania , w tym okresie często karmione są sondą, mogą mięć skłonności do częstych wymiotów. Mają mniejsze zapotrzebowanie energetyczne, mniej więcej 50- 60 % zapotrzebowania populacji dzieci zdrowych. Często występuje cukrzyca ll typu, , w późniejszym okresie często problem z nogami i stopami – spowodowane nadmiernym obciążeniem z powodu nadwagi, skoliozę, zeza, dalekowzroczność , epilepsję. Wzrost chłopców wynosi około 155 cm, a dziewczynek 148cm. Cechy dysmorficzne: małe czoło i trójkątna twarz , migdałowe, często niebieskie oczy, wąska warga , małe dłonie i stopy. Ślinę gęsta i białą, często klejącą, mogą występować problem z gryzieniem, problemy z prawidłową wymową . Osoby z tym zespołem mają zwiększoną potrzebę snu, często nie mają gorączki w czasie choroby , zwiększoną skłonność do powstawania siniaków. Dzieciom potrzebna jest specjalna dieta, powinny dużo pływać , jeździć konno i spacerować. Powinny zażywać hormon wzrostu i być pod stałą opieką okulisty , logopedy i stomatologa ,należy szczególnie dbać o higienę jamy ustnej. Osoby z zespołem Pradera-Williego potrzebują ustalonego, stałego planu zajęć, brak rutynowych zajęć, może spowodować różnego rodzaju zachowania od płaczu do agresji. Rozwój umysłowy osób z zespołem Pradera-Williego, często jest prawidłowy i nie odbiega od normy intelektualnej, ale bywa również opóźniony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to chyba nie było konieczne evita - sysia na pewno się naczytała dużo takich informacji i dodatkowych wrażeń nie potrzebuje :-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurwa - evita - mogłaś już sobie to podarować. Każda z nas ma neta i potrafi czytać. Nie musialas tutaj tego wklejać. Sysia i tak juz jest kłębkiem nerwów. Podaruj sobie lepiej także wizyty na tym topiku. Po tym co napisałaś biedna dziewczyna będzie się doszukiwać objawów choroby u swojego dziecka i najgorsze jest to że będzie je widziała i wmawiała sobie że je widzi. Nara - idź sobie! Papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie laseczki:) Sysiu ❤️ wiem ze jesteś teraz w szoku..... ale nie załamuj sie !!! i nie poddawaj!!!! Idz do innego specjalisty, moze w innym miescie ,jakas specjalistyczna poradnia i zasięgnij opinii innego lekarza!!! Czy ty wiesz ile razy ja miałam guza piersi??? to se wymacałam tu ,to se wymacałam tam... w nocy lecialam do mojej siostry z płaczem bo jest lekarzem pediatra zresztą i ona zawsze mi wybijała z łba moje durne przypuszczenia!!!!! A ostatnio jak maz był bardzo chory to myslalam ze ma - to były przypuszczenia lekarzy!!!!!!!! kardiologa!!!! endokrynologa i specjalisty od żył!!!!!! w Klinice w Zabrzu!!!!!! ze mąz moze mieć: 1. barolionę- zakazna od kleszczy nieuleczalna!!!!!!! 2. kolagenozę!!!!!! nieuleczalna -ZANIK MIĘSNI!!!!!! 3 zapalenie mięsnia sercowego!!!!!!!! i zawał!!!!!!! i trza sztuczne serce czy cos tam jakies zastawki 4. dna jakas tam!!!!! choroba stawów nieuleczalna a co za tym idzie przestanie chodzic!!!!!!! To było w maju!!!!!! i oczywiscie latałam bo lekarzach z płaczem.... nie mowiac ze mąz nie hciał sie na początku leczyc ... jak kazdy chłop zresztą!!!!!!! a miał TYLKO podwyzszone ob i crp we krwi a to oznacza jakies wewn zapalenie a objawy tzn spuchniete stopy i kostki sugerowały lekarzom w.w. choroby!!!!!! Robil rozne badania na przełomie miesiaca i co sie okazało???????? dopiero w badaiu nasienia!!!!!! okazało sie ze ma paciorkowwca!!!!! który siedzial w spermie a juz dawała widac oznaki w inny sposob sugerujący te choroby. Takze sysiu ❤️ nie załamuj sie tylko miej duzo nadzieii ze wszystko będzie oki:) Jak byłam mała to wołali na mnie anemia kostnica bo byłam chuda jak szkapa ,biały łeb, niebieskie oczy i to tez mogłoby świadczyc o tej chorobie? A to ze Tomuś ma cos z usteczkami to moze to taka jego uroda? A poza tym to ja nic a nic nie widziałam na fotkach wiec sysiu Ty tez nie wmawiaj sobie :):):):):):) Jakbyśmy tutaj wszystkie przed czekaniem na @ wmawiały sobie nasze objawy ciązy hihihihihihihi to kazda z Nas byłaby juz kilka razy:):):):):):) Ja jestem dobrej myśli:) witaj rude kocię:)wśród Nas:) 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć jeszcze raz :) Paula kurna szczena (brzydko mówiąc) mi opadła jak zobaczyłam tę chatkę! Fantastyczna i całkowicie w moim typie, całkowicie. Uwielbiam wszystko co jest naturals :D a ta mi właśnie na taka wygląda...i te drewno. Zmieniam moje wyobrażenie na temat domków na działkach. Od teraz :D A i jeszcze jedno, na jednym zdjęciu zobaczyłam kołderkę taką żółtą...hihihii też taką mam...z krówkami. Kupiłam mojemu w żartach na dzień dziecka, bo mi się spodobała. Enigma, Gosiaczek pamiętajcie o tym aby dbać o siebie. I nie odmawiajcie sobie jak nie musicie przyjemności :D (princeski i takie różne ) Ja jak będę w ciąży (oby stało się to szybciej niż myślę ) będę jeść wszystko na co mam ochotę! a co tam!!! Sysia buziole dla Ciebie :D :D :D Suzinka Emika, Estella i inne kobitki na topik wołam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczynki, tak tu u Was miło :) pro pos lekarzy i ich diagnoz, zimą u mojego męża nie potrafili zdiagnozować półpaśca tylko leczyli go na zapalenie migdałek, później na zapalenie ucha jakiegos tam :o chłopina się nacierpiał :( nauczona doświadczeniem nie polegam na opinii jednego specjalisty ... o boże a może to przez to cholerstwo nie mogę zajśc w ciążę 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sysiu kochanie - nie denerwuj się tak - proszę 🌻. Na jakiej podstawie ta lekarka powiedziała Ci o swoich podejrzeniach? Specjalnie obejrzałam jeszcze raz zdjęcia Tomusia i ja nie widzę żeby on miał te cechy o których mówisz. Ja swego czasu też podejrzewałam tą chorobą u mojego Pawełka bo też szybko przybierał na wadze, ale jakoś nie pasowało mi m.in.wzrost tych dzieci bo synek jest bardzo duży jak na swój wiek. Tomek przecież też nie jest jakiś wybitnie mały. Poza tym tak jak Enigma radzi, spróbuj się skontaktować z innym lekarzem. Ja pamietam do dziś jak mi neurolog powiedział, że widzi u Pawełka dużo cech mogących wskazywać na dziecięce porażenie mózgowe :-( Powiedziała też, że jak zacznie raczkować koło roku to będzie wielki sukcesa z chodzeniem to może być niestety gorzej :-O. Miał wtedy kilka miesięcy i widziałam już najgorsze zakończenia. Wzięliśmy sie za rehabilitację dosyć ostro i jak miał roczek to już chodził. Gdy byliśmy po roku na kontroli to powiedziała, że wszytsko jest OK i gdy spytałam się o to porażenie mózgowe to zdziwiła sie kto mi w ogóle wspomniał o takiej możliwości. Gdy jej powiedziałam, że to ona, to kobiecie zrobiło się tak głupio i tak mnie mocno przepraszała, że juz nie miałam sumienia jej dalej dręczyć. Naprawdę sprawdź to jeszcze u innych lekarzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hello:) wiecie co .... chyba naprawdę jestem w ciązy:P i chyba do mnie to dociera:) bo wpisałam sie na topik o kwietniówkach 2008 aby śledzić kolejne tygodnie ciązy raze z dziewczynami..... i dzis napisałam iz w ciązy mozna jesc ryby wędzone i sery typu camembert- pytałam o to w Novum Dr L i mojego gina tez. Oczywiscie z umiarem bez przesady ale mozna. Na to jakas orange tak na mnie naskoczyła potem jakas inna laska napisała ze chwalę sie super Kliniką bo napisałam ze Nowum jest jedna z lepszych w Polsce wiec mam zaufanie do tego co mowią i wiecie co? wkurrzyłam sie wypisałam sie z tabelki i w pizdu wylazałam stamtąd:P Sory.... ale niektóre..pewnie młode laski są tak popierdolone ze masakra. Jak tak pomyśle sobie ze jestem tutaj z Wami juz 2 lata i u Nas jest tak miło a nawet jak odezwie sie jakis pomaranczek to mozna mu wybaczyć:P to tam normalnie pomyslałam sobie : co za popierdoleniec jakis. Powaznie az normalnie zal mi i tych dzieci i tych chłopów co maja w domu takie popierdolne baby:P No dobra ,koniec przekleństw:) A wogóle to Wy mnie też wnerwiacie bo wszystkie poszły kajs w pizdu:D:D:D:D HALO!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Rude kocię:) podstawa to badania hormonów ,usg- i monitorowanie cyklu i potem bad męza- nasienie:) zacznij moze od tego:) Lara:) ja całe szczęscie narazie nie szaleję za słodyczami ale jak zacznę to az się boję:) Menia:) senkju za zdjatka:) bardzo oryginalny ślub:) Paula:) działeczka jak marzenie a Ty taka jakas chudzina jestes?:) Pamietam z chrzcin zdjęcie to wtedy miałas wiecej ciałka:) Ja mam nadzieje ze też schudnę szybko:) Zabajoneek:) Olcia to cała Ty:):):):):):) te oczka ma po Tobie:) Emika!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! nadwiślanka!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! beti!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! foli!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Asik!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ty to masz juz nagane za obecność a raczej jej brak:P Iwona!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Jachce fasolkę!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Judytki co tam u Was?:) Ika!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!a Ty czo? monik !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ja nie dostąłam fotek:(:(:(:( suzinka !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Andzia:) Silve!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Iskierka!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Myszka????????????????????????????? odezwij sie!!!!!!!!!!!!!!!!!! granini!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! cos i Gonia zniknęła:( Aga!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! no dobra nawydzierałam sie i mi ulżyło:P Sysia ❤️ odzywaj się!!!! i nie martw!!!!! Ty jesteś dobrym duszkiem:) Bozia nie pozwoli abyś cierpiała!!!!!! ❤️ ❤️ Sabruś ❤️ a co u Was?:):):):):):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga:) no własnie !!!!! masz rację:) Pamiętam jak martwiłas sie o Pawła:P ups Pawełka:):):):):) a teraz co on olbrzym jest przeciez:) Ja tez dzis raz jeszcze kuknęłam na Tomcia i sory ale wydaje mi sie ze ta lekarka ma jakies omamy. Sysiu :) spokojnie.... bez nerwów!!!!! skonsultuj sie jeszcze z innym lekarzem:) Czekam na wieści od Ciebie i myslę o Was:) buziaki ❤️ ❤️ ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×