Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Emika

Czy są wśród Was kobietki, które chcą zostać mamami cz. VII - SZCZĘSLIWA

Polecane posty

to byłam oczywiście ja :) p.s. ... zaraz pewnie pojawi sie orange.......:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
helloo no i Enigma masz \"uroki\" ciąży....kurcze, ależ ta natura nas złośliwie skonstruowała :-o Enigmuś, a Ty albo Twój mąż robiliście kariotyp?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Część Wam :) Enigma to teraz już wiesz, ze Jesteś w ciąży :D :D :D spokojnego zyganka Ci w takim razie życzę hihihhihihii :) dbaj o siebie kobieto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
enigma - pocieszę cię, że to oznacza, ze twoja ciąża ma się super :) mdłości powoduje rosnąca ciągle betka :p a jak mogę doradzić postaraj się przegryzać co nieco w małych odstępach czasu (zamiast 3 dużych posiłków zrób se 5 małych) i dobrze, gdybyś zanim wstaniesz rano chrupnęła se cosik, sucharka, krakersika. Na mnie nie działało, rzygałam czasami \"spiąc\" :p, ale sporo kobietek pisało, że działa - albo żuj korzeń imbiru (ponoć skuteczny), jedz migdały (też \"ponoć\"). A druga pociecha, powinno przejść około 13-15 tc :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie!!! Mam nadzieję, że na razie ciemne chmury odeszły razem z burzami. Teraz robimy wszystko by było jak najlepiej. Wiem, że jeszcze dużo czasu musi minąć by był spokój, ale może to i lepiej, że tak się stało. Teraz mój mąż wie co może stracić i robi wszystko by tak się nie stało. Tak to jest jak facet nie mówi o problemach i stara się od nich uciekać i robi największe głupoty na świecie, a potem nie wie jak to odkręcić. Mam nadzieję, że mój ma nauczkę na przyszłość i prędziej gębę otworzy do żony niż znowu sfiksuje. A tak to właśnie minął pierwszy tydzień brania antyków. Jestem tylko zaskoczona ich działaniem, bo przeważnie obniżają one chęć na seksa, a ja bym mogła ciągle i mojego mężusia maltretuję. Z drugiej strony trzeba korzystać póki można, bo potem jak będzie ciąża to nie wiadomo czy lekarz pozwoli. Ale najważniejsze, że czas tak szybko płynie i szanse na dzidzi są coraz bliżej. Już tak bym chciała być przed punkcją. Oczywiście mam stracha, że coś się nie uda, ale jeszcze tak bardzo o tym nie myślę. Postaram się częściej zaglądać chociaż na razie nie mam o czym pisać. Jeszcze tylko muszę z mężem zrobić badania na HCV i HIV i już cały komplet jest zrobiony. Estellko - jeżeli chodzi o badania męża mój nie musił robić takich badań. Nie wiem czy Emiki mąż nie robił, ale już dokładnie nie pamiętam. Enigmuś - kochana gadałaś o mdłościach, że chciałaś je mieć to teraz je sobie wykrakałaś. Oby był to tylko jednorazowy incydent. Emiczko - a ty gdzie się podziewasz?? Pewnie masz tyle pracy po urlopie, że nie wiesz w co ręce włożyć. Pozdrów Konrada od nas. Ale w najbliższym czasie do was nie wpadniemy, bo teraz musimy troszkę odłożyć kasy na wyjazd i pobyt w Białymstoku, a najwięcej jej idzie na paliwo. No niestety nasze autko sporo pali. Ale może w późniejszym czasie nam się uda was odwiedzić. Andzia - dzięki za zdjęcia Naduni. Panna na schwał. Rośnie jak na drożdżach. Ucałuj ją ode mnie. Gosiaczku - jejka to już 15 tydzień. Jak ten czas szybko zleciał. Jeszcze trochę i wylądujesz na porodówce. Teraz ciekawe chłopczyk czy dziewczynka. Menia - ja też bym chciała twoje zdjęcia, mój adres gonia777@op.pl. Widziałam te ze zlotu i wyglądaliście super. Lara - nie wiem co powiedziec, bo ja miałam ostatnio robioną cytologię dwa razy i u jednego lekarza wyszła II grupa i powiedział, że jak na mężatkę to wyśmienicie, a u drugiego miałam I i powiedział, że super. Z tego co kiedyś rozmawiałam z lekarzem to powiedział, że kobieta, która rozpoczęła współżycie już nie będzie miała I grupy tylko II. A co do nadżerki to nigdy nie miałam i nie wiem jak to jest. Paula, Zabojona, Foli, Nadwiślanka, Sabra, Aga i pozostałe dziewczyny buziaczki. A ja jeszcze 25 minut i zmykam do domu a potem na grilla. Życzę udanego weekendu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przepraszam - nie miałam dzisiaj zupełnie czasu Buzka dziewczynki!!!! Miłego weekendu i do poniedziałku!!!! papapapa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heja co do cytologii to ja miałam II, a po usunięciu nadżerki I. Ale o dziwo ,miesiąc po zrobieniu cytologii ( I grupa), podczas badania drożności jajowodów gin stwierdził u mnie nadżerkę wiwlkości monety 2 zł,i już nie wiem nic :-( czy nadżerka ma jakikolwiek wpływ na grupe cytologii. Muszę Wam coś napisać, choć nie chcę zapeszać,ale jak wszytsko pójdzie planowo to od około 20 września zaczne brać piguły antykoncepcyjne, a w listopadzie transfer! ale już mnie strach obleciał na samą myśl! Golka, a Ty już niedługo zaczynasz kłucie -raaanyyy - może my \"stare\" staraczki w końcu wyfruniemy z tabelki II. Goluś, napisz mi prosze jakie badania miałaś zalecone przed invitro a jakie Twój mąż? gdzie je robicie? kariotypy też robicie? Twój mąż ma osłabione parametry nasienia czy nie, bo już mi się pomieszało. A do mnie zbliża się @. W głowie mi się kręci, brzuchol boli, ale na razie tylko plamki jakieś, ale pewnie jak się rozpęta do będę zdychała...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć kobietki:) Enigmuś, ciesze się, że rzygasz:) naprawdę, wtedy jakoś tak jest się spokojniejszym że wszystko w porządku:) dostałam zielone światło od lekarza na ponowne rozpoczęcie starań:) w weekend powinnam mieć owulację mam wyhodowane 4 pęcherzyki po clo nie nastawiam się na to, że od razu się uda ale jestem ogólnie dobrej myśli, jakoś wierzę, że nie będę musiała długo czekać.. no ale zobaczymy;) strasznie źle znosze leki na obnizenie prolaktyny, nawet połówki tabletek, wypróbowałam już wszystkie rodzaje:( no ale musze jakoś to przeżyć, innego wyjścia nie ma.. pozdrawiam wszystkie babeczki ❤️❤️❤️❤️❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hello:) Maklady ❤️ a ja ciesze sie ze u Ciebie powoli wszystko wraca do normy:) no to będziesz miała pracowity weekend:) :D:D:D powodzenia:) A mnie mdli :( boje sie jeść ,jak otwieram lodówke to chce mi się zygać:P myję zęby to chce mi sie żygać:( a jak pomyslę o żarciu to tez chce mi się zygac:P ot uroki ciązy:D:D:D:D jedyne co pocieszające to -1 kg mniej hihihihihihiih od wczoraj:) Estellka:) Ty zrób te badania co gin Ci powie i nei przejmuj sie:) ja zastrzyki robiłam sobie sama:) jedynm słowem pryszcz:):):):) miłego dnia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bieeednaaa Enigma! ale i tak Ci zazdroszczę :-) A ja czytam i czytam o tych klinikach niepłodności i zaczynam się zastanawiać nad Invimedem w Warszawie. Pozytywne opinie, dobre laboratorium, duże sukcesy...moze coś wiecie na temat tej kliniki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TABELA II NICK..............1DC.........DC.....dzidzia, może@...czas staranek.....miasto Emika....16.08......badania we wrześniu-transfer nr 3 w październiku 26 m-cy........Warszawa Golka26..........17.08.......29..........?...... już 3 lata.....zaczęłam antyki może w październiku transfer Estella .........24.08.....27......20.09........prawie 3 lata.......Warszawa-oba jajowody niedrożne AnA 30............18.07.......30-34.......?...............nie licze juz... beti78............06.07......26 ......01.08...............ponad 2 lata.......łódzkie Nadwislanka......22.08..........27-28 ........ 38 m-ce.... okolice Warszawy (starająca-adoptująca) Iwona77 ..........05.08.....31-34.......?...............ponad 2 lata...podlaskie Kinia79.....29.11.......33.......?.......3lata3m-ce..... ...Biała Podl OCZEKUJĄCA1... 25.08......35..........?...............19 m-cy.......Warszawa JaChceFasolke...05.05........?.....04.06........ponad 2 lata...... Chorzów kkkkasia ......17.02....staranka są 2 lata.......Warszawa Menia21.......27.05.....?............?..........Trzebiat ów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Estella to fantastycznie :D ale ten czas zapindala ohoho i jeszcze trochę a sama będziesz cieszyć się z porannego żyganka jak Mamaenigma :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My kobiety chcące dziecko wszystko zniesiemy :) ....chyba :D fajnie by było gdybyśmy tak już w tym roku zaciążyły w 2008 byłybyśmy mamuśkami! A to już niebawem :D :D :D jestem na tym topiku już parę miesięcy i wiele się wydarzyło (i wiele się nauczyłam) i coś mi głośno mówi, że to jeszcze nie koniec! i piszę dziś dodatkowo po to by pełnić obok Ciebie Estella dyżury na tym topiku co by na dół nie szedł... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hello! Estelka - no to już teraz powiem, ze zrobiłaś milowy krok naprzód. Będzie dobrze !!!! Innej opcji nie ma ! :) maklady - no mam nadzieję, ze te męczarnie przy tych lekach opłacą się i już niedługo ponarzekasz na mdłości jak nasza enigma :) enigma - już teraz wiesz jak to jest? Ale powiedz, że fajnie, pooowieedzzz :p Mi sie rzygacz uruchamiał jak M otwierał szafki w kuchni. Mam takie dwie, co to od nowości nie mogą dać z siebie wytępic zapachu kleju. Teraz tez czuć (a mebelki są 2 lata), ale w ciązy to miałam meeega nocha na nie. Już sama świadomość, że M otiera w kuchni TE szafki powodowała mdłości. Nawet teraz jak pisze o tym to mnie mdli :p a w ciązy nie jestem (póki co :p). Buziaki dla pozostalych kobietek. EMiczka ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hello:) Zabajonku:) ja to normalka nie mogę ścierpiec róznych zapachów:P Jak przychodzą klienci d firmy to moj kinol normalnie wyczówa takie zapachy ze matko bosko:P odrazu lecę na zaplecze bo inaczej puszcze hafta:p Jak ktoś na smarka i ja słysze ten \"dzwięk\" to odrazu mi sie zbieraja hafty:P normalnie masakra Teraz wcinam migdały bo na nic nie mam ochoty tzn nie mam ochoty na żarcie bo mi sie zaraz robi niedobrze....a nawet COLA!!!!!! mi obrzydła a to juz jakas masakra i koniec swiata bo ja cole mogłam żłopac bez ograniczen a teraz bleeeee........ Słodyczy nie jem wogle bo obiecałam sobie ze nie będę i twardo trzymam sie tego juz 9 ty tydzień a te pronczesse kokosowe co sie do mnie usmiechają na półkach olewam:P:P:P:P trza być twardym !!!!! a co?!!!! No i jeszcze jedno!!!! jestem nabijanym leniem!!!!!! no i z tym nie mogę sie pogodzić cała niedziele spałam!!!!!! cała z przerewa na sniadanie i obiad!!!!! natomiast w nocy co 2 godziny budzi mnie sikacz i lecę do kibla. Laseczki???? co zrobic z tym stanem lenistwa????? to mnie dobija!!!! mózg chce cos robic a dupa nie moze:( Macie jakies sposoby???? z góry dzieki:) poza tym jest pięknie;):):):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny! Golka jeszcze nie wiem jaka jest płeć ale psychicznie nastawiam sie na chłopca chociaż córka chce siostrę; mąż syna a ja ..... cieszę się że jestem w ciąży że mi się udało. Dziwne jest to że czasami nie moge uwierzyć w to że jestem \"przy nadziei\" po prostu tak długo na to czekałam że teraz wydaje mie sie to czasami nierealne ale jest; dzięki Bogu!!! Maklady życze Ci owocnych straranek!!! Estella bedziemy trzymać kciuki za 6 wrzesnia!!! Enigma a jak radzisz sobie teraz w parcy? ja zawsze zastanawiałam się jak to jest jak kobieta rzyga w ciązy a musi pracować ...To musi byz niezbyt miłe:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
enigma - poddaj się temu, widocznie organizm tego potrzebuje, pracuje teraz za dwoje, więc ... sama rozumiesz. Jeśli chcesz spać - spij, odpoczywaj i leniuchuj, masz do tego święte prawo.W późniejszej ciązy moze to się odkręcić i będziesz miała energii za całą armię i będziesz czuła, ze góry możesz przenosić. Ja na początku normalnie potrafiła kimnąć w fotelu w pracy, nie mogłam sobie poradzić, oczy same mi się zamykały i naprawdę potrafiłam drzemnąć. Na szczęście ten etap miałam w sezonie urlopowym i niekt nie zauważył tego :p A co do zachcianek i odrzucanek ... tak to bywa, ze to co uwielbiane w ciązy potrafi obrzydnać i odwrotnie. Ja po ciąży np. do dzisiaj nie mogę patrzeć na zupki chińskie, które normalnie mogłam jeść. W ciązy miałam mega nocha na ich zapach (mój M po piwkowaniu z kumplami lubił se wciągnąć to cuś). No i do dzisiaj nie jem. Podobnie pomarańcze działaja na mnie odrzucająco, a w ciązy na początku one jedynie zmniejszały moje mdłości i żarłam je kilogramami. Taki urok tego stanu :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki!!!! Jestem po weekendzie. Niestety niewypoczęta. Jakaś taka ostatnio cały czas zmęczona chodzę. Porobiłam fotki działki specjalnie dla was. Przypomnijcie mi maile te które chcialy fotki bo ja już się pogubiłam ;) Enigmaa- tak to juz jest z tymi rzygankami :) ale z drugiej strony to w końcu doświadczasz tego co wiele dziewczyn juz z tego topiku przeszło :)teraz sama wiesz jak to jest he he he ok 3 m-c minął i bedziesz się czuła jka noiwo narodzona - tylko wtedy nie zacznij szaleć!!!! Senność poniekąd też ci minie więc śpij póki możesz bo potem twoja fasoleczka już ci nie da pospac hihihihihi Estella - duży krok już zrobiłaś i ogromny buziak dla ciebie za to. Zobaczysz jak szybko czas zleci i tez będziesz oglądala swoja fasoleczka na monitorku :) Makledy - ogromne uściski dla ciebie i do dzieła :) Jestem też dobrej mysli - będzie dobrze a teraz łykaj te paskudne leki na prl - musisz wytrzymać żeby potem byc szczęśliwą mamuśką :) gosiaczek - wygłaskaj tą swoją cudowną kryszynkę w brzuszku od cioci 🌻 jeszcze troche i poznacie płec pewnie - o ile oczywiście chcecie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki:) Ja od 1 września zaczynam prace jako kosmetyczka. Jutro jade do Szczecina po kosmetyki:) Makłady jakie bierzesz tabletki na obniżenie prolaktyny???? Bo ja biorę Bromergon i teraz biore już po całej tabletce i jak narazie jest ok. Od 16 dc. mam znowu brać Luteinę dopochfowo przez 12 dni a Bromergon aż do zajścia w ciąże. Mam nadzieję że tez wkońcu się uda. Trzymam kciuki za was dziewczynki:) Enigma nie martw sie żygankiem w każdym razie dobrze że tak sie dzieje, bo przynajmniej wiadomo że dzidzia jest zdrowa:) I spij ile dusza zapragnie :) Pozdrowionka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Menia, ja biorę norprolac, on jest dośc drogi ale ja go chyba najlepiej toleruję..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Kochane :) Troszkę mnie nie było ale nadrobiłam zaległości :P Enigmuś - rzyganko czy żyganko nawet nie wiem jak jest poprawnie :D trzeba jakoś przeżyć :) ale to znakomity znak ze dzidzia rośnie i rośnie i rośnie :D ale jak Ty już nie masz ochoty na colę to naprawdę się Twe gusta pozmieniały :D słodyczami się tak nie opieraj bo czasem naprawdę chce się zjeść coś słodkiego a ja jak byłam w ciąży to mogłam się nimi opychać na maksa, nic sobie nie żałowałam :D kochałam po prostu pierniczki w czekoladzie i to w każdej postaci :D Pauluś - podaję Ci swojego maila by ujrzeć Twoją piękną działeczkę nasza ogrodniczko :) sisikwiatuszek@interia.pl Estellko - fajnie że przygotowania do in vitro zbliżają się wielkimi krokami, trzymam kciuki by wszystko się udało :) Emiczko - odezwij się do nas :( napisz co tam u Ciebie i jak się czujesz ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hajka dziewczynki! U nas dzisiaj była pełnia i wszystkim w nocy obijało. Patryk obudził się o 1 w nocy i nie chcił spać a do tego wszystkiego jeszcze koty wariowały i biegały po łóżkach. Musiałam je w tej nocy rozdzielić i jednego zamkąć w łazience. Sysia - fotki wysłane :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny! Wreszcie udało mi się zmobilizować i wkleiłam swoje zdjęcie. Może nie jest zbyt dobrej jakości bo zrobiłam je sobie sama( co widac na załączonym obrazku) ale widać wszystko....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, hej! Paula - ja też prosze fotki tinna77@o2.pl U mnie tak zimno, ze aż mam fioletowe dłonie ...brrrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×