Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Emika

Czy są wśród Was kobietki, które chcą zostać mamami cz. VII - SZCZĘSLIWA

Polecane posty

hej kobitki :) Ja tylko na chwileczkę :) dojechaliśmy na miejsce cali i zdrowi, droga minela bez przygod :) pogoda jest fatalna, zimno i czasami pada, a ja wzielam krótkie rekawki cholercia i malo na dlugi, wazne ze w ogole cos mam :) Pozdrawiam Was bardzo serdecznie i postaram sie porobic kilka zdjęc to Wam pozniej powysylam! Buziaczki pa pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny! Nie bylo mnie dawno bo już mam wolne w pracy a nie mam neta w domu. Teraz jestem w swojej pracy ale wpadłam na chwilę zobaczyć co slychać. U mnie wszystko ok. Byłam we wtorek u gina. Dziecko rosnie jak na drozdzach. jestem w 17 tyg a mały wygląda na 29 czyli lekarz twierdzi że z obwodu brzucha i glowy jest starszy i zmienił mi datę porodu. Wiem że to niemożliwe żebym wcześniej urodziła bo wiem kiedy miałam IUI i owu. To widocznie dziecko jest większe niż na 17 tydz, nie powiem żebym była tym zmartwiona..... Jeszcze nie wiadomo czy chłopak czy dziewczynka bo niby coś takiego jak ptaszek bylo m-dzy nogami ale to też mogła być cipka bo były takie trzy kreseczki- tak wytłumaczył mi lekarz. Pozdrawiam Was wszystkie serdecznie!!!! Trzymajcie się niedługo jeszcze się odezwę!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gosiaczek - chyba miałaś na myśle 19 tydzień, cio? bo 29 to już byłby kawał bobaska :) hi hi grunt że wszystko dobrze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosiaczek - no właśnie tobie chyba chodziło o 19 tc a nie 29 hihihihihi bo to by oznaczało cośik nie tak - 12 tygodni różnicy w ciąży to jest ogrom czasu!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ;) Ania - dzięki za foty Nadunii. Jest poprosto prze prze przesliczna i gratuluję kolejnych postępów :) jeszcze trochę i będzie biegać - ani się obejrzysz a oczy bedziesz musiaął mieć nawet na dupie hihihihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kochaniutkie ...u mnie tak sobie leze 3 tyg w lozku ,,,dzwignelam no i stalo sie wyskoczyl dysk ...i leze , pozniej czeka mnie rechabilitacja mysle ze bedzie dobrze , trzymam za was kciuki , mialam isc do nowej przychodni i do gina ale jak wyleze sie to pojde bylam juz zapisana i nie moglam isc bylam taka wsciekla ach , bo tam jest malo pacientow i szybko sie dostalam a tu masz , no nic zrobilam badania hormonow ,1 fazie i nawet niewiem jak wyszly wrr .. wiem tylko ze lekarz jak patrzyl na moje wyniki tamte starsze to powiedzial ze u mnie nie bedzie tak zle , juz sie nie moge doczekac tej wizyty u niego ,wrr no a tu jeszcze musze czekac . jestem dobrej mysli buzka dla was i glowa dziewczyny do gory my jestesmy twarde nie damy sie :)) pozdrawiam was :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was babeczki w taki prawdziwie jesienny dzień, za oknem plucha brrrrrrrrr :):):):) Andziu Twoja Nadia jes słodziudka i przekochana porwe Ci ją kiedyś zobaczysz :):):):):):) dzieki za fotki Gosiaczek super że się odezwałaś :):):):) Kkkkasia szybiego powrotu do zdrówka Ci życze :):):):) mój Mąz ma na przyszły wtorek umówioną wizytę uffff i dobrze ze wkrótce się wyjaśni wszystko no i szybko będzie zdrowiutki :):):):) podrawiam Was wszystkie :):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hello:) A u mnie wczorqj nie było cały dzien prądu:( i buuuu bez neta:( to było najgorsze:P:P:P:P:P miałam posiew moczu i nic nie wyrosło :) widac to jakies bakteryjki siedzą sobie tam ale mam nadzieje wytępic je uroseptem i witaminką c:) Obecnie nie mam zbytnio apetytu ale tez nie haftuję:P czaeem mnie mdli ale jest to do wytrzymania:) ups klient:( jeszcze kliknę:) pozdrowionka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja po wizycie w Invimedzie i...tryskam optymizmem...i nie uwierzycie! jak wszystko będzie ok, to za miesiąc mam punkcję tak, tak! 12 września ide na wizytę, aby sprawdzić czy nie mam jakowyś ;-) torbieli i jesli będzie czysto to 14-09 mam wziąć zastrzyk \"usypiacza\", jeden zastrzyk, który ma działać dwa tygodnie, a później przez jakieś 10 dni zastrzyki w brzuszek i punkcja około 8-10 października! uwierzycie?! rany, jakie tempo! aż drżę z emocji! Golka, Ty chyba brałaś taki jeden zastrzyk co działał 2 tygodnie, jakoś sie po nim inaczej czułaś i pytanie, bo oczywiście z emocji nie zapytałam ile to \"cudo\" kosztuje. Bo jako, że ukradli mi kartę do banku, którą szybko zlikwidowałam, musze pojechac z gotówką :-o a wogóle to znalazł się mój portfel z dowodem osobistym, dzwonili z policji, złodziejaszek porzucił go w koszu na śmieci :-o teraz ja bardzo , bardzo porszę o słowa wsparcie i otuchy na mnie! chociaz innego scenariusza, niż \"będzie dobrze\" nie przewiduję :-) buziaczki dla Was!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Golka , my chyba jesteśmy tak samo stymulowane, tylko ja bez tabletek antykoncepcyjnych Koński zastrzyk \"uspakajacza\" (difereline ?) na 14 dni, a później przez 10 dni zastrzyki w brzuszek (gonal?) i punkcja Dziewczyny odezwijcie się, bo oszaleję :-) :-) :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Esttella - ja właśnie wzięłam wczoraj difereline w tyłek i nie wiem jak się będę czuć, na razie pierwszy dzień jest ok. Trochę mnie boli tyłek w tym miejscu, ale szybko przejdzie, ale sam zastrzyk nie bolał, bo teściowa bardzo wolno i delikatnie robiła. Ja za swój zastrzyk płaciłam 500 zł i kupowałam go w klinice. Nie wiem ile będzie kosztował w aptece, ale może być trochę droższy. Ja od 20 września dostanę gonal na 6 dni, a potem jadę do Białego na kontrolę i jeżeli wszystko będzie ok to będzie decyzja czy nadal gonal czy przygotowania do punckji. Mnie lekarz powuedział, że do 10 października będę już po transferze. To opcja w najgorszym wypadku. Widzę, że szybko zadziałałaś, bo ja musiałam brać antyki i trochę to zeszło. Trzymam kciuki. A teraz tak patrzę i i widzę, że my trzy najstarsze z tabelki II w prawie tym samym czasie będziemy czekały na wyniki czy nam się udało. Ale byłoby jakby się okazało, że wszystkie trzy razem z Emiką jesteśmy w ciąży. Miłego dzionka!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WitaM! Estelka, Golka - to musi być pozytywnie ! W końcu coś się ruszy. Trzymam kciuki i jestem z wami. enigma - bez neciora jak bez ręki cio? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hello:) Wczoraj napisałam wypracowanie i cholera wcieło mi:(:(:(:( nie miałam potem siły pisac drugi raz:( bo wyłam bardzo Wczoraj byłam na kontroli z moimi wynikami i okazało sie ze mam anemię:( o dziwo ja anemia kiedy to ja sobie zawsze dogadzam:):):):) Ale co nalwazniejsze moj maluszek:) Zosia lub Maksio:) ma juz 2,5 cm i machało do mnie rączkami:):):):):) Naprawdę widziałam to na własne oczy!!!!!!!!! Cudowne widoczki:) Lekarz powiedzial ze maluszek jest o 2 dni większy z usg:) i wszystko jest oki:) Zalecił mi magnez i zelazo w jakiejs tam postaci i wsjo:) Za ok 2-3 tyg robie badania prenatalne i kurcze strach mi dupe ściska:( Ale jestem pełna optymizmu ze będzie wsjo oki:) estellka !!!!!! dobrze ze wkoncu ruszyłas tyłek:P:P:P:P:P:P:P trzymam kciuki:) Golka:) i Emika :) za Was również:) Zabajonku:) kurna światła moze nie być ale netu!!!!! absolutnie nie:P Andzia:) Nadia jest sliczna i takie duuuże gały ma:) :D:D:D U nas pada i ciemno za oknem....... mi oczywiscie chce sie spac:( Ale z racji tego ze prawie weekend to jestem cała podekscytowana:):):):) nareszcie poleniuchuję:) buziaczki :) miłego dnia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka!! A ja dzisiaj nudze się wpracy, na dzisiaj juz wszystko skończyłam, no chyba że spłynął mi jakies wnioski do rozliczenia. Ale bardziej stawiam na to że PUP-y zaczna wysyłac dopiero w poniedziałek. A ja siedzę i zbijam baki. Porobiłam wszystko co miałam do roboty i teraz siedzę i zastanawiam się co robić a do 15,30 jest jeszcze duuuzo czasu!!! Golka, Estella, Emika - zajefajnie by było jakbyscie w jednym tygodniu wszystkie oglosiły piękne bety!!!!! Życze wam tego z całego serca :) Estella dobrze ze dokumenty sie znalazły - masz mniejsze koszta ale dobrze że od razu zablokowałaś karte Enigmaa - nie zazdroszcze ci braku netu - znam ten ból!! Porażka!! Buziaki dla reszty dziewczynek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Enigmaa - ja tez miałam anemię w ciąży ale tylko dlatego że łykałam witaminy dla kobiet w ciąży :P a jak przeszłam na zwykły kompleks witaminowy - vitaminer czy coś takiego to po 2 tygodniach miałam wszystkie wyniki w normie!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
enigma - spox - ja tez miałam całą ciążę anemię, jechałam na sorbiferze (preparat z żelastwem). Nie bojaj, to nic takiego w ciąży, o ile wyniki się drastycznie nie pogorszyły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej, emika, dzięki za zrozumienie :) estelka ale się ciesze że się zaczęło, powodzenia:) trzymam kciuki i fajnie ze zakładasz tylko dobry scenariusz ja tez tak robiłam, pozytywne myślenie powinno pomóc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
golka za ciebie też trzymam kciukasy i życze powodzenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paula-podeslac Ci troche roboty????:) ja padam z nog, od poniedzialku do doku wracalm ok. 21szej, od 6 ano. Mam taki balagan w domu i niepoprasowane od 2 tyg ciuchy. Normalnie odrzuca mnie od patrzenia na mieszkanie. A w mniemaniu znajomych uchodze za czyscioszke...:) Nikt nie wpadl sprawdzic mi katy....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TABELA II NICK..............1DC.........DC.....dzidzia, może@...czas staranek.....miasto Emika....16.08......badania we wrześniu-transfer nr 3 w październiku 26 m-cy........Warszawa Golka26..........17.08.......29..........?...... już 3 lata.....zaczęłam antyki może w październiku transfer Estella .........24.08.....27......20.09........prawie 3 lata.......Warszawa-około 14.09 zaczynam przygotowania do ICSI AnA 30............18.07.......30-34.......?...............nie licze juz... beti78............06.07......26 ......01.08...............ponad 2 lata.......łódzkie Nadwislanka......22.08..........27-28 ........ 38 m-ce.... okolice Warszawy (starająca-adoptująca) Iwona77 ..........05.08.....31-34.......?...............ponad 2 lata...podlaskie Kinia79.....29.11.......33.......?.......3lata3m-ce..... ...Biała Podl OCZEKUJĄCA1... 25.08......35..........?...............19 m-cy.......Warszawa JaChceFasolke...05.05........?.....04.06........ponad 2 lata...... Chorzów kkkkasia ......17.02....staranka są 2 lata.......Warszawa Menia21.......27.05.....?............?..........Trzebiat ów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TABELA II NICK..............1DC.........DC.....dzidzia, może@...czas staranek.....miasto Emika....16.08......badania we wrześniu-transfer nr 3 w październiku 26 m-cy........Warszawa Golka26..........17.08.......29..........?...... już 3 lata.....zaczęłam antyki może w październiku transfer Estella .........24.08.....27......20.09........prawie 3 lata.......Warszawa-około 14.09 zaczynam przygotowania do ICSI AnA 30............22.08.......30-34.......?...............nie licze juz... beti78............06.07......26 ......01.08...............ponad 2 lata.......łódzkie Nadwislanka......22.08..........27-28 ........ 38 m-ce.... okolice Warszawy (starająca-adoptująca) Iwona77 ..........05.08.....31-34.......?...............ponad 2 lata...podlaskie Kinia79.....29.11.......33.......?.......3lata3m-ce..... ...Biała Podl OCZEKUJĄCA1... 25.08......35..........?...............19 m-cy.......Warszawa JaChceFasolke...05.05........?.....04.06........ponad 2 lata...... Chorzów kkkkasia ......17.02....staranka są 2 lata.......Warszawa Menia21.......27.05.....?............?..........Trzebiat ów \"Kiedy przechodzisz przez piekło - nie zatrzymuj się\"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny :):):):):) wpadam na momencik, przy okazji poprawiłam tabeleczkę Estelko i Goluś BĘDZIE WSZYSTKO DOBRZE !!! :):):):):) Ndwiślanko Ty się nam nie przepracuj kochana, moze chociaż w weekend uda CI się odpocząc :):):):) buziaki dla wszystkich laseczek :):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nadwiślanko, a jak sprawy adopcyjne? napisz coś no i ściągnęłam od Ciebie stopkę, bo fajna, a ja mam duuuużo optymizmu :-) a ciekawe co u Beti, już szmat czasu się nie odzywa :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Estelka-fajnie, ze zapozyczylas ode mnie stopke :) Niech przyniesie ci szczescie na 2 nozkach :) Przypomnialas mi jednoczesnie o niej, bo juz zapomnialam po co tam jest... Teraz to Wiem,ze sie uda adoptowac :) Teraz czekamy za zacznie sie kurs dla przyszlych rodzicow adopcyjnych. Gdzies od listopada. A w pazdzierniku mamy wyjazdowy weekend z psychologami. Wiec przez rok kurs a potem kwalifikacja. A poki co to ogarnal mnie wyjatkowy spokoj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Długa ta droga adopcyjna, co? ale chcielibyście maluszka - noworodka czy przedszkolaczka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc kobitki!!!! Juz na pewno o mnie zapomnialyscie a tu wyskakuje wam jak Filip z konopii!!!! ;) od 4 tyg jestem w kraju a dzis W KONCY podlaczyli mi neta.HURRRRAAA!!!!!!Wczesniej ze 2 razy was poczytywalam ale nie mialam skad naskrobac. No wiec jestem juz w Polsce,moj piesio dotarl caly i zdrowy .Ja chyba bardziej ten lot przezylam niz on,wylecial z klatki zadowolony jak po 15 minutowej przejazdzce. Poza tym nie mam juz anemi,zalatwiam 1000 spraw codziennie,remontuje mieszkanie i powoli sie oswajam z nasza Polska rzeczywistoscia. Ciesze sie ze Was czytam:) Enigmus-Buziak dla maluszka POZDRAWIAM WAS WSZYSTKIE GOROCO!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️[serce❤️ ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️]❤️❤️❤️❤️❤️ ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️ ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️ ❤️❤️❤️❤️ ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka!!! Pozdrawiam was w niedzielny poranek zimny, ale na szczęście nie pada i powoli za chmurek wychodzi słoneczko. Wpadłam poprawić tabelkę, bo dwa dni po podaniu difereline dostałam @. Zastanawiałam się kiedy się pojawi, bo ten zastrzyk wywołuje między innymi @ wcześniej. Ale się cieszę, że już jest. Ogólnie czuję się dobrze. W piątek jedynie miałam straszny ból w dole brzucha i krzyż mnie bolał, co jednocześnie powodowało drętwienie nóg i ból. Ale wzięłam tabletkę przeciwbólową i minęło. Jedyne co mi dokucza to bóle głowy, które mam codziennie. Nie powinnam się faszerować tabletkami przeciwbólowymi, ale ja nie mogę normalnie funkcjonować. Liczę na to, że może jednak mi przejdzie. Mam nadzieję, że @ jest moją ostanią w tym roku i przez najbliższe 10 m-cy się nie pojawi. Teraz czekam do 20 września wtedy będę miała usg i badania krwi. Boję się co wyjdzie. Ale jeszcze troszkę czasu przede mną. Tylko ten czas tak szybko leci, że powiem, że jeszcze dwa tygodnie do badań a tu zaraz będę jechać. Ok zmykam się szykować do rodziców na obiadek. Miłej niedzieli. TABELA II NICK..............1DC.........DC.....dzidzia, może@...czas staranek.....miasto Emika....16.08......badania we wrześniu-transfer nr 3 w październiku 26 m-cy........Warszawa Golka26..........9.09.......29..........?...... już 3,5 roku.....przygotowania do punkcji i transferu Estella .........24.08.....27......20.09........prawie 3 lata.......Warszawa-około 14.09 zaczynam przygotowania do ICSI AnA 30............22.08.......30-34.......?...............nie licze juz... beti78............06.07......26 ......01.08...............ponad 2 lata.......łódzkie Nadwislanka......22.08..........27-28 ........ 38 m-ce.... okolice Warszawy (starająca-adoptująca) Iwona77 ..........05.08.....31-34.......?...............ponad 2 lata...podlaskie Kinia79.....29.11.......33.......?.......3lata3m-ce..... ...Biała Podl OCZEKUJĄCA1... 25.08......35..........?...............19 m-cy.......Warszawa JaChceFasolke...05.05........?.....04.06........ponad 2 lata...... Chorzów kkkkasia ......17.02....staranka są 2 lata.......Warszawa Menia21.......27.05.....?............?..........Trzebiat ów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×