Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Emika

Czy są wśród Was kobietki, które chcą zostać mamami cz. VII - SZCZĘSLIWA

Polecane posty

hello:) Tu 15 weeks:):):):):):):):) szooookkkk!!!!!!! zbieram sie do pracki:) odezwę sie potem pozdrawiam:):):):) 👄 👄 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hello! EMiczko - no na ciebie to można liczyć:) jak walniesz posta, to szok ! podziwiam za podzielność uwagi, bo ja po przeczytaniu 10 postów róznych osób zaczynam mieszać fakty i czasem nie piszę za wiele, zeby nie wyszło, ze np. enigma zaraz rodzi :p A co do cyklu to faktycznie dość dziwna reakcja organizmu, ale moze tak się zdarza, mam nadzieję, ze to nic strasznego i że da się to wytłumaczyć logicznie. No i przede wszystkim - juz zaciskam kciuki za kolejny protokół, a i pomodlę się w twojej intencji. enigma - JUŻ 15 tc, zaraz będzie połowa, szok co? Ja pamiętam też jak mi od pewnego momentu tygodnie zaczęły tak szybko uciekać, że nie nadążałam pomyśleć. A z gimnastyka po cc to nie przesadzaj, zgubisz wszystko samoistnie aerobikując się przy maluszku. Wtedy kg polecą w dół błyskawicznie. Ja do swojej wagi doszłam w 4 tygodnie, a kolejne minus 4 kg zgubiłam w kolejne 4 i to się trzyma. No nie powiem - brzuch nie jest taki jędrny jak kiedyś, ale to pewnie wina mojego braku czasu na jakieś ćwiczenia wzmacniające mięśnie. A przydałoby się, oj przydało! Paula - ty \"staruszko\" :p zartuję :) Ana - no dziwna sprawa z piersiami, rzeczywiście tylko lakerz będzie w stanie stwierdzić co jest grane, moze jakieś hormonki w nadmiarze ... co? ;) wiesz o czym mówię ... oby !!! no i buziaki dla reszty estelka, szczęściara, foli, monik, judyta, ana, gosiaczek, sysia, aga i wszystkie których w swojej sklerozie nie wymieniłam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam po sasiedzku:) Widze ze ostatnio wiele \"zagubionych duszek\" sie odzywa.. wtedy widac ile Was tu jest tak naprawde:) Mam pytanko do dziewczynek po lub przed transferkiem ... Zapytam Was ale oczywiscie tez dopytam ginka.... Rozpisal mi ten protokol ..tylko ja oczywiscie tez zaaferowana nie dopytalam. Rzeczywiscie mam w 17 dniu brania Marvelonu dolaczyc decepeptyl 0,1.To chyba ampulklostrzykawki... Tylko wiecie co....ja niedopytalam jak dlugo mam sie kluc. Na recepcie mam rozpisane 21 ampulkostrzykawek czyli wychodzi mi ze opakowanie zawiera 7 sztuk(jeszcze nie kupowalam wiec nie wiem)... Ale od 17 dc jak zaczne to przecierz sila rzeczy zachaczy mi ten decapeptyl o kolejny cykl a w kolejnym od 3 dc to ja mam juz brac ten Menopur ....wiec?One moga sie pokrywac wogole???? Musze koniecznie zadzwonic i sie upewnic bo czuje sie niepewnie -a nie chce podwazac lekarskich decyzji albo zle czegos odczytac... Bede wdziewczna za odpowiedz . Aha Emiczko.Ja mam antyki tylko na jeden cykl rozpisane. U mnie problelem sa niedrozne jajowody .Nie mam zadnych problemow z owulacja ,jajnikami czy roznacymi za szybko badz za wolno pecherzykami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam:) Emiko jestem jestem:) czytam codziennie, ale mało się odzywam bo właściwie nie mam o czym pisać. Kibicuję Wam dziewczynki i trzymam kciuki zaciśnięte. Estelko❤️❤️❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hello dziewczynki. Ja ostatnio dość zabiegana i mało mam czasu na czytanie. Teraz tak szybko w skrócie przeczytałam co sie u was dzieje. Emika - zawsze bedę cię podziwiac za twój optymizm podejście do życia i wytrwałość. Jestes super kobitką! Z moja mama już lepeij ale oczywiście żeby teraz dostac się do specjalnistów to tylko prywatnie. To jest nasza kochana służba zdrowia. Kawały the best!! Enigmaa - gratuluje już 15tc jeszcze chwilkę i bedziesz czuła kopniaczki swojego maleństwa i jak dobrze się ułoży to płeć. Kasilua kula - czas leczy rany to prawda. Trezymam za ciebie kciuki - będzie dobrze. Jak znajdziesz prace to tez lepiej bedziesz się czuła bo nie będziesz tyle o tym myślała i się wyluzujesz. Ściskam cię mocno :) Zabajona - wybaczam tą \"staruszkę\" :P ucałuj Oleńkę :) Myszka 🌻 i buziak dla Kubusia :) Olinek 🌻 Andzia - jak mała Nadunia? ją tez ucałuj ode mnie :) Szczęściara 🌻 Judyta🌻 i dla reszty dziewczynek których nie wymieniałam 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejo Paula, Nadunia przechodzi ząbkowanie, źle śpi, mniej je, i ogólnie jest trochę osowiała i smutna, a przeklętego zęba nie widać:( Jutro na dodatek ma szczepienie więc będzie jeszcze gorzej. Biedactwo moje małe:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Andzia - nie zazdroszczę - biedactwo się męczy. a smarujesz jej te dziąsełka żelikami na złagodzenie? Mam nadzieję że szybko się wybije i minie złe samopoczucie. Wyscikaj ja mocno od ciotki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Estelka, pamiętaj ja też nic nie czułam :) Emika, mam nadzieję, że wszystko ok moze po prostu wyjazd ci coś przestawił, wiesz jak to jest. Trzymm kciuki. Zabajona :) jak tam Olcia zaczyna stawiać pierwsze kroki? Enigma, ja po cesarce czułam się aż za dobrze :) byłam tym sama zaskoczona i polożna też. Wcześniej bałam się że nie bedę mogła się dzieckiem zajmować a ja już na drugi dzień chodziłam i ją przewijałam i nie chciałam już środków przeciwbólowych, także nie ma reguły.Ale wydaje mi się że mu starające się tak długo mamy silniejszą motywację:) a moze mi się wydaje, w każdym razie jak udało mi sie zajść w ciążę to dostalam powera jakiegoś, zwłaszcza po porodzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Andiza, moja ma dwa dolne i teraz wychodzą jej górne 4 od razu, wszystko gryzie wieczorkiem smaruję jej żelem i to chyba pomaga choć jej chyba tak aż nie boli bo specjalnie poza gryzieniem nie zauważyłam zmiany. Tu tez nie ma reguły bo moja chrześniaczka przechodzi ząbkowanie okrutnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olinek:) po 2 dniach zrobisz badania i lekarz powie co dalej ,ja brałam decapeptyl potem łacznie z Gonalem a @ przyszla w mędzy czasie...wiec spoko ..... wszystko jest dobrze:) Ja dzis ide do moego gina na kontrolę czy wsjo oki. Czuję sie świetie, mogę skakać ,biegac tylko naczyń mi sie nie che myć:D;D:D;D Oczywiscie nie szaleję ,wręcz przeciwnie ,moj obecny styl zycia przypomina z leksza wczesną emeryturę:P ale luzik:) juz wkrotce będę zaiwaniać z wozkiem:) A poki co jestem w pracy:) pozdrowionka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej laseczki :):):):):):):):):):) dzięki za wszystkie ciepłe słowa :):):):):):) Emiczko uśmiałam się z tych dowcipów kochana, cieszę się, że udało Ci się odpocząć na Mazurkach i zrzucić kilogramek, mam nadzieje że ta @ franca nie zrobi Ci już więcej takiego numeru z tym wczesniejszym przychodzeniem :):):):):):):) Enigmuś Ty nasza śmieszko, gratuluję wyniku testu :):):):):):):) Pauluś no widze że u Ciebie coraz lepiej, macie już plan na rodzeństwo dla synusia, bardzo sie Cieszę tak trzymać !!! :):):):):):) Andziu współczuję biednej Nadiuni, nacierpi się maluszek, ucałuj ją tam od forumowych ciotek :):):):):):):) Judytko no z tymi piersiami mam podobny problrm, bolą mniej wiecej od połowy cyklu, napierdzielają wręcz:):):):):):):) Glouś myśle o Was i trzymam kciuki za szczęście:):):):):):) Asiulek będziecie budować domek? :):):):):):) Foli, cieszę się że Nadia nie ma okropnych dolegliwości z ząbkowaniem :):):):):) Monik30 ileeeeż CIe nie było pisz pisz pisz jak najczęściej:):):):):) Estelko, cały czas myślę o Tobie i zacikam mocno kciuki :):):):):):) Zabajonku i Ty widze starasz sie o rodzeństwo dla Oleńki superrrrrrr !!! :):):):):):):) Nadwiślanko współczuję CI takiej rozłąki z męzem, byłoby mi bardzoooooo cięzko i podziwiam Cię że jakoś sobie z tym radzisz:):):):):):) kasiula kula świetne te dowcipy :):):):):):) Odpowiadając Wam odnosnie tych moich dziwnych objawów, to są dalej, piersi bolą nie przestały od tamtej pory ani na moment, do tego od rana pobolew mnie brzuch, na szczęście nie mocna, własciwie to takie jakby kłucie, wczoraj przez tą szkołe nie byłam u gina ale umówiona jestem na piątek, moze rzeczywiscie mam wysoką porolaktynę no zobaczymy co mi powie. Okres mam dostać 22.10 w poniedziałek, a cholerka na poniedziałek mam ustaloną obronę wrrrrrrrrr kurcze mam nadzieje ze nie będzie mnie tak boleć jak we wrzesniu bo się nie zwolkę z łóżka. to tyle narazie dziewczyny :):):):):):):) pozdrawiam wszystkie babeczki i życzę udanego popołudnia i wieczoru :):):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaski!! Ja na chwilkę w trakcie jedzenia wpadłam. U mnie jak na razie ok, powolutku uczymy się od nowa ze sobą żyć, nie jest łatwo, ale jesteśmy na dobrej drodze. Ja czasami jeszcze płaczę pocichutku jak mi się coś przypomni, ale mężuś stara się mnie pocieszyć, tuli i mówi, że będzie ok. Czuję się jakbym się zakochała i osoba, która mnie interesowała w końcu zwróciła na mnie uwagę. Udaje nam się nawet z tej całej sytuacji żartować. I wczoraj mężuś powiedział, że kocha swoją małą złośnicę i mimo, że się wczoraj znowu pokłócilismy to normalnie mogliśmy o tym porozmawiać i pod koniec to zaczęliśmy się śmiać z tego. To wszystko od nas wymaga dużo cierpliwości i zrozumienia. Ale już jeden mały kroczek zrobiliśmy do przodu. Pozdrawiam WAS. Przepraszam, że nie odpisuję do każdej, ale trzymama za was wszystkie kciuki i czytam. JAk trochę stanę na nogi to na pewno odpiszę wszystkim. Buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Foli nie dziękuje :) Glouś życzę powodznie :) jeszcz Wam tylko powiem, że właśnie dostałam plamienia, coś się pokiełbasiło mojemu organizmowi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ana:) a moze jednak zrob betę? bo te plamienia to za szybko jak na @ a kto wie czy nie ma ciąży i za mało progesteronu???? Pamiętasz jak wtedy po 2 kreskach???? moze wtedy tez było mało progesteronu ??? mysle tak ,bo ja sama mialam z tym problem? Jakos nie pamiętam abyś Ty dostała wczesniej @???? wiec szanse są:):):):):) Golka:) Ty sie cholera nie złosc i nie kłóc:P:P:P:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale fajnie Emiczka, ze już wróciłaś. Brakowało nam Ciebie tutaj. Golka, jak tak czytam co u Ciebie słychać, to podziwiam Was obydwoje i jak najbardziej Wam kibicuję. U mnie też kiedyś nie było zaciekawie. Ale teraz śmiejemy się z całej zaistniałeś sytuacji. Zatem będzie dobrze. Foli, a powiedz jak atmosfera w pracy? Jak ta pani z którą pracujesz, a która nie może mieć dzieci? jak ona do tego wszystkiego podchodzi? Powiem Wam co u mnie, bo się trochę wzruszyłam. Dzisiaj miałam odwiedziny uczniów. Najpierw maturzystów a później wychowanków. Dostałam piękne kwiatki, czekoladki i owowe. Powiem Wam, że to tak miło ...... Maklady, Ty chyba mnie rozumiesz, nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anuś - ja jeszcze się nie staram o rodzeństwo dla małej :) dopiero za rok :) no może niecały zacznę :) A ty faktycznie zrób jakieś badania ! Foli - Ola nie tyle stawia kroczki, co polubiła wstawanie i stanie w ogóle. Tzn. wystarczy podac jej dwa palce i ona sama od razu na proste nogi, puszcza jeden palec i stara się tak ustać. No chwieje sie jeszcze, ale przecież wiadomo, ze to nie takie hop-siup ze staniem i chodzeniem. Wazne, ze próbuje :) A ząbków mój szczerbusek jeszcze nie ma, idą dolne jedynki i wydaje mi się, że obie naraz, ale idzie to powoli. I też gryzie jak nie wiem, najchętniej moja brodę lub nos :) enigma - powodzenia u ginka, na pewno mały akrobata ma się dobrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tylko sie przywitać i uciekam pracować🌻 kasiulka👄 cieszę się że humorek troszkę sie poprawił👄 a słoń niezły :-D enigma👄 nieźle startujesz z tą ciążą, pędzisz jak burza, a brzuszek rośnie już ?jestem pewna że tak... Zabajonku👄 staram się pamiętać co kto pisze, by do każdej coś skrobnąć, to miłe w sumie tak pogawędzić od czasu do czasu z każdą, a jak Twoja Olcia? Olinek👄 bądź spokojna, mi decapeptyl pokrył się do samego końca z gonalem, tylko zdziwiło mnie że tak wcześnie go bierzesz, ale zaufaj lekarzowi on wie co robi, masz się kłuć dopóki gin ci nie przerwie brania, dla pewności zawsze zadzwoń i zapytaj....antyki ja tez brałam przez jeden cykl, ja brałam Yasmin bo po marvelonie puchłam... Andzia👄może mała porcyjka zdjątek?współczuję ząbkowania, czy nie można temu jakoś zaradzić, jakieś żele czy coś podobnego? Paula👄dobrze że u mamy już lepiej, ja to się zastanawiam po co ludzie płacą ten zus skoro później nie można liczyć na opiekę służby zdrowia, pójdę specjalnie na wybory by może coś mój głos zmienił w tej sprawie, mam dość rządów PIS-u, tylko radarów nastawiali i każdego by łapali, robinchudzi jedni, bogatym chcą zabrać co harują ponad siłę by tym co z piwem przed tv siedzą i zasiłki biorą, niech dadzą godziwe warunki pracy i zmienią coś w podatkach a nie zawdzięczają sobie małe bezrobocie jak młodzi ludzie z kraju wyjechali.... foli👄nie wiem czy to wyjazd spowodował tak szybkie przyjście @ ale nie sądzę, byłam w szoku, bo nie raz już odstawiałam leki jak np. transfer się nie udał i dostawałam @ po kilku dniach czasem tygodniu a nie po dniu, czekam do 15:00 bo mam umówioną godzinę telefoniczną z dr w novum więc zobaczę co on powie....może warto by zajrzał do środka czy coś sie nie zmieniło..... Ana👄może kochana ty zrób sobie test co? mi dr w novum kiedyś powiedział że plamienia czasem są jak zarodek się zagnieździł i to nie oznacza wcale @ tylko ciążę.... ja bym zrobiła test na twoim miejscu.... Golka👄bardzo się cieszę, że się polepsza, wiesz człowiek doświadczony w cierpienia zaczyna inaczej na życie patrzeć, czasem wystarczą do tego doświadczenia innych czasem muszą być swoje, zaczyna być pokorniejszy i wszelkie duperelstwa przestają się liczyć, liczy się szczęście które dostrzega w najmniejszym czymś.....ja wierzę że będziecie jeszcze bardzo szczęśliwi....powolutku a zobaczycie rezultaty... Estelka👄 co u ciebie? myszko👄 bardzo dziękuję za zdjęcia, ślicznie wyglądacie🌻 uciekam popracować miłego dzionka, wrócę po wizycie telefonicznej 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ana - plamienie może oznaczac dwie sprawy: 1) Zagnieżdżanie 2) Niedomogę hormonalną Więc na wszelki wypadek zrób betę, bo jeżeli to ciąża (czego ci zyczę) to powinnas jak najszybciej zacząć brać progesteron. jak pisała enigma, nadmiar nie zaszkodzi, bo jest wydalany, organizm bierze tyle ile mu potrzeba. Nie ignoruj tych objawów na wszelki wypadek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iwonka👄 fajnie czekoladki, kwiatki, ja tez tak chcę, choć omijam słodycze :-D fajnie masz w tej szkole...rozpieszczają Cię...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eigmo..hehehhe pozazdrosic taaakiego samopoczucia:D A wogole jest czego pozazdroscic ;)-oczywiscie w tym pozytywnym sensie wylacznie... Dziki za odpowiedz enigmo.. W sumie badanie estradiolu i Lh mam zrobic w 2dc. kolejnego przed rozpoczeciem Menopuru... jeszcze sie dopytam co i jak zeby nie bylo jakis niedomowien:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emika, najlepiej jak do niego zadzwonisz ale nie przejmuj się ja też w trakcie podchodzenia do inseminacji miałam raz pochrzaniony cykl i nic to nie oznaczało . Iwona, atmosfera w pracy ok, ta pani jest akurat b. fajna, pyta się o mała i wiem że sczzerze się cieszy, ona ma siostrzenic e i siostrzeńca które kocha jak własne i teraz całe wakacje u niej byli więc nie czują sie samotni. To musi być miłe uczucie, widać sobie zasłużyłas u nich :) Zabajona, :) moja mnie gryzie w ramię i wie że nie wolno bo ma od razu diabelski uśmiech, zresztą mówie jej nie wolno i staram zrobić się groźna minę a wczoraj nauczyła się dawać buzi i ciągle dawała tatusiowi (lubi jak ją zarost drapie, zamyka oczy i sie smieje). Mąż mnie wołał wczoraj na pomoc bo wdrapywała się na niego i dawała mu buzi ciągle :) fajnie że już wstaje - teraz pewnie nie chce siedzieć wcale tylko ciągle stać :) a raczkuje czy pomija ten etap (bo wiem że niektóre dzieci omijają)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Foli - no własnie chyba pominie ten etap, raczej jest do tego niechętna. Próbuje się podciagać jak ma za co złapać, podane palce umie wykorzystać, jak siedzi, to podnosi pupkę i próbuje maksymalnie do przodu się pochylić, nieraz przejdzie z tej pozycji na brzuszek. Tak jakby chciała ruszyć z miejsca, ale brak odwagi chyba :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuje Wam dziewczyny serdecznie za odpowiedzi:):):):) zadzwoniłam sobie do laboratorium jutro rano przed pracą pojade zrobic bete dla wszelkiego spokoju macie racje, bo popołudniu to chyba już dziś nigdzie nie zrobie skoro w prywatnym laboratorium powiedzieli że dopiero rano, pani powiedziała mi że wynik powinien być w tym samym dniu. Póki co plamienie się nie nasiliło, kurcze trochę sie przestraszyłam tym wszystkim. Dzięki za wsparcie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hello Ana, trzymam kciuki za wypasioną betę :-) Fajnie, że Was tyle i rzeczywiście baaardzo fajnie czyta się o Waszych pociechach :-) powiedzcie mi, czy po transferze miałayście jakieś dolegliwości ze strony brzucha. Ja mam powiększony brzuch, ale do południa jest ok, a później brzuch staje się twardy, duży, jakbym miała wzdęcie. Inne objawy temu nie towarzyszą. Czy to jest normalne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AnA kurcze trzymam kciuki, może masz taki sam objaw jak ja miałam;) Powodzenia❤️ Foli, Emika- stosujemy żel bobo dent, pomaga ale na chwilę, smaruję jej dziąsełka przed snem żeby sobie spokojnie mogła zasnąć, ale po jakimś czasie budzi się z płaczem, czasem nie można jej uspokoić:( Foli moja Nadia jeszcze nie ma wcale ząbków, a dziąsła ją już swędziały w 2 miesiącu, chyba po prostu te ząbki nie potrafią wyjść i dlatego tak ja to boli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×