Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

deko

jestem singlem który nie chce być sam... kto jeszcze ...

Polecane posty

Gość calabaza
J. i d_ 🖐️ milego dnia!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
D podzielaj no sie ciastkami:classic_cool::):D Justynko a gdzie Ty wyjezdzasz????????no smutno tu bedzie bez Ciebie.nic nien uprzedzalas;) Azali miluskiego🖐️;)udanej \"wycieczki krajoznawczeji\":)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość p. Justynaaaa
Hej🖐️ Wyjeżdżam, ale laptop i bezprzewodowy Internet jedzie ze mną. Także tak szybko się mnie nie pozbędziecie. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość calabaza
wycieczka przelozona na jutro [pogoda brzydka :o] wiec mnie tez sie szybko nie pozbedziecie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale ja lubie sobie wyjść na spacerek w czasie pracy :P a ciastka są dobrym powodem na wyjście :P więc idę ja :D nawet jako ochotnik się zgłosiłam :) a gdzie jedziesz Justys?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam spodnie do połowy mokre eh ... moze wkońcu będzie ciepło :P --- pustki się zrobiły - ciekawe gdzie wszyscy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam spodnie do połowy mokre eh bo właśnie wróciłam ... moze wkońcu będzie ciepło :P --- pustki się zrobiły - ciekawe gdzie wszyscy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kocham Cię, Kochanie Moje - Maanam Kocham Cię, kochanie moje Kocham Cię, a kochanie moje To polana, w le¶nym g±szczu schowana Kocham Cię, kochanie moje Kocham Cię, a kochanie moje To sad wiosenny, rozgrzany i senny Refren: Kocham Cię, a kochanie moje To rozstania i powroty I nagle dzwony dzwoni± I ciało mi płonie Kocham Cię, tak, tak, tak, tak Kocham Cię, kochanie moje Kocham Cię, a kochanie moje To tęsknota nieskończona Kocham Cię, kochanie moje Kocham Cię, a kochanie moje To oczy Twoje we mnie wpatrzone Refren: Kocham Cię ... Kocham Cię, kochanie moje Kocham Cię, a kochanie moje To przypominanie pierwszej pieszczoty Kocham Cię, kochanie moje Kocham Cię, a kochanie moje To noce z miło¶ci bezsenne Refren: Kocham Cię ... ---- od tygodnia mam ją w głowie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kto kocha naprawdê Bêdzie kochaæ zawsze Gniew zmieni w kochanie A zdradê w niepamiêæ Nie oceniaj mnie Ani dobrze ani Ÿle Po prostu b¹dŸ po prostu b¹dŸ i patrz Po prostu b¹dŸ po prostu b¹dŸ i patrz Jak dziecko unieœ mnie wysoko Jak dziecko mnie do ³ó¿ka k³adŸ Rano zjedz ze mn¹ œniadanie Po prostu b¹dŸ po prostu b¹dŸ i patrz W zuchwa³ej chwili po¿¹dania Nada³am tobie takie imiê ¯e znajdê ciê na koñcu œwiata I ju¿ siê z tob¹ nie rozminê Po prostu b¹dŸ po prostu b¹dŸ i patrz Po prostu b¹dŸ po prostu b¹dŸ i patrz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pompadur
toć widzisz że jestem usmiechnieta:) a tak powaznie to jakos tak mi byle jak:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pompadur
znow wskoczylam z innym nickiem-kobieta zmienna bywa:D zreszta tu wszyscy lawiruja:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no widzę, ale u siebie pisałaś inaczej ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
powaznie mowiac jestem dzis przybita, czasem cos wesolego napisze ale nie jest mi do smiechu:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a Ty jutro ostatni dzien do pracy? to pewnie jutro sie upijesz ze szczescia?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to jest względne szczęście linger ... :) bo mi smutno z tego wzgl. trochę ... bo się już przyzwyczaiłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a dlaczego musisz odejsc? hmm, ja wiem ze jak sie ma prace to czlowiekowi lepiej sie zyje, dla mnie moja jest teraz najwiekszym szczesciem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie muszę, ale chce :) mam super ludzi w pracy ale sama praca nie jest dla mnie :) i dlatego trzeba było ją zmienić ... nie przedłużam umowy ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zlikwidowalam ten szlaczek w sowjej stopce, bo az mi w glowie sie robilo rozowo:) wystarczy jedno serduszko, takie jedno ktore by dla mnie bilo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×