Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość _limonka_

Co warto kupić w Biedronce??? Jakie produkty robione dla Biedronki?

Polecane posty

1. Jogurty "Wspomnienie lata" - tanie i pyszne (najlepszy ten jałbkowy z cynamonem). 2. Chusteczki higieniczne Delkiatne 4-warstwowe aloesowe - mocne, miękkie, tanie. 3. Cukier - bo tani. 3. Tuńczyka w kawałkach, zapuszkowanego, w sosie własnym - rewelacja za niewiele ponad 3 zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
swego czasu jakieś z 1,5 roku temy płyn do prania KŁEBUSZEK był rewelacyjny ale po zmianie szaty graficznej i gramatury to już wielka lipa,tak samo z płynem do płukania Eden:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pierdonka.
orientuje sie ktos czy wyprzedaze w biedronce sa od jutra czy od 4 stycznia??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jumanka z jaolinu
od jutra! mozna kupić soki o 50% taniej i zuzyte petardy, hłe hł ehłe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no to od kiedy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wie ktos..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość renefete
a gdzie w Biedronce szukać tego ciasta francuskiego, bo nie mogłam znaleźć :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gambitrul
u mnie ciasto francuskie jest przy kiełbasach, sałatkach i surówkach- w takiej chłodni/ zamrażarce otwartej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość renefete
dzięki, może u mnie też, bo akurat przy kiełbasach itp. nie sprawdzałam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak wam poleceeeee
pieluchy dada, chusteczki dada, ! ketchup pikantny bombowy jak dla mnie! wafle tortowe okragle male , np mozna przelozyc dzemem a same tez sa super, rurki z kremem waniliowym, mleczko do kawy polecam tez kupowanie zabawek, sa to dobrej jakosci produkty, z atestami, np polskiej firmy wader itp, a duuuzo tansze oj duzo, w ogole "roznosci" do domu kiedys byly dobre parowki ale juz nie ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak wam poleceeeee
ach, nie zgodze sie ze to szajs i sklep dla rumunow, firma mojego M robila tam meble kuchenne , 4 krzesla i stol, o wiele tansze niz normlanie, i mi M mowil ze zeby cos przeszlo prze kontrole jakosci w biedronce to 3eba sie napocic ! , ze jak niemcy przyjmuja towar np z wada (niewidoczna dal oka) tak w B to nie przejdzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żonny delarozza
parówki wyszły, hłehłe hłe, takie były dobre

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taaaaaaaaaaaaak
a te parówki -juz nie ma - piszesz, bo się skończyły i nie zamawiaja czy jakość sie popsuła??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zauwzylam ze w biedronce duzo produktów zniknelo z polek. Ale poz atym czesto robie tam zakupy i polecam wszystko. Jakos lepsza jak w tesco czy realu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blerwa biurwa
Biedronek nie ma na zachodzie wiec nie pierdol laska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość terererfererree
byly to parowki drobiowe jakos tak 5 zeta w pakowaniu bylo duzo i byly pyszne i juz potem ich nie widzialam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość terererfererree
keczup tomatini ! mleczko do kawy, klebuszek, dada, lentilky, napoj lmeczny kawa mrozona, balsamy do ciala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytanie uzupełniające
takie parówki kupuje teraz w netto, wiem że temat o biedronce ale te parówy.... a w biedronce dużo kupuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja kupilam ostatnio czipsy karbowane o smaku kebaba, i zaskoczona bylam,bo w smaku bardzo dobre,dorównują crunchipsom o tym samym smaku,a wiecej jak polowe tansze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mareckigość
Ja kupuję parówki wieprzowe culineo.Są jakościowo i smakowo bardzo dobre.kupuję do mojego pensjonatu na śniadania.klienci zjadają wszystko,gdzie inne wyroby parówkopodobne zostawiali.polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iojjjyjh
ja gdy była w liceum zajadałam sie z kolezankami chipsami z biedronki co za syf ale pyszne :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak moje dziecko było małe to kupiłam na próbę pieluszki z Biedronki, wtedy nazywały sie .....hm ,...chyba "Dada". na moich oczach zmieniały sie by na końcu mojego kupowania upodobnic się do firmowych pieluch, a nawet od niektórych były lepsze. miały dosłownie wszystko co mieć powinny, a nawet śliczne kolorowe taśmy z kolorowymi zwierzaczkami itp. rewelacja. nigdy skóra dziecka nie odparzałą się w nich. nie wiem jakie są dzisiaj bo nie zwracam na nie juz uwagi od bardzo dawna, ale jeślli są nadal tak dobre to gorąco polecam. dzięki tej pierwszej wiżycie po te pieluszki (z polecenia znajomej) zaczęłam odwiedzać Biedronke i stopniowo wypróbowywać pewne produkty. zauważyłam, że w przeciwieństwie do co poniektórych dyskontów, mają dużo towarów robionych przez polskich producentów i to takich , których nazwę większość z nas kojarzy. moje stałe pozycje z Biedronki to: serki wiejskie (robi Piąnica), twaróg Klinek-półtłusty( pycha), sok pomarańczowy z drobinkami miąższu(robi Hortex)i ich nektar bananowy, soki typu Kubuś( robi ta sama firma), budynie też nie są najgorsze (robi Gellwe),ser typu feta( od Mlekowity), ostatnio kupiłam za niewielkie pieniądze prawdziwe Kakao(Gellwe), wiórki kokosowe, rodzynki(Bakalland). mają dobrą deserową czekoladę "Allegro"-jest świetna min.na polewę do ciast i ponoć w smaku nie najgorsza.czarne oliwki w zalewie słonej są pycha. mają dość dobrą mąkę tortową. worki do śmieci niedrogie, woreczki na kanapki , folia aluminiowa, papier do pieczenia, plyn do prania "Kłębuszek" . ostatnio pojawiły się bardzo fajne cieniutkie podpaski ze skrzydełkami. mój mąż lubi biedronkowe ptasie mleczko czekoladowe. jest jeszcze troche takich produktów, ale nie moge sobie teraz przypomnieć. o, papier toaletwy Melodia jest dobry i ręczniki papierowe są nienajgorsze i mają dobrą cenę, mleczko do czyszczenia Tim (zółte albo białe). i plusem jest to ,że mając cały koszyk zakupów płaci się nawet połowę tego niż w zwykłym hipermarkecie za tzw. firmowe produkty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przypomniały mi się jeszcze : śmietanka do kawy( robi Łowicz, ma nawet taki sam kształt opakowania i otwarcie co ta firmowa), cukier może też być, koncentrat pomidorowy 30 %. jak się robi sałatki to można spokojnie kupić rzeczy w puszkach typu: fasola, groszek , kukurydza, ogórki itp. bardzo smaczny jest też makaron jajeczny "Dobrusia"-idealny do rosołku (mniam :)), aha i margaryna do pieczenia to chyba taka sama jest jak "Kasia"-robi ten sam producent i ma taki sam skład wymienionyna opakowaniu( bo leżą w Bieronce obok siebie), a kosztuje grosze. więcej juz nie będę wymieniac bo mi zarzucą kryptoreklamę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szalabanamuna
nie zgodzę się w kwestii pieluszek, jak dla mnie są zbyt grube i mam wrażenie, że pupa dziecka nie oddycha tylko otoczona jest zbroją

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak jak pisałąm korzystałam z nich kilka lat temu , więc nie będę na ten temat polemizować, byc może zmienił sie producent lub jakość. zaś co do sztywności, to nie przypominam sobie by wtedy takie były

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a jaaaaaaaaa
ostatnio odkryłam, że mydło w płynie aloesowe jest skuteczne do usuwania makijażu :) Na prawdę delikatnie myje zwłaszcza tusz z rzęs. Bez mocnego pocierania :) Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
są jakieś takie batoniki 'vitaly' czy coś takiego o samu owoców leśnych za 0,99zł :D pyyyyyyyyyyyyyyyycha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sjkui
tak, tak one są pyszne !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×