Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość _limonka_

Co warto kupić w Biedronce??? Jakie produkty robione dla Biedronki?

Polecane posty

ja uzależniłam się od wcinania rurek z nadzienim waniliowym i czekoladowym PYCHA są :) podpasek biedronkowych nie kupię bo napisane jest made in china :o wolę polską bellę mają bardzo dobrego gotowego gyrosa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JFBJDBFJDBGJFBGJFBJGBFJGFR
OSTATNIM MOIM ODKRYCIEM JEST PŁAYN DO WC AGEN , REWELACJA , ZAJEBISCIE WYBIELIŁ MI KIBELEK CHOCIAZ BYŁ ZÓŁTAWY OSAD, ZLEW MAM EMALIOWANY, BYŁ STRASZNIE Z DOŁU PORYSOWANY I WYGLĄDAŁ PRZEZ TO JAK BRUDNY , WYLAŁAM NA TO TROSZKE TEGO PŁYNU I CO ? ZLEW JAK NÓWKA ZADNEJ RYSKI NIE WIDAC, POPROSTU BIELUTKI!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka jedna co kupuje w Biedron
masło takie w niebieskim pudełku - zawsze miękkie wode zywiec niegaz. sok marchewkowy make cukier sol oliwe,olej ser zólty w plasterkach danio activie fantazje kefir naturalny sos do spagetti ogorki konserwowe buraczki obiadowe konserwa turystyczna makaron swiderki i do rosołu panierka do kurczaka z czosnkiem i z sezamem warzywa brokuły, marcewka papryka por seler owoce pomelo, manddarynki papier toaletowy reczniki papierowe płyn do szyb clin płyn do naczyń pur zapałki serwetki wafle ryzowe dzem truskawkowy pielucy haggis twarozek wiejski pieczywo sciereczki worki na smieci skarpetki dzieciece

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wafelekhhh
ja polecam: papier melodia biały ścierki, gąbki ciastka paryskie owoce. warzywa ser mozarella suszarka do ubrań-24zł chusteczki podpaski waciki worki na śmieci płatki- kukurydziane. z modem, musli natomiast nie polecam: mięs, wędlin wody chleba( robiony masowo, byle jaki) bo skład tych produktów jest kiepskiej jakości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 1;;;;
a ja polecam wędlinę i mięsa szczególnie te robione przez sokołów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi smakuje ta nowa czekolada z cukierkami lentylky :D seria czekolad malaga ,tiki taki ,kasztanki ostatnio kupiłam mydło w płynie Linda mleczko oliwkowe ,bardzo fajne ,nie wysusza mi skóry ,jest miękka i nawet ładnie pachnie :)ale delikatnie Teraz fajne bidony widziałam dla dzieci za 7,99 chyba kupię córze jeden :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kupowalyscie krem do rąk z biedronki ?? podobno rewelacyjny ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja chwalę sobie jogurty fru-vita, zwłaszcza czarna porzeczka, rewelacja! I to co było polecane wyżej - jedyne co mi nie podeszło z kupowanych tam rzeczy to sos tatarski. Bleeeeeeeeeeeeeee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie kupujcie jogurtów!!
w biedronie jogurty są kiepskie.przeczytajcie sobie skład: wszystkie mają żelatynę wieprzową, są produkowane przez Bakoma, ktora ma na koncie wpadkę w fabryce z produkcją żelatyny pochodzącą z zepsutego mięsa. więcej o jogurtach z biedronki i zdrowym żywieniu http://przepieknie.pl/forums/16-ZDROWIE co więcej, jak mówicie, krem do rąk jest ok, podpaski z Chin więc odpadają, ale za to super jest masło i mleko w butelkach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sxvzv zxv zczcc zx xzv
a ja własnie kupuje ten zwykły chleb z biedronki jest bardzo gęsty i syty a nie napompowany jak w innych piekarniach, chyba pszenny kosztuje coś 1,59

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sxvzv zxv zczcc zx xzv
ale zadncyh tanich wód nie kupuje w biedrze, jedynie kupuje sok riviva 100% pomaranczowy pycha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cherrycoke
ja się przekonałam do następujących produktów: małe soczki ala kubusienektary bananowy ( robi Hortex chyba) woda Polaris cukier mleko UHT kaszka waniliowa , serek wyśmienity. rewelacja ostatnio odkryłam jogurty 250 g kremowe, robione przez Bakomę. super pizza mrożonaAmericana , 7 zł. rewelacja. dzisiaj ją kupię mozzarella tarta sosy Aspiro makaron spaghetti parówki culineo( robi grupa Animex czy cos tam ) mokre chusteczki dada krem do rąk bebebeauty płyn do naczyń Kraft worki na smieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _luppp
do góry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eukariot
macie rację biedronka w 95 % ma wysokiej jakości produkty nie różniące się niczym od markowych, wszyscy naśmiewają się z biedronki a tam jest najlepiej kaufland wymięka w biedronce dobre i tanie są też bułki, a lody opera jak się kupi wafelki do lodów- niebo w gębie pozdro:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dal mnie z biedronki dobre są: - ciasto francuskie; - nektar bananowy - producentem jest Hortex, - batonik czekoladowy z ryżem prażownym mniam, - batoniki pakowane chyba po 6 z ziarnami zbórz - różne smaki, - prażony słonecznik, - top chipsy, - orzeszki solone.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dużo jest produktów które bardzo lubię soki pomarańczowy banan z hortexu nektar porzeczkowy ;] sokpol orzeszki a'la m&m's sery szczególnie pleśniowy czekolada łaciata sos do sphagetti chipsy musli w saszetkach ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wybredny
Rzadko tam zagladam, ale za każdym razem odkrywam coś, co mnie kompletnie zaskakuje ! Polecam bez cienia wątpliwości kilka rzeczy, które wielokrotnie sprawdziłem: -mrożone Sardynki z Portugalii 5 sztuk za 3.99zł.....rewelacja -mrożone Dorady 2 sztuki za 4.99zł.......rewelacja -ocet balsamiczny włoski(wykupiony w ciągu trzech dni niestety) -piwo Sarmacke Mocne 1 litr za 2.99zł......i tu się chcę na dłużej zatrzymać. Jestem koneserem piwa i od ponad 10 lat piję tylko i wyłącznie piwa niepasteryzowane i niefiltrowane. Sporo piję także piw pszenicznych z Niemiec. Piwa koncernowego, czyli wszystkich tych szczyn spod znaku Żywiec, Tyskie, Harnaś itd nie piłem już ponad 10 lat. Kolega namówił mnie na w/w piwo, jak zobaczyłem tą plastikową butlę i cenę, to zwątpiłem, mówiąc mu, że to bełt dla alkoholików. Po dobrym schłodzeniu w lodówce i nalaniu do kufla, uderzył mnie doskonały zapach. W smaku piwo to jest też OK, nie jest to mistrzostwo świata, nie doszukamy się tu wyrafinowanych aromatów, ale jako piwo dla mniej wymagających, do grilla lub na prywatkę, jest to idealna rzecz. Do dziś jestem w szoku i często wracam do tej ochydnej butli PET i zawsze jestem pozytywnie rozczarowany :)) Piwo produkuje Browar Łódzki. Polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Na pewno nie warto...
... oliwy z oliwek. Jest ohydna! Zepsuła mi cały obiad. Cuchnie. Eh, szkoda słów!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli chodzi o Biedronkę i owoce, to ja ich tam nie kupuję, ale to dlatego, że u mnie na osiedlu jest bardzo dobrze zaopatrzony warzywniak i te rzeczy kupuję tylko tam. Ale w Biedrze opłaca się kupowac, mają na przykład pyszne chipsy nachos serowe - uwielbiam je :) Do tego nabiały, pieczywo, sery i takie tam to jak najbardziej. Środki czystości i tak dalej również. Nie kupuję tam mięsa, bo średnio wygląda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Biedronkacz ;)
Ja chciałem dodać, iż polecam nuggetsy z Biedronki :) Sa dobre, jak się wstawi na 200 stopni 10 minut w Piekarnik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Biedronkacz ;)
Aa... i jeszcze lody Arietta również pyszne a kosztują 1,49 na promocji 1,20 ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość srutu tutu
srutu tutu biedronki lidle i inne to szajs

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dobre są kabanosy drobiowe
tam? a mieszanka na patelnie ktora najlepsza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anna J
odsprzedam NOWY ROW|ER TRENINGOWY Z BIEDRONKI PO DUZO NIZSZEJ CENIE 179zł-> 149zł. potrzebne mi są pieniążki i musze odsprzedać. w razie czego pisać aram89@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taa niedobra pupa
Kolega namówił mnie na w/w piwo, jak zobaczyłem tą plastikową butlę i cenę, Nnigdy nie skusilam sie na nie - ale mi nie smakuja w ooogole piwa z paltikowych buteleek, diwnie sie gosciu ze wybredny hestes i to lubisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kalafior,...
super ciastka słomka, paluszki ptysiowe cena 1,99 pycha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pajac przytulanka
czekolada z ryżem prażonym chocco pycha i robiona przez mauxion a nasz kot bardziej lubi biedronkową karmę niż whiskasa...i o dziwo weterynarze nie mają tyle zastrzeżeń co do whiskasa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuch
dlaczego w biedronce nie mozna kupic zapalniczki a zapalki tylko po 10 paczek to dziwne a reklamówke to zawsze wciskaja chociarz niepotrzebna zazwyczaj :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×