Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość sudoku

KOPENHASKA- 2.07- nie ma to tamto, walczę do końca!!

Polecane posty

ja mam ta dietkę spisaną na kartce jak stosowałam ją 5 lat temu wiec nie wkleje chociaz na necie widzialam te same wersje, a Wy macie jakieś inne? jak tak to zapodajcie linki:) p.s. ale mnie mdli po tych jajkach bleeeeeeeeeeeeeeeeee o mamo kiedy koniec?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeejjj dwa razy mi dodalo xD Moja wersja : Szczegółowy plan posiłków DZIEŃ 1 i 8 Śniadanie: 1 kubek kawy, 1 kostka cukru Obiad: 2 jajka na twardo, gotowany szpinak 100g, 1 pomidor Kolacja:1 duży befsztyk, sałata z olejem i cytryną 150g DZIEŃ 2 i 9 Śniadanie:1 kubek kawy,1 kostka cukru Obiad:1 duży befsztyk, sałata z olejem i cytryną 150g Kolacja:1 plaster szynki, 2-3 szklanki jogurtu naturalnego DZIEŃ 3 i 10 Śniadanie:1 kubek kawy,1 kostka cukru, 1 grzanka z razowego pieczywa Obiad: gotowany szpinak,1 świeży owoc, 1 pomidor Kolacja:1 plaster szynki, 2 gotowane jajka, sałata z olejem i cytryną 150g DZIEŃ 4 i 11 Śniadanie:1 kubek kawy,1 kostka cukru Obiad: tarta marchewka 150g, jajko na twardo, twarożek naturalny 100g Kolacja: sałatka owocowa 100g, 2-3 szklanki jogurtu naturalnego DZIEŃ 5 i 12 Śniadanie: duża tarta marchew z cytryną Obiad: duża chuda ryba Kolacja:1 befsztyk, sałata i brokuły 200g DZIEŃ 6 i 13 Śniadanie: 1 kubek czarnej kawy, 1 kostka cukru Obiad: kurczak gotowany 150g, sałata z olejem i cytryną 150g Kolacja: 2 jajka na twardo, duża marchewka DZIEŃ 7 Śniadanie: 1 kubek herbaty bez cukru Obiad: kawałek chudego grilowanego mięsa 150g Kolacja: NIC

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki, właśnie wróciłam od dentysty i tym samym powróciłam do życia.Jak tylko wrócę z roboty do domku to zaraz wskoczę na wagę i zobaczymy czy te moje cierpienie chociaż się opłaciło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak myslicie czy ten serek wiejski to można jutro cały zjeść??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chocolate ja tu negocjuje o dodatkowe pyszne 100g a Ty mi tu moje próby w przedbiegach odbierasz ;) serek wiejski piątnicy ma 200g to dla mnei małe opakowanie :P ech no nic jak mus to mus, niech bedzie te 100g :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no niestety....ja dzisiaj chcialam oszukac i pomidorka zamienic na nektarynke xD ale w koncu pochlonelam pomidorka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izac29
Zastrzelcie mnie! poleglam.... :-( tzn trzymam sie, mam dietke ale jakos tak mialam zamienic posilki i nie poszlam do sklepu bo straszny mlyn w pracy! kolezanka przyniosla malinki... wiec dzis zjadlam 40 dkg malinek kawka maly batonik chalwy (zabije sie :-( )przyniosla druga kolezanka "na dietke" mi mowi i wcisnela prosto do buzi :-( :-( :-( wiec ja juz nie wiem czy jetem na kopenhadzkiej! jutro 3 dzien, bede trwac ... nie chce sie zwie ze modyfikowana kopenhadzka.... ja juz swiruje przed ta obroną!!!! ;-) buzka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dietowniczka
Hej dziewczęta. Bardzo chętnie dołączę się do Was. Przez dwa dni naczytałam się o tej dietce wiele złego i dobrego, ale i tak postanowiłam spróbować. Więcej jednak znalazłam tych pozytywnych komentarzy, to mnie może zmotywowało. Mam 22 lata 171cm wzrostu, 67kg i jutro zaczynam odchudzanie. Liczę na Wasze wsparcie w trudnych chwilach. Ciekawe jak będzie z wysiłkiem fizycznym, czy w ogóle będzie to możliwe przy takiej małej dawce kalorii? Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izac29
heja Chocolate17 - chcesz zaczac chalwowa? powiem Ci ze czuje glod po tej chalwie, co prawda batonik mial 40 gram wiec moze te 10 gram brakolo do uczucia sytosci ??? sama nie wiem co robic wiem jedno na pewno - mam dietke - MZ !!!! JA TO CHYBA TAK MAM POL NA POL ? :-) :-) ;-) POZDRAWIAM IZA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Izus ;) witam ;) ja dopiero po kopenhaskiej bede stosowac chalwowa...tyle o niej slyszalam ;) potem moze South Beach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny nie róbcie tego. Ja na kopenhaskiej w zeszłym roku dorobiłam się życiowego rekordu!!! Wazyłam 60 kg!!!! Masakra bo mam 160 wzrostu. Przed wakacjami zrobiłam sobie kuracyjkę, bez żadnych odstępstw. Schudłam 5,5 kg. Była najszczęścliwasza na świecie. Po zakończeniu diety po poerwszych 2 dniach przybyło mi 1,5 kg (jadłam mało - jedyny grzech to piwo), potem mimo tego ze nie przekraczałąm 1000 kcal codzień ważyłam więcej aż po pótora miesiącu doszłam do 64 kg, ani razu porządnie się nie nażerając (tak jak to luibiałam wcześniej) we wrześniu przeszłam na South beach i już w listopadzie ważyłam 55 kg. Teraz mam 54 i czuję się extra. Kopenhaska to dieta dla chudych którzy chcą przybrać!!! Uwierzcie!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a propos ćwiczeń to ja co dziennie łapię za skakankę oraz na uda trochę ćwiczę. No i wczoraj 1,5h na siłce byłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeszcze mam.. ale co będzie dalej??? ;) przed chwilą miałam kryzys, bo widziałam reklamę wafelka \"grzeski\" zapiłam kryzys wodą, aż mi niedobrze i żaby w brzuchu czuje :P Ide zaraz robić ostatni posiłek..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chocolate17 ja zjadłam bananka mimo że nie jest to dobry owoc na dietke ale miałam taką chęć że zajdłam to i tak lepiej przecież niż zjeść tabliczkę czekolady :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja juz po jajach, salacie i szynce ;/ Nie ogladaj reklam! Ja osobiscie jak widze to poprostu slinotok...jakies czekolady etc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sudoku ja też mam kryzys:((((((((( bo tata kupił takie pyszne placki i pączki z bita śmietanę i pączki francyskie................... no mówię wam tylko płakać a ja tylko myślę o tych słodkościach ale zrobię tak jak ty napiję się wody do bulu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciiii xD ja mam tez pelno slodkosci w domku..ale !!!! po kopenhaskiej dietka chalwowa mmmmm ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×