Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

krejzol

Zakładamy Paczkę Znajomych

Polecane posty

Gość
kuźwa ,bo nie ma takiej emotki 😠 babo :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
no juz ide :P i nie wróce :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
udało mi się wcisnąć jutro dzieci cioci - idę na imprezę :D już się nie mogę doczekać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień Dobry wszystkim:) Taki ładny poranek, chyba nie marnujecie go na sen?:P Ja się wybieram nad jeziorko, obserwować perseidy a oni mi tu burze i grad na wschodzie przepowiadają:( No, to się nazywa podłość ludzka...:D MIłego weekendu wam życzę🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja wczoraj byłam z moimi przyjacielami na wódce, o! Wróciłam do domu od mamy, bo zapomniałam wziąść ze sobą telefonu, a tu na jedenj komórce 11 połączeń nieodebranych, na drugiej 7. Wiedziałam, że będą się dobijać, ale aż tak??? :D Poszłam do nich o 19.30, kupilismy wódkę, colę, siedliśmy przy stawie, i było ostrrrooo.... Wróciłam ok. 23, no i zdążyłam się sfochać na kolegę przez SmS. Ale mnie wkurzył... :o A dziś chyba impreza domówka, uwielbiam takie ❤️ Katrine= dziś ładna pogoda, słoneczko świeci ! :) baw się dobrze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pusto tu troszke:( Kto mi doradzi czy robic pazurki akrylowe czy moze jakeis inne:>??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
:) fitness ,ja Ci nie doradzę ,bo ja osobą które lubię odradzam zakładanie tipsów ,ale jak sie upierasz... a musisz ? nie może być to jakaś świetna odżywka po której będziesz miała ładne ,długie i zdrowe paznokcie? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A widzisz Żabka, a ja miałam żele i były bardzo piękne. Zdjęłam je, bo moje paznokcie bardzo szybko rosną i groziło mi bankructwo. To był jedyny powód do niezadowolenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
wiem Ziobro ,ze ładnie to wygląda ,ale ja mam na myśli coś innego .Stan płytki paznokciowej po zdjęciu tipsów. Ja mialam i żele i akryle i mi się bardziej podobają zele ,wyglądają bardziej naturalnie i można ładniejszą końcówkę zrobić .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
ładniejsza końcówkę ... chodzi mi o jakieś zdobienie np. wtopiony brokat itp. na akrylach jest o wiele trudniej i gorzej to wygląda .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Żabka, a Ty się może tym zajmujesz? To się uśmiechnę w Toruniu:) Ja się płytką paznokciową nie przejmuję, bo jak pisałam paznokcie rosną mi bardzo szybko. Miesięc z kawałkiem po zdjęciu żeli miałam swoje zdrowe paznokcie. Ale płytkę mam małą więc pewnie również dlatego tak szybko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
można tak powiedzieć ,ze sie zajmuje ...papierek mam i tyle :O przez jakiś czas zakładałam pazurki ale musiałam z tego zrezygnować i zapal minął :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Jak Mała była mniejsza ,to robiłam przy niej i nie przeszkadzała mi w tym ,ale jak podrosła i wszystko zaczęło ja interesować to nie była robota przy niej .Robiłam w weekendy i wieczorami jak mąż wracał z pracy ,ale jak zaczynałam robić wieczorem to kończyłam 24 - 1 w nocy :O i zrezygnowałam w końcu z tego .Teraz już nie robię ,nie mam materiału .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A mąż nie może pomóc Ci zainwestować w materiał? Mogłabyś mieć zajęcie dopóki pracy nie znajdziesz. I trochę przyjemności jeśli to lubisz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
dzisiaj właśnie mnie pytał co z pazurkami ,powiedziałam ,ze nic a co ma być .To mi powiedział: wiedziałem ,ze tak będzie tyle kasy poszło na twoja zachciankę( mojej nie jego ,ale to taki szczegół) ,mówiłam mu ,żeby mi kopił co potrzebne i zaczynam prace ,to mi odburknął ,ze nie ma kasy 😠

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×