Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

krejzol

Zakładamy Paczkę Znajomych

Polecane posty

hihi mam american pie 5:):) nie ogladalam wiec czeka mnie seans dzis wieczorem i czekanie na moja dwojke!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Off, Ty to mnie trochę zrozumiesz:) Ja już nie daję rady - tak tęsknię za wszystkim i wszystkimi co w Polsce. A już jak zaczęliście tutaj temat zdrady to ktoś mi się przypomniał i w ogóle ryczeć się tylko chce:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ziobro>>>>>>>>>mmmmmmmmm zasmucilas mnie 😢 co sie stalo, ze tak ci zle???!!!!!!:(:( Znam to uczucie tesknoty :( straszne ,ale mi nie pozostao nic innego jak sie przyzwyczaic!! Przez wakacje mialam siostre (a to za nia najbardziej tesknilam) tzn. jeszcze mam przez 2 tygodnie a pozniej szloch i lament znowu:( wszyscy mysla ze nam tu tak latwo za granica!! ze sie brzydko wyraze: guwno prawda!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pa pa milego, leniwego weekendu zycze ja znikam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja jeszcze nie śpię:) Bardzo miło spędzam sobie dzisiejszy wieczór... noc właściwie:) Mąż pochrapuje obok a ja z laptopem na kolanach słucham muzyki z mojej młodości. Ale takich piosenek co to się kojarzą wyraźnie z konkretnymi osobami...wydarzeniami... Uwielbiam to robić:) A w ogóle to jestem tej nocy bardzo szczęśliwa... Chyba tak samo jak dokładnie rok temu w nocy z 16 na 17 września;) Boże jak wtedy było cudownie...rozmarzyłam się...ech...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziendobry wszystkim ziobro= mam 29.09 slub kiedy przylatujesz do polski?????co z zabka nie odzywa sie????jak sie czujesz mam nadzieje ze wszystko ok!!!!! opowiesz cos o tym szczesciu????? krejzol co tak malo piszesz???? oma wracja stesknilam sie!!!!!!!!! mi weekned szybko minal w piatek wzielam sobie wolne milam kupe spraw do zalatwiania kupilismy piekny garnitur i milam przymiarke sukni ktotra w czerwcu byla dobra a teraz jest zamala od dzis jestem na diecie kopenhaskiej nawet rano ugotowalam sobie 2 jajka sobota bylam na slubie w plocku niedziela od rana ze szmata sprzatanie a pozniej spacer kawa u siostry u siebie obiad a popoludniu pojechalismy do sisostry na dzialke bo sie buduje pikna okolica lasy jezioro bylismy na grzybach a wieczorem taniec z gwiazdami haha a jak wy spedziliscie weekend???? o boze ten masakryczny wniosek niech to sie skonczy !!!!a tu cholera nie widac konca!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziendobry 💤 co slychac??? Ja mialam raczej leniwy weekend nigdzie nie bylismy tylko sie obrzeralismy i wylegiwalismy :) Polsatu niestety jeszcze nie ustawilismy:( dzis kolejna proba!!! to podobno milimetry :( Ja tez bym chciala poogladac taniec z gwiazdami!!!!:) Za tydzien w kolejny weekend to rACZEJ BALANGA BEDZIE BO TO OSTATNI WEEKEND MOJEJ SIOSTRY TUTAJ:):) MOZE NARESZCIE COS POPIJE!!! :) no i moze szwagier przyjedzie!!! dlaczego te poniedzialki takie straszne! 😠

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ita--->przylatuję 6 października. Bardzo już tęsknię. O szczęściu nie ma co pisać, bo dzisiaj nie jest już takie ogromne. Ale trochę go jeszcze zostało:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CZESC LALUNIA88 napisz cos wiecej o sobie skoro sie wpisujesz :)! ziobro a gdzie to szczescie prysnelo??????:( co sie stalo!?? Ale masz fajnie za kilka dni do Polski:) a my?? My dopiero 26 grudnia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
holerka jak sie te buzke robilo?? :( piepszony poniedzialek spac sie chce, robota nie idzie, no straszne 😠

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i na dodatek wymyslilam sobie dzis grochowke zeby ugotowac tak na dwa dni, ale jest maly problem .....nie mam takiego duzego garnka 😠 😠 😠, guwno a nie problem ale dzis poniedzialek:(:( i bede musiala gotowac w trzech malych! Chryste za jakie grzechy i jeszcze mi troche zimno bo cos przeziebiona jestem!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ziobro- nie wiem czy jestes na bierzaco ale wiesz ze podjelam ta nowa prace cholernie duzo pracy i obowiazkow czas goni i nie wiem za co sie zabrac az czasami plakac sie chce ja juz sie nie moge doczekac kiedy przylecisz!!!! 6 to jest sobota a do kiedy zostajesz??? kiedy sie spotkamy w trojeczke slyszalam ze z zabka to bardzo blisko jestescie ???????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ziobro wiem ,ale juz mam takiego smaka , ze musze ugotowac a zrobie tak duzo ze przez caly tydzien bedziemy pierdziec:):) :(:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Off--->no to w pracy nielekko z Tobą będą mieli:D Ita---> 18 października wylatujemy:(, ale ja z Mają mamy już bilety na grudzień kupione i wtedy będziemy cały miesiąc, bo od 9 grudnia do 13 stycznia:) Już mówiłam Żabce, że w październiku tylko raz dam radę się z Wami spotkać, ale w grudniu możemy poszaleć:D (może na koncercie:) ) Wiem, że zmieniłaś pracę i trzymam za Ciebie kciuki. Wiem co przechodzisz, bo jak zaczynałam pracę w szkole byłam w takiej samej sytuacji. Opowiem Ci jak się spotkamy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz co Ziobro ja sie dzis po prostu nic do nikogo nie odzywam bo nawet ich gadanie mnie drazni, a glowa mi peknie zaraz:( 😠 brrrrrrrrr zla jestem na caly swiat dzis juz nie pamietam kiedy ostatnio mialam taki zly humor???!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co z abka dawno jej tutaj nie bylo fajnie ze przylatujesz juz sie stesknilam i fajnie ze wrocilas na topic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny nie chce mi sie tego robic az ryczec mi sie chce tyle tego jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ej dziewuchy ja juz chyba daje sobie spokoj z tym wnioskiem na dzis albo robie sobie dluzsza przerwe bo wysiadam wiem ze to jest potrzebne bardzo szybko ale mam to w dupie co tam piszcie bo ja co chwilke zagladam a tu nic sie nie dzieje na topicu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jak sie ma cos dziac jak co chwile zagladasz a nic nie piszesz?? HIHI:):) ja sie lenie i zajadam ciastkami:) mam ten poniedzialek gleboko w d**ie!!!!!! Chce juz do domu polenic sie!!! Chyba mnie zlosci to ze siostra juz niedlugo jedzie i wyzywam sie na wszystkim!!!! Nie chce zeby jechala:( Mam nadzieje ze rok minie szybko i jeszcze szybciej wroci do nas!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jakies 2 nowe osoby zagladnely do nas ale nic nie pisza!!!!?????? co jest??????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja nie bardzo moge pisac bo mam kupe roboty ale juz mi sie nie chce tego gowna robic porazka totalna ja juz tez chce byc w domku mam nadzieje ze wytrwam na diecie dzis pierwszy dzien popoludniu musze isc do spowiedzi przedslubnej i do biura do kosciola zaplacic za slub boze niech juz bedzie ta 16 jeszcze w piatek zgubilam caly portfel i mam nadzieje ze nie bede mi robic problemu w kosciele przy slubie bez dowodu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uuuuuu to mala porazka z tym portfelem!! Wszystko od nowa bedziesz musiala wyrabiac!! Ale po slubie i tak musisz zmienic wszystko!!! I mi nie byl nigdzie do slubu potrzebny dowod???!!!! i schudniesz na pewno masz motywacje wiec nie bedzie z tym problemu :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×