Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

smerfeta88

KPA P

Polecane posty

Z chęcią coś bym jej napisała, ale wiem że potem znowu wszyscy będa mieli wielce bunt że ten temat nie jest od tego, że go zaśmiecamy bla bla bla. Oni chyba wolą zaśmiecać całą kafeterię setkami tematów. Pewnie pozakladali by osobny na łąkotki, chondro, boczne przyparcie itd:/ A przeciez artro tyczy się problemów kolanowych więc jaski problem pisac to właśnie tam? A zwłaszcza że większość jest po artro i ma duże doświadczenie w sprawach kolanowych, a część jest przed i chce się jak najwięcej dowiedzieć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z głupotą ludzi nie wygrasz, zawsze znajdzie się się jakaś "mądrzejsza" osoba pragnąca umoralnić reszte ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale mnie oni wkurzaja... Mam ochote im powrzucac... Ale nie mam slily bo spac mi sie chce... A jak narazie to oni zasmiecaja topic...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki za przypomnienie... chyba napisze smsa do kuzynki jutro i sie zapytam jak na studiach jej idzie :P Sandra, Megusia Powodzenia :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kacha ja tam ide z takim negatywnym nastawieniem ze szok;/ juz sie rozleniwialam a tu trzeba sie uczyc:( i wogole te studia rozwalaja mi plan tygodnia:P teraz mam inne priorytety a nie jakies tam studia:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie cicho tu:) Dzisiaj to ja mam wytłumaczenie:p Ciekawe jak tam u Sandry. Kacha a jak Twoje kolanko? Moje lekko pobolewa tuż nad rzepką. Megusia czyżbyś znowu prostowała tych matołów na artro?;>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehehe :D:D Kolanka bola ciagle... to po artro mniej moge powiedziec nawet ze prawie wcale (oprocz dzisiejszego dnia ale i tak nie boli tak jak kiedys) ale druga noga coraz gorzej... ja wlasnie wrocilam z kolejnego zastrzyku :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehe:) Mam nadzieje ze cos lepszego wymysli mi lekarz w czwartek... :P Tylko zeby nie byly to zastrzyki domiesniowe... juz wole do niego przychodzic co czwartek na zastrzyk dostawowy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A jaka to różnica? Bo ja nie miałam jeszcze do czynienia z zastrzykami oprócz tych przeciwzakrzepowych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×