Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

smerfeta88

KPA P

Polecane posty

jak w zeszłym roku byłam u reumatologa to kobieta nawet mnie nie oglądnęła, rzuciła sobie tylko rtg na wyświetlacz i powiedziała, że nie widzi tam żadnych zmian reumatologicznych poza typowymi zmianami mechanicznymi polegającymi na konflikcie rzepkowo-udowym, wiec mi sie juz więcej nie chciało do niej fatygować :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przeciwciała przeciw peptydowi cytrulinowemu. Moja kuzynka robiła. Bardzo czułe, nowe badanie. Wykrywa najmniejsze początki rzs. Kosztuje 50 zł, zleca tylko reumatolog.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nie mam żadnych objawów reumatologicznych poza bólem, dokształacałam sie specjalnie w tej dziedzinie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
właściwie to nie wiem co zrobić, bo wiem że powinnam to zrobić, a z drugiej strony sie boje i nie chce. nie moge sie też bezsensownie upierać bo to nie poprawi mojej sytuacji no i jestem w kropce :/ skończyły mi sie też merytoryczne argumenty heheh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
teoretycznie można o ile szpital dysponuje końcówką do artroskopii łokcia, co prawie graniczy z cudem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Megusia, ja bym poszukała jeszcze innych lekarzy, przez zabiegiem. Może popytaj ludzi na uczelni? Tylu ich tam jest, a nuż ktoś kogoś poleci. A jak nie, to zabieg. Choć doskonale cię rozumiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Megusia, ja bym poszukała jeszcze innych lekarzy, przez zabiegiem. Może popytaj ludzi na uczelni? Tylu ich tam jest, a nuż ktoś kogoś poleci. A jak nie, to zabieg. Choć doskonale cię rozumiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Megusia, ja bym poszukała jeszcze innych lekarzy, przez zabiegiem. Może popytaj ludzi na uczelni? Tylu ich tam jest, a nuż ktoś kogoś poleci. A jak nie, to zabieg. Choć doskonale cię rozumiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ten mój lekarz jest naprawde dobrym specjalistą, chyba najbardziej uznanym w mieście i próbuje wszystkiego zanim wyśle kogoś na stół, wiem zarówno po kolanie jak i łokciu, więc nie wiem czy inny lekarz wniesie cos nowego do sprawy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak nie spróbujesz to się nie przekonasz:)Popytaj innych, a kto wie. Trzeba próbować totalnie wszystkiego, nawet tego do czego nie jesteśmy przekonani wcale. To wiem z doświadczenia ogólnego:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heheh pójde do ordynatora, on to wszystkich od razu bierze pod skalpel, jeśli tylko spełniają kryterium pacjent chirurgiczny ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chodz do mojego lekarza (on tez jest ordynatorem) pewnie jak tez pozna twoja historie to Cie wysle pod skalpel :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chyba są też inne. Wiecie co sobie przypomniałam, kiedyś jak byłam w Belgii na wymianie, brat mojej koleżanki z wymiany, tej Belgijki, kończył jakaś jeszcze inną specjalizację związaną ze szkieletem, w jakiejś bardo renomowanej szkole tylko dla tego kierunku. Nie pamiętam nazwy teraz, ale to było bardzo ciekawe, żadne metody tradycyjne. Może sobie przypomnę. Ale pierwszy raz to wtedy słyszałam. Brat był fajny i dużo opowiadał o sobie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
traumatolog od urazów, ale to zawsze idzie w parze z ortopedią, wszyscy mają specjalizacje ortopeda-traumatolog

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Megusia, chyba masz rację.Tak to jakoś brzmiało. I to jest lekarz. Brat Marie właśnie był przed dyplomem i wszyscy się cieszyli, że będzie kolejny lekarz w rodzinie i to z tak renomowanej uczelni. Mówili, że w Belgii jest najlepsza z tej dziedziny. To w ogóle była ciekawa rodzina:) to były czasy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czytałam kiedyś o tym i doszłam do wnoisku że to nie jest lekarz. w dziedzinie osteopatii kształcą specjalne szkoły albo po prostu nie umiem czytać ze zrozumieniem heheh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×