Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

smerfeta88

KPA P

Polecane posty

no to moze tak zrobie... bo wlasnie pamietam ze moj dziadek to pil jakies inne takei czarne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale wymieszalam sobie to z sokiem malinowym paola i szybko wypila to smaku nawet nie poczulam... :P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja odnosze wrażenie że stan mojego kolana jest odwrotnie proporcjonalny to wysiłków jakie wkładam w jego podrasowanie. pewnie jakbym nic przez te wszystkie lata z tym nie robiła, jego stan byłby niewiele gorszy. to samo z łokciem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Megusia, to smutne, ale pewnie masz rację:) Ortopedia to beznadziejna specjalizacja. wnioskuję... A z łokciem długo masz problemy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a wiecie co kolejny lekarz powiedzial ze nie powinnam jezdzic na rowerze... ale i tak bede jezdzila... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak chodziłam teraz na rehabilitacje to jeździłam na rowerze, ale niestety z bólem, więc nie wiem czy rzeczywiście rower jest niewskazany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Od lutego to mimo wszytko długo. W sumie to chyba już nie wiadomo co robić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi tez rower sprawia duzo bolu ale bardzo lubie jezdzic na rowerze wiec bede ciagle jezdzila :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale nareszcie jakis lekarz sie zobaczyl to co mnie boli (to dziwne miejsce na rzepce chyba) ale i tak chyba nie wie dlaczego mnie boli...:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właściwie wyczerpałam już możliwości leczenia zachowawczego, więc następnym krokiem jest leczenie chirurgiczne, niestety :/ ale zobacze co orzeknie lekarz, może ma jeszcze jakieś pomysły no bo przecież nie będę chodzić ztapingiem do końca życia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Megusia, może jeszcze coś się wykombinuje z zachowawczym. A ilu lekarzy orzekało co do łokcia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak dotąd 2, jeden ortopeda i drugi od tapingu (nie wiem jakiej jest specjalizacji ale chyba spec. rehabilitacji medycznej). moge sie jeszcze zagipsować w zgięciu 90 stopni ale w takim stadium chyba niewiele to da :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak sie siedzi ze zgietym lewym kolane to nad rzepka takie cos wystajace po lewej stronie (tak jakby to byl kawalek rzepki albo jakas kosc wystajaca z rzepki)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to miejsce najlepiej wyczuc w 90 stopniach a boli jak dotykam (i to jest taki dziwny bol) czasem wstac nie moge normalnie i musze sie wtedy przytrzymywac rekoma i jak najbardziej odciazyc lewa noge... czasem ale rzadko boli przy chodzieniu ... czasem tez przy siadaniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie i nie zamierzam już iść do reumatologa bo na pewno zostane olana. moja mama ostatnio była i zapytała przy okazji o mnie na co pani jej powiedziała, że w tym wieku to ja na pewno nie mam reumatyzmu i żebym kontynuowała leczenie ortopedyczne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bo to pewnie racja, choć rzs może się i w wieku 15 lat przytrafić. To może zrób prywatnie pppc i będziesz mieć pewność.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×