Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

smerfeta88

KPA P

Polecane posty

No moja noga nie najgorzej:) Tak jak już pisałam kiedyś tam że czasami boli tak nad rzepką. Ostatnio w tej drugiej nodze miałam wrażenie jakby coś puchło od środka i miało mi kolano rozsadzić, ale przeszło. Z resztą mam wrażenie, że to hormony o których kiedyś mi lekarz wspominał. Mam nadzieje, że się nie mylę;p Ale na fizykoterapię oczywiście zamierzam się wybrać w końcu jest okazja żeby się z lekcji pozrywać;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehe no ja tez zawsze musialam zwalniac sie z ostatnich lekcji..:P chyba tez pojde na pole magnetyczne :) bedzie przynajmniej jakies urozmaicenie dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bo nie wiedza co to jest to co jej wyszlo i wlasnie bedzie w poniedzialek jechala do piekar bo tam jest jakis oddzial i tam maja jej powiedziec co to... :P No ja tez bym wolala czyms innym urozmaicic dzien niz polem magnetycznym :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja sobie teraz urozmaicam dzień ściskaniem gumowej piłeczki w ręce heheh ale piłeczka przynajmniej jest ładna z kubusiem puchatkiem i hefalumpami czy jakkolwiek sie te zwierzątka nazywają :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hey wam ja dopiero ze skzoly wrocilam:P ale za to terazm mam weeknd 4dniowy:) duzo pisalyscie ale nie mam juz dzis sily tego czytac:P jutro poczytam;) jutro jade do tej kliniki ciekawe co mi tym razem powiedza:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Koniecznie musisz nam zdać sprawozdanie:) Tak Megusia to są hefalumpy:d Takie ładne piłeczki to ja też mogę ściskać;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale tu cicho a ja chcialam popisac bo mam nowosci:P klinika super za chwilke wszystko napisze bo anpierw musze cos zjesc:P zory mam troche daleko i prawei caly dzien mi to zajelo:P p.s jestem w kolejce na artro niestety:(((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no niestety:( ale mowie wam klinika pierwsza klasa juz teraz bede chodzic tylko tam:) tak mnie lekarz przebadal jak nigdzie indziej jeszcze..stwierdzil rozpruwanie sie lekotki, boczne przyparcie, chondro i przykurcze ale wypisal mi je z dokladnymi stopniami zgeicia itd pozatym odkryl nowsc ze mam na kosci piszczelowej z przodu osceofity czy jakos tak:P po wizycie u elkarza bylam na konslutacji rehabilitacyjnej bede miala spcejlane cwiczenia tzw rehabilitacja wstepna oprzed zabiegiem beda mi rozciagac cos tam tylengo kolana bede musiala jezdzic raz w tygodniu na rehabilitacje wlasnie tam ( nie wiem jak to wytrzymam bo mam daleko) sala rehabilitacyjna tez suoper!! wszystkie spzrety tam sa i bede tam sepdzac po 1,5 godizny oczywiscie mam tez cwiczenia do domu ale wsyztkie takiedelikatne zeby sie lekotka nie rozprula do konca :) potem bede miala ten zabieg terminu dowiem sie jak odbuduje miesnie bo nie zdawalam sobie sparwy nawet jaka mam ta noge bardzo chudsza od zdrowej!! dopiero rehabilitantka mi pokazala i bylam w szoku:P na liste na artro jestem zapisana niestey z Nfz bo i tak bede musiala zaplacic ok 2-2,5 tysiaca za te zszywki ktoreymi maja mi zszyc lekotke:(( ale mam nadzieje ze juz potem bedzie tylko lepiej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niee ja mam czworoglowe rozbudowane tylko te pod spodem uda mam popsute:P im szybciej je odbuduje tym szybciej bede miec artro i tym szybciej bede mogla normlanie trenowac :) poki co mi powiedzili ze mam sie pzrerzucic z mojej dyscypliny na plywanie hehe (tylo nie zabka:P)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ale chyba warto bylo przynajmniej wiesz co i jak... :) ja ciekawa jestem co mi powie lekarz jak do niego pojde w listopadzie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no bylo warto ale z drugije strony jestem zalamana ta artro:( bo po szyciu lekotki tzreba dlugo dochdozic do siebie:((( ale nie ma innegow yjscia skoro juz 3 lekarz kieruje mmnie na artro;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niom... ale pewnie warto zrobic artro... wyplucza Ci kolano zobaczysz ktory stopien Ci sie zrobil :P bedzie wszystko dobrze... mnie raczej tez to bedzie niedlugo czekalo jak tak dalej pojdzie.. no tylko ze ja napewno nie bede miala szytej lakatki :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak sie postaram i bede dalej ostro trenowac to moze mi sie rozpruje do konca i mi jej nie zszyja tylkousuna wtedy po tygodinu bede mogla chodzic:P ale bez lektoki bedzie ciezko dalej grac;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czasem jak mam ostrą faze to też chętnie dałabym sobie pokroić kolano, ale na szczęście na codzień mysle racjonalnie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehe wiesz co ja tez czasem mysle ze by najlepiej bylo gdyby mi endoproteze wstawili wtedy bym miala moze w miare spokoj ale szybko sobie uswiadamiam to co ja mowie :) artro mi narazie wystarczy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heheh ty chyba nie wiesz w jakim stanie trzeba mieć kolano, żeby zostać skierowanym do endoprotezoplastyki stawu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja w sumie nie mialam nic do gadanai czy sie zgadzam:P bo tam byla taka asystentka ktora wsyztko wpisywala do systemu komputerowego no i onmowi prosze paniaw pisac do kolejki na artroskopie bo ja kwalifikuje no i juz bylo po fakcie;/ ale mysle ze oczywscie mialam prawo sie nie zgodzic:P no i w kazdej chwilwi moge zrezygnowac:P spytam sie za tydzien jak to bedzie zta rehabilitacja po bo dzis nie dopytalam bo za duzo tego bylo;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem ale tak czasem sobie mysle ze bym wolala w takim stanie kolano zeby sie tylko na endoproteze nadawalo :P:P a jak tam Twoj lokiec ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×