Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

smerfeta88

KPA P

Polecane posty

No bardzo przyjemny, chociaż niekiedy jak przejedzie mi krawędzią tej \'słuchaki\' po krawędzie rzepiki albo tam na dole kolana przy piszczeli(?) to nie ukrywam że bywa bolesne. ALe ogólnie jest ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aha... mam nadzieje ze wytrzymam... ale napewno nie bede sie bala :D:D Ciekawe co pokaze to USG ...:P we wtorek sie dowiem... szkoda ze to nie jutro :D:D chociaz czasem lepiej jest nie wiedziec... ale napewno nic powaznego nie ma... nawet bym sie nie zdziwila gdyby nic nie wyszlo :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja już miałam usg kolan, stawów skokowych, bioder i okolic krętarza i barków, więc mam spore doświadczenie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no chyba bedzie mi dobry lekarz robil bo robie w Wojewodzki Cnetrum Ortopedii i Rehabilitacji im. dr. Z. Radlińskiego i przynajmniej z tego co pisza na stronie to mysle ze to jest pozadna klinika :D moze sie tam przepisze :D zalezy jakie kolejki tam sa :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a powiedz mi na co jest badanie takie ze sie lezy a lekarz Ci dociska rzepke ?? bo mi tak zrobil i sie bardzo zdziwilam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aha... :) Dziwne pierwszy raz takie badanie mi ktos robil :D a stopien chondro moze wyjsc na USG i czy w ogole widac chondro na USG ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na powierzchni stawowej rzepki nie widać, można tylko ocenić grubość chrząstki na kłykciach kości udowej i to nie na całej ich powierzchni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oczywiście, że wykryło ;) - skręcenie stawu skokowego (obrzęk tkanek miękkich) - niewielka ilość płynu w stawie barkowym prawym - biodra były ok - a w kolanach standardowo wysięki i stany zapalne więzadeł, ścięgien i kaletek maziowych ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja sobie nie przypominam, ale któregoś dnia zaczęła mnie boleć kostka i spuchła, a że akurat miałam wizyte u ortopedy to zrobil mi usg (+ gabinetu z aparatem :) ) i stwierdził, że jak nic jest skręcona hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ojjjjjj ale sie rozpisalyscie:P znwu mam zaleglosci:P ale jak w kazdy czwartek nie mam sily tego czytac:P jutro nadrobie :P teraz mam 11 dni wolnego wiec bede miec czas na czytanie:P jutro znowu mam rehabilitacje:) tylko ciekawe co zrobie z tym palecem;/ bede musiala chyba sciaganc jzu to usztywnienie bo nie dosc ze wstyd ze kolano chore i jeszcze palec wybity:P to niby mam zakaz grania w siate:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×