Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

smerfeta88

KPA P

Polecane posty

no jak juz pisalam u mni lepiej niz wczoraj\":D ale za chwile ide pojezdzic samochodem z facetem wiec potem pewnie bede umierac znowu:((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie od razu czuć że się zrobiła zima :/ boli mnie prawa stopa, lewe kolano i biodro i prawy łokieć :( ja chce lato :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No u mnie na razie wszystko w porządku. ALe wybieram się do Wrocławia i pewnie jak troche pochodzę to kręgosłup mi siądzie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak duzo napisalam ale mi sie usunelo :P a nie chce mi sie pisac :P napisze tylko tyle... na ulotce tego leku co dostalam to wyczytalam ze to jest bardzo mocne przeciwzapalne i bardzo slabe przeciwbolowe wiec watpie ze to pomoze... i wyczytalam ze ten lek to jest ostatecznosc jezeli inne leki niedzialaja to dopiero to mozna dac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kortyko...to nie sa czasem blokady?? jejku przydalaby mi sie taka jedna blokada:P ale niestety ten nowy lekarz mi jej nie da chyba zreszta wizyta dopiero w styczniu:P a co do krojenia to pierwsza chyab Hinter bedzie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tez tak sadze... ja tez mam wizyte w styczniu... mam nadzieje ze moj lekarz bedzie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak to są \"blokady\", ale jako leki strydowe nie są podawane w pierwszej kolejności, raczej dopiero wtedy gdy inne nie pomagają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja ide w styczniu w celu sparwdzenmia czy moj przykurcz sie zmniejszyl i ustalic cszczegoly zabiegu:(( a blokady sa super mimo ze to sterydy bo znieczualaja najlepiej:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie własnie niezbyt super znieczulają :/ ale zamierzam naciągnąć lekarza na strzelenie jednej w kolano :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja słyszałam, że w młodym wieku nie powinno się dawać sterydów, bo przyśpieszają chorobę chrząstki. Oj, tak, pewnie ja będę pierwsza do krojenia, koniec stycznia albo każdy dzień , lada dzień jak się coś zwolni. a jak nie to zapłacę za ten termin w styczniu. Podobno przed świętami często się jednak zwalnia, albo przed sylwestrem. Megusia, jak się objawia ból biodra, bo w sumie dużo innych rzeczy jest naokoło, nie? Więc skąd wiesz, że to biodro? Kacha, jak to strasznie u ciebie> Kolana jeszcze gorzej czy tak samo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie kolano z dnia na dzien coraz gorzej :/ pociesza mnie to ze tylko z jednym jest coraz gorzej :P a diprophos to tez jest steryd ?? bo przeczytalam ze to tez jest kortykosteroid ale tak mysle czy dobrze to zrozumialam... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sandra, nie wszystko od razu. Mi raz zaproponowano steryd ale odmówiłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie puchnie... jeszcze tego by do tego brakowalo... praktycznie codziennie cos innego wynajduje gdzie mnie boli i coraz bardziej boli...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czyli boli cię w nowych miejscach kolana? Jak nie puchnie, to dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wiem ze nie od razu:P ale ortopeda sportowy mi je dawal czesto i twierdizl ze to dobre rozwiazanie wiec jakos sie nie przejmuje moze nie kazdemu to szkodzi:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
boli w nowych miejscach np. dotykam... chyba ze juz dlugo mnie boli ale ja poprostu tego niezauwazylam...:P ale jak chodze mnie boli w nowych miejscach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oby tobie nie zaszkodził:) Ortopedzi, lekarze, ogólnie nie przejmują się co się stanie z pacjentem, o nich samych przecież nie chodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ale to byl ptywatny ortopeda tym bardziej zalezy na pacjencie bo pacjenci wyrabiaja im potem marke :P przynajmniej tak mi sie wydaje:P mniejsza o to grubnt ze nie zaszkodzilo mi nic i oby tak zostalo:) a jak kolano puchnie to zle??? wiem glupie pytanie ale myslalam ze to nic takiego bo mnie zywkle puchnie po wysyilkach a potem schodzi za kilka dni i nie przejmuje sie tym za bardzo:P dzis tez mam spuchniete bo wczoraj po rehabilitacji nie bylo zmrozone... kacha a to w jakich miejscach cie boli??:>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×