Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

smerfeta88

KPA P

Polecane posty

Julcia, jeszcze nie wszyscy:D Kacha, ale to chyba nie angina, co? Megusia,czyli wiedzy przybyło?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziś była genetyka, a to nawet lubie :D i nawet z chemii mi sie udało zrobić pare zadań hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to owocny dzień. A jak zdrówko? Tylko nie mów, że jak zwykle.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chyba nie bo bym o tym wiedziala... wiem ze dostalam antybiotyk taki jak moja mama kiedys miala jak miala ropne zapalenie czegos... :) a to jest najlepsze ze gardlo akurat najmniej mnie boli prawie w ogole... jedynie czuje cos gorzkiego :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a mnie strasznie kolano boli :/ ale to juz normalne ale przez ten w-f mnie znowu zaczela druga noga bolec, nie tak bardzo jak lewa ale boli :/ dzisiaj moze zrobie to ciacho :D tzn. mama mi zrobi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Megusia, jestem pełna nadziei, że kiedyś odpowiesz inaczej. Kacha, to kuruj się. Choć, jeżeli jest to sprawa wirusowa, nie powinnaś brać antybiotyku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja wlasnie tez nie wiem co dokladnie mi jest jak lekarce gardlo pokazalam to ledwo co spojrzala i odrazu powiedziala ze gardlo chore

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przy jakimś zbyt gwałtownym ruchu boli, jak dotknę to też, w bezruchu nic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie, mam biernie zginać, i zginam 5 razy po 30 minut dziennie. Tzn. na pół leżąco, sunąć po łóżku, zginam i prostuję. Początkowo było bardzo ciężko, ale już jest prawie ok, choć powolutku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlasnie polozylam na noge i troche smierdzi czosnkiem, nawet ten ben-gay ktory tam dalam nie smierdzi tak xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj nie lubię nieprzyjemnych zapachów... a w jakiej to jest konsystencji?;> gumowe twarde czy jakieś inne:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nawet jakos nie bardzo czuje ze cos mam, polozylam to na kolanie i owinelam bandazem zeby nie zlecial... jedynie strasznie smierdzi... :P fajnie by bylo gdyby pomoglo xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 noc z ciachem :D : jak zdjelam to ciasto to mi strasznie teraz noga smierdzi czosnkiem nawet probowalam ten smrod zmyc ale i tak smierdzi co prawda mniej ale nadal smierdzi... :) a noga boli :) Juz mi goraczka spadla :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ide w czwartek :P mam nadzieje ze tym razem bedzie... :D bo w czasie ostatnich dwoch moich wizyt to go nie bylo :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no mam nadzieje :D bo stwierdze ze sprawdza kiedy ja mam u niego wizyte i specjalnie sobie cos wymysla zeby mnie nie przyjac :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×