Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

smerfeta88

KPA P

Polecane posty

no kazdy musi swoje przejsc:P ja tam sie ciesze ze wszytsko pozlaiczylama i narazie nie chce myslec o sesji letniej:P hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to gratuluje, teraz możesz spokojnie zrobić sama wiesz co (żeby nie było, że napędzam schize hehe)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no moge niestety....jutro ide do lekarza..;/ ale ja bym woalla zda cjeszcze jedne egzmain...wiesz jaki;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wiem, ale może do 3 razy sztuka :) dobra ja ide spać, bo sie rano nie zwleke, kurcze jak ja nienawidze tam jeździć :( trzymajcie jutro za mnie kciuki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no niby do trezch ale keidy bedzie trzeci raz chyba z apol roku pzry dobrych wiatrach..:((((( jak mozesz nie lubic moich okolic:P bede 3mac dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sandra, jak boli więzadło pod rzepką , to to może być kolano skoczka. Boli przy obciążaniu i i jak się tam naciśnie, lekarz wie gdzie. Tak mi jedna dziewczyna mówiła, bo to miała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hinter to napewno nei to bo juz mnei nie boli:) tylko wczoraj bolalo nie wiem czmeu ale dobzre ze juz przeszlo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sandra, masz już nowy plan??? Bo ja właśnie się dowiedziałam, że plan pojawi się w sobote 16 lutego (!!!), bo jeszcze nie został zatwierdzony i sie zastanawiam czy tylko u nas na wydziale są zawsze takie problemy ze wszystkim :P i jak tu sobie coś zaplanować jak ci w ostatniej chwili \"organizują życie\" :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe megusia ja myslalam ze tylko u nas jest takie opznienie;/p ja tez nie mam nowego planu:P ale nie interesuje mnie on az tak;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie interesuje, bo musze gdzieś spać :/ jak zwykle tylko sie zirytowałam w związku z wycieczką na UŚ :P no i zrobiłam małe zakupy heheh (tak w ramach odstresowania się ;) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no racja:P ja nie mam tego problemu:P a z planu to pewnie w pierwszych tygodniach i tak nie skorzystam;p a co do zkaupow to jutro planuje w silesi:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeszcze się łudze, że to chwilowy kryzys, ale dziś po napisaniu 4 stron A4 ledwo byłam w stanie ruszyć ręką, stan dokładnie taki jak w sesji letniej ;) widocznie ta ręka jest przystosowana wyłącznie do \"nicnierobienia\" :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehe no to Megusia naucz się pisać lewą:P o 5 wyjeżdżam na narty:) Trzymajcie się tu cieplo i nie piszcie za dużo:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja już nie zamierzam forsować kolana. Żadnych nart, ogólnie sportów obciążających kolana, aerobiku, tańca, chodzenia po górach. Nic a nic. Żal mi kolana. Jedynie wzmacnianie mięśni i spacery po prostym terenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tym bardziej:D wczoraj sie dowiedzialam ze 12 kwietnia ide na jedno wesesle a 2 sieprnia na drugie jak myslicie dqam rade??;/ po tym szyciu lakotki?? moja njelpesza przyjaciolka ma slubw kwietniu musze zabalowac tak zebym do konca zycia pamietala!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie znam sie na szyciu łąkotek, ale w jednym artykule wyczutałam, że po szyciu łąkotki można wrócić do sportu już po 3 miesiacach, więc na weselu też sie pewnie daje rade heheh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie mowili na rehabilitacji ze 6 mieiscy w ortezie ale ja tam wierze ze wsyztko bedzie git i jako ,,wysportwoana " osoba szybcuej dojde do siebie:P tak sie pocieszam:P kurcze to juz kilka dni:(((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jeszcze jej nie wypisalam;P musze nad tym siasc ale pytania sa glupie;/ nie wem cow niektorych wpisac;/ pozatym ja chce ogolne zniecuzlenie a on proponuje chyba to w kregoslup;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×