Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

smerfeta88

KPA P

Polecane posty

Ale się rozpisałyście:) U mnie pełno roboty. Kolana jako tako, ale bywalo lepiej. Od jakiegoś czasu przestałam bvrać MGB6 bo raz że mi się skończył a dwa, że myślałam że te nerwobóle już mi przeszły, ale teraz znowu chyba musze zaczać brać:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe szczerze mowiac to ja juz tylko czytam co wy piszecie :P bo juz mam po dizurki w nosie opowiadania wsyztskim o moim kolanie:P ale was moge jeszcze poczytac:) przynamniej sie czego dowiem:) zrobilam sobie dzis oklad z tych niebiskeich zelek bo mi kolano napuchlo i poszlam z nim spac.. przyszedl moj facet i na tym usiadl cale spodnie niebieskie:P hehe spierze sie?? bo nie mialam jeszcze takiej przyjmenosci:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja nie wiem co tam jest w srodku w tych zelkach:P trduno najwtzje sobie kupi nowe spodnie:P sierota:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sandra, my tu jesteście zespół wsparcia:D bo się nawzajem rozumiemy. Najgorzej opowiadać komuś kto nie ma bladego pojęcia o kolanach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no niby tak ale u mnie sie nic nowego nie dzieje to nie ebde dziennie pisac ze mnie boli hehe bo nawet dla mnie juz to jest nudne;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A po tym pierwszym skręceniu miałaś jakieś całkowicie bezproblemowe okresy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zaraz po skrecneiu byla artroskopia nic nienwykazala troche pooszczedzalam noge i potem spokoj az do tego pechowego treningu;/ i od tej pory sie mecze:((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To trochę czasu już jest. Rozumiem, że po artro wracasz do treningów?:) Kurcze, nigdy nie wiem czy to siata czy kosz :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Formę odzyskasz. A o kolano się nie boisz? Kiedy po artro mogłabyś wrócić? Mówili ci mniej więcej? Siata czy kosz bo dalej nie wiem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja siata:) nigdy w kosza nie gralam przeciez:P pol roku po rekonstrukcji niby mozna juz wracac do sportu zobaczymy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no taki mam zamiar:) ale nie wiem jak to bedzie z tymi treningami bo nei oszukujmy sie po pierwsze ztaka kontuzja to nie bedzie lekko a po drugie kiedys wiazalam z tym jakas przyslzosc teraz juz jestem za stara ;/ tylko dla przyjemnosci chyba zostanie mi siata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Megusia, ja kiedyś porządnie upadłam na lodzie i to chyba to. Sandra, dla przyjemności to też coś.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie rok po upadku zaczęlo dokuczać przy obciążaniu zbyt długim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja najpierw dostałam strzała w kolano na schodach i wtedy zaczęło mnie boleć, a jak się poślizgnęłam to się zrobiło tragicznie, tzn. : "nie ma jeszcze tragedii, ale nie jest dobrze, lepiej już nie upadaj na te kolana" hehehe świetna rada, nie? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale sie rozpisalyscie... a ja w tym czasie mialam formata :D Heh... kazdy nie rozumie dlaczego mi zrobili artro na ta noge ktora mnie dluzej boli :P ale to bylo tak ze jak juz wkoncu trafilam z tym jeszcze nieoperowanym kolanem do ortopedy to dal skierowanie na fizykoterapie a po niej zaczelo mnie drugie bolec i jak po tej fizykoterapii powiedzialam to lekarzowi to sie poddal w moim dalszym leczeniu i powiedzial zebym poszla do profesora (ordynatora oddzialu) no i sie do niego dostalam. I mu powiedzialam jak to jest z moimi kolanami i on sie zapytal ktore mnie teraz bardziej boli to mu powiedzialam ze to drugie (bo tak bylo ze wtedy mnie bardziej to drugie zaczelo bolec) no i on mnie zaczal na to drugie leczyc i jak dawal skierowanie na artro to tez sie zapytal ktore mnie boli bardziej i wtedy tez mnie bardziej bolalo to drugie wiec zrobili mi na to drugie :D i po artro przestao bolec i teraz drugie jeszcze bardziej boli niz wczesniej... :D A mojego tate kolano juz mnie boli, nie byl u lekarza bo nie ma czasu... ale dziadek mi ostatnio kupil taka jakas masc z ziol strasznie droga chyba z 60zl kosztowala (byl na jakims spotkaniu i mozna bylo kupic) no i moj tata sobie kolano ta mascia smaruje regularnie i twierdzi ze mu pomaga :) przynajmniej jemu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×