Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

smerfeta88

KPA P

Polecane posty

heh fajne musi to byc uczucie... :) nie mozesz ruszac nogami, a potem mozesz :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha... a jak takie mrowienie jest i jak probujesz ruszyc palcami to jak ruszalas to bolalo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziwne, ja nie czułam ani pół mrówki. Tak jakby się leżało nieruchomo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem, bo nie wiem nawet jakie znieczulenie się przy tym dostaje. prawdopodobnie będzie do znieczulenie w splot ramienny, więc mam nadzieje, że nie trzeba tyle leżeć, w końcu to nie kręgosłup i nie ma tam płynu mózgowo-rdzeniowego ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Będziesz po, to nam napiszesz:) A która to ręka, bo nie pamiętam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co ty mi tu jakiegoś dziurawca proponujesz jak mam w perspektywie wiertarke i osteotomik, wstydziłabys się heheheh :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale się rozpisałyscie przez sobote i niedziele:P Nie mam czasu nadrabiać:P Wpdałma się tylko troche poskarżyć na biodro:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co masz z biodrem, Julcia? Megusia, bierz dziurawca jak dają:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ostatnio chciałam przesunąć pare paczek paneli ułozonych jedna na drugiej. No i jak wiadomo zawsze najłatwiej wszystko przesunąć nogą. No a że ja nigdy nie mysle zanim cos zerobie to próbowalam przesunać. Skończyło się to tak, że coś mi się skręciło albo strzykneło tylko od wewnętrznej strony uda pod pachwiną. Oczywiście ból ogromny, przez chwilę nie mogłam stanąć na nodze ale póxniej było ok. Na drugi dzien piojechałam do Wrocka z mama na zakupy i po dużym maratoniku biodro dało o sobie znac. Dzisiaj w szkole siedzać na krześle strasznie bolało bo ja zawsze siedze na brzegu bo mam krótkie nogi i tak mi najwygodniej:P ale ból był i to nie mały. Wracając ze szkoły jak napinały mi się mieśnie tak jakby przeskakiwało i to takie nieprzyjemne uczucie. Jak się przesunelo za bardzo to bolalo i o. Tak ciągnęłam za sobą tą nogę:P Uf sie rozpisałam:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ktoś1991
;> :* :lol:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny pomocy!! jak mnie piecze to kolano od srodka:(( piecze i szczypie nie wiem czy to od upalu cyz co:( nie wytrzymam:(( robie oklady co jeszcze moge??;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj ja nie wiem. Chyba chłodzenie to najlepsza metoda. A dużo dziś chodziłaś czy tak samo z siebie? Julcia, no to nie za ciekawie z tym biodrem. A dziś lepiej może?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzis nawet bardzo malo chodizlam podejrzewam ze to upal jest sprawca ale to okropne jest :(( nic z tym nie da sie zrobic:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No dzisiaj troche lepiej ale nie mogę wszystkiego robić... Chodzę ostrożnie bo boje się bólu i przeskakiwania tego mięśnia:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz co sama nie wiem juz co to tak skacze. Mam wrażenie jakby to był miesnien bo co innego. Kośc raczej nie. Ale dzisiaj jest juz ok nawet pobiegłam na 800 metrów na w-fie bo musiałam to w końcu zaliczyć. Troche bolalo ale było ok. Tylko pluca mi siadły zdeczka:P I nogi mam jak z waty w końcu nie biegam a tu nagle 800 ale co poradzić:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×