Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

smerfeta88

KPA P

Polecane posty

pewnie tak, ale na razie nie mam nawet skierowania, więc nic nie moge załatwić :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To super, że wierzysz w termin na wakacje nie mając jeszcze nawet skierowania:D Dlaczego mózg ci jeszcze nie dał? Przecież dopiero co byłaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a to nie mozna zaklepac terminu bez skierowania?? ja nie mam skierowania jeszcze a termin mam...;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
powiedział, zebym najpierw zdała sobie egzaminy, DOSTAŁA sie na medycyne (:P) i wtedy ustalimy termin. a pani r. radziła, żebym "wypłakała" szybki termin hehehe :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W prywatnych klinikach chyba jest inaczej. Też dawałam skierowanie w dniu zabiegu. Sandra, jak tam kolano? Nie chodzisz już chyba o kulach, czy jednak musisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niczego nie można sobie zarezerwować bez skierowania, no chyba że po znajomości hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To masz iść w lipcu po skierowanie? Głupota. A potem pewnie czekać pół roku. Bez skierowania nie możesz sobie terminu zaklepać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm dziwne u nas tak robia i nie tylko po zanjomosci;/ a w klinikach prwyatnych jak juz HInter mowila to skieorwanie sie daje w dniu zabiegu:) Hinter nie chodze juz o kulach ale dalje stabilizator mam i jest mi w nim baaaaarrrdzzoooo goraco;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u nas nawet do lekarza cie nie zarejestrują w przychodni jak nie pokażesz skierowania :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe a moja kolezanke ostanio chirurg przyjal o 8 rano a skierowanie donosla o 15:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a u mnie tez nie zarejestruja do lekarza jezeli sie nie ma skierowania, ale jak juz sie ma karte zalozona to nie trzeba... i mozna sobie zmieniac lekarzy jak sie chce... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co region to obyczaj:) Kacha, ile dni do imprezy artroskopowej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe do imprezy :D :D 10 dni jeszcze... w poniedzialek jade na zielona szkole w gory... mam nadzieje ze dam rade chodzic... :) ale jak cos to zostane w osrodku z ta dziewczyna co miala artroskopie :) bo jak ja nie dam to ona tym bardziej pewnie nie da :D wkoncu miala niedawno operacje :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W góry? To nieźle. Tzn. fajnie, tylko jak nie dasz rady to lipa. Z bólem chodzić też żadna przyjemność. W jakie góry?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak będzie mysleć o bólu to na 100% ją będzie boleć, trzeba sobie mówić, że się da rade, to naprawde pomaga :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do Kotliny Kłodzkiej a dokladnie to do Nowego Gierałtowa :P Raczej dam rade, tym bardziej ze uwielbiam gory :) Tylko mam nadzieje ze nie bedzie tak goraco bo tego nie zniose... :P a podobno ma byc niezly upal...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie to lekarz inaczej mierzyl;/ mialam lezc na brzuchu i zginac;/ ale jeszcze prze artroskopia mialam 120 stopni a teraz mam jeszcze mniej;/ co najlepsz ebylam swiecie przekonana ze te 120 to norma:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc :) No, ja jutro juz jade :) wiec bedziecie mialy spokoj od moich narzekan :) ale mam pytanie bardzo wazne... Jak mozna szybko wywolac okres? czy w ogole sie da? kurcze, bo sie boje ze dostane akurat na artroskopie... :/ jak sie umawialam na termin to nie wpadlam wtedy na to... :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tylko tabletkami:P a niestey ich nie mozna brac przed i w czasie zabiegu:) ja mam wlasnie tak wylicozne ze dostane 2 dni po reknstrukcji:) najwyzje ci pzresuyna zabieg na po okresie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I jeszcze tez mam pytanie, czy gdyby tak wyszlo ze bym nie dostala to czy lekarka (internista) by cos mogla powiedziec na to ze ostatnia mialam miesiac temu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×