Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

smerfeta88

KPA P

Polecane posty

Dobrze:) Oczywiście biegłam jak słoń bez amortyzowania ale do tego chyba nalezy się juz przyzwyczaić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sandra, no dziwne. Uniemożliwia ci to chodzenie czy tylko jest niemiłe w odczuciu? Julcia, takie bieganie bez amortyzowania źle wpływa na stawy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moje też niespecjalnie dobrze znosi upały, mam wrażenie takiego wewnętrznego obrzęku ściskającego kolano od środka i nad rzepką. a w spodniach sie normalnie gotuje :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jakoś nie bardzo widze siebie w spodenkach na uniwerku heheh, a poza tym jak wychodze rano z domu to nie jest za gorąco ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wg mnie każdy sport nie jest dobry dla stawów:P Tym bardziej jeżeli człowiek robi cokolwiek z przymusu i jest zrazony do wszystkiego to nigdy mu to na zdrowie nie wyjdzie.:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niektóre style pływania akurat stawom nie szkodzą, tak samo jak spacerek po równym terenie. Coś się ostatnio słabo udzielacie.:D W przyszłym tygodniu już chyba artro Kachy, nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cisza przed burza:P moje kolano dalej piecze chcoiaz chyba mniej:/ w przyszlym tygodniu mam wizyte to sie dowiem co to;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam często stan zapalny w kolanie/kaletkach/ścięgnach i nigdy nie jest czerwone ani gorące, za to właśnie ból jest piekąco-kłujący.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jakos wcale nie zaluje:P nawet dobrze ze nie jestem po bo w tym tygodniu mialam bardzow azna sparwe do zalwtienia ktora nale wyskoczyla:) nie wiem czy to zapalenie ale woalabym zeby tak nie bolalo;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja dziś prawie rąbnęłam na schodach przez to głupie kolano, uczucie jakby nie było moje i taki chamski rozrywający ból, który dotąd zdarzał mi sie przy wchodzeniu po schodach, a dziś też przy schodzeniu :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc :) ale Wy sie w ciagu tego tygodnia rozpisalyscie :) ale nie mam sily dzisiaj juz tego czytac :P wlasnie godzinke temu wrocilam... jechala autokarem 11 godzin :/ Bylo na zielonej szkole suuper :D takie jaja tam odchodzily ze to poezja... piekne widoki w ogole wszystko piekne ale kolano sie odzywalo bardzo, nauczycielki chcialy zebym nie chodzila po gorach ale ja sie uparlam ze bede chodzila bo uwielbiam gory i mimo tego bolu warto bylo :) A jutro rano ide na badania krwi i moczu i moze wypozycze kule jezeli w soboty bedzie wypozyczalnia otwarta albo w ogole kupie, zalezy jaka cena bedzie bo podobno bardziej oplaca sie kupic niz wyporzyczyc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kacha, to super, że taka udana wycieczka:) No i skoro dałaś radę z kolanem, to chyba to nie był jakiś dramatyczny ból:) Ale to zleciało. Dopiero co jechałaś:) Więc artro już w przyszłym tygodniu, tak? Megusia, lepiej uważaj na tych schodach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No strasznie szybko to zlecialo... :) Bol byl straszny nauczycielki w ogole nie chcialy zebym szla jak zobaczyly jak ja chodze xD ale poszlam dalam rade ale potem jak juz wrocilismy do osrodka to dopiero poczulam jaki to byl bol :) ale wesolo bylo :D No, juz we wtorek do szpitala... Wlasnie wrocilam z badan krwi... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kacha czemu nie zrobia ci badan w szpitalu pzreciez bedziesz tam juz dzien wczesniej?? mnie zrobia juz w tym tygodniu na wizycie bo ja w ten sam dzien co przychodze mam artroskopie wiec mogloby braknac czasu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe będe wchodzić i schodzić dostawiając noge, bo w zgięciu z obciążeniem zdarzają mi sie właśnie takie historie :P zresztą przy siadaniu i wstawaniu z krzesła też :/ chyba mój staw rzepkowo-udowy się buntuje ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlasnie nie wiem dlaczego... bo w szpitalu tez mi robia takie same badaia, bo nawet na wypisie byly podane wyniki tych badan...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na to wychodzi ze tak :D mi to wszystko jedno ile beda mnie razy badali... tylko ze wydalam 43zl na badania dzisiaj ktore i tak bede miala robione jeszcze raz w szpitalu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×