Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

smerfeta88

KPA P

Polecane posty

nigdzie nie ma jeszcze list przyjętych, mają ogłosić do 11 lipca czyli w przyszłym tygodniu wszystko sie rozstrzygnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to powodzenia:) A potem do mózga po skierowanie?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mowie ci megusia ten bol do polowy uda to miesnie mam dokladnie to samo i mialam i tak mnie lekarz i rehabilitant zdiagnozowali dwuglowy i czwroodglowy do rozciagniecie i wzmocnienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na razie to nie mam z czego rezygnować, poza tym myśle, ze niestety nie zdąże tego zrobić :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tam mam akurat entezopatie od przeciążenia mięśnia półbłoniastego i to on mnie boli z tyłu kolana :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dla mnie w miare ok, dla ciebie pewnie by nie było ok, ale to kwestia przyzwyczajenia, dla mnie po prostu po 1,5 roku tak jest już normalnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
biodro tak sobie, kręgosłup pobolewa, ogólnie bez tragedii - lepiej niż gorzej :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Megusia, może jakiś cud się wydarzy i ci się odmieni:) A co tam dzisiaj u was słychać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie srednio;/ moje blizny sa tak obolale ze masakra cwicze i mi lzy leca bo tak mnie boli:( wlasnie skonczylam osatni seans i okladam sie lodem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przy jakichkolwiek zgieciach;/ to jest porazka;/ wogole sie nie moge dotkanac takie mam obolale kolano i podejzrewam ze sprawca tego tez sa blizny;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie tez przy dotyku strasznie bolało, ale po 2 tygodniach już nie. Potrzebujesz czasu:) A przy zginaniu czujesz ból w kolanie całym czy dokładnie w miejscu blizny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cwiczenia maja byc wykonywane do granicy bolu a wiec podczas zginaia w samym kolanie mnie nie boli bo robie tyle ile umie no ale blizny bola juz przy malutkim zgieciu;/ wlasciwie to jeszcze sa rany bo sie nie zagoily ;/ nie wiem czy zginac na sile czy czekac;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niee nawet nie moze z tej w ktorej byl dren czasem cos poleci ale tak to sa same struy[ki i skoroa mi dookola schodzi i mam same siniaki no ale to normlane;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak strupki to już chyba nie rany. Ale jak z tej jednej jeszcze ci cieknie to może trochę odpuść te ze zginaniem, bo ciągle się to będzie nadrywać. Ja chyba tak bym zrobiła. Z drugiej strony, u mnie zginanie nie miało wpływu na te strupki, tzn. nie rozciągały się ani nic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze ale te cw chyba sa wazne;/ jutro zapytam na rehabilitacji co robic bo innego wyjscia nie mam:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak będzie najlepiej. A jakie ty masz ćw. ze zginaniem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ze zginaniem to duzo powiedziane:P to takie lekkie zgiecie :P mam ich bardzo duzo np. 1)siedzimy na brzegu łożka leciutko uginamy koalno przyciagamy palce napinamy miesnie i do gory podnosimy 2) kladziemy sie na brzuchu stopy poza lozkie i ugianmy kolano do granicy bolu i wykonujemy ruch zstopa w gore i w dol (przy tym najbardzije boli:(() 3)siadmay na lozku pilka na podlodze i turlamy ja palcami wiesz o co chodzi ale tez do granicy bolu:) ja jeszcze nie moge pzresadzac ze zgeciem bo musi sie wszytko najpierw zagoic:( niestety:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie dziwię się, ze przy drugim boli skoro tymi ranami dotykasz łóżka. Ja bym tego akurat nie robiła. Nie wyobrażam sobie ,że leżę na brzuchu. Umarłabym z bólu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja miałam całkowicie inny zestaw ćwiczeń. Tylko 6 chyba, ale nic z tego co opisałaś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×