Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

smerfeta88

KPA P

Polecane posty

a jakos przezylam to byly tylko zabiegi:) pytalam o te wszytkie moje problemy i pani powiedziala ze to normlane bo moje kolano juz jest tak czesto naruszane ze bedzie sie dlugo goic:((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aha... no to przynajmniej wiesz ze nic zlego sie nie dzieje... Jutro tez idziesz na rehabilitacje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak w czwartek mi je zdejmowali pisalam o tym przeciez:P i o tym jak sie zalatwilam:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha... no tak... ja ostatnio nie moge sie na niczym skupic :P a ja juz kupilam kolejne dwa zastrzyki... tzn. jeden juz mam a drugi dopiero pozniej bedzie do odebrania...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja to mam w ampulkach do jakiegos tam zabiegu ktorego jeszcze nie moge miec zastosowanego :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe... czyli Sandra dobrze Ci sie zdawalo ze ktos to mial :P ja do jonoforezy mialam lek w ampulkach :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pewnie będą to jakieś prądy, nie znam innych zabiegów z lekiem (no może ewentualnie ultradźwięki :) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe pewnie jonoforeza :) ja bym pochodziła sobie na elektrostymulacje mięśni, ale jakoś mi sie nie chce codziennie chodzić do przychodni :/ leń jestem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tez to mam chyba zapisnae:P ja mam jakies 30 zabiegow karcie wypisane:P a co to jest TENS?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Prądy Tens - to przez skórna stymulacja nerwów. Blokuje bodźce i pobudza organizm do wydzielenia endorfin (tzw. hormon szczęścia). Tens znajduje również zastosowanie w terapii trudno gojących się ran i owrzodzeń.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oo to moze mi to pomoze na te moje blizny bo rehabilitantka dzis stwierdzila ze pod spodem moze sie zbierac ropa:/ i ze mam to obserwoac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zawsze to chyba jakaś atrakcja, to chodzenie na zabiegi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe dla mnie to żadna atrakcja, nienawidze chodzić na zabiegi i obecnie tylko widmo sklapela jest mnie w stanie do tego zmusić :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
można nawiązać ciekawe znajomości z paniami i panami po 65 roku życia heheh młode osoby stanowią dla nich swego rodzaju atrakcje hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja na towarzystwo akurat nie narzekam bo sa to glownie mlodzi ludzie i o dziwo przewazja faceci:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to chyba tylko ja mam takiego pecha heheh kiedyś dzień w dzień musiałam wysłuchiwać pewnego starszegopana, który mówił jedno i to samo w kółko i przez niego nie mogłam sie skupić na ćwiczeniach, bo jeszcze musiałam mu potakiwać :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×