Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

smerfeta88

KPA P

Polecane posty

no ja dostalam taka ksiazeczke cwiczenia stawu kolanowego por ekonstrukcji ACL i tam jest chyba z 30 cwiczen ale nie moge wszytkich jeszcze robic;/ no to ze dotykam to jedo i to boli ale jak sobie cos podloze jaka wate cyz cos jest lepiej ale przy zgiecu to mi lzy leca ciurkiem;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Podziwiam. Jak mnie by ćwiczenia do płaczu doprowadzały to bym nie ćwiczyła. Pierwszego dnia po artro kompletnie nie mogłam zgiąć nawet milimetr. Taki ból. I jakby wtedy ktoś mnie zmusił to bym ryczała jak bóbr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szyna CPM albo moze cos pomylialm z nazwa skoro nie kojarzysz:p w kazdym razie sama zgina kolano:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I tak na świeżo ci to zginali? W dużym stopniu? W jakim celu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chyba 30 stopni;/ ale ja nie pamietam nic:(( chyba pzrze godiznke albo pol i wiem ze w tym dniu mialam to 2 razy:) na siwezo z drenem w kolanie i to bollalo bo on dodatkowo wszytsko podraznial ale przezylam jakos

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak na świeżo to sobie nie wyobrażam... Dlaczego ci to założyli?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szyna CPM to szyna do ciągłęgo biernego ruchu (continuous passive motion), bardzo fajne urządzonko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja bym tam od razu o wszystko wypytała:D Ten dren to faktycznie niemiła sprawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nie mialam sily pytac hinter ja bylam polprzytomna:P jak rozmawialam z mama przez telefon to mi pielegniarka podpowiadala np jakie mialam zniecuzlenie bo ja nie bylam w stanie sobie tego przypomniec:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Megusia jak zwykle wszystko wie:) A nie wiesz może po co to zakładają tak zaraz po zabiegu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chyba w celu moblizacji tkanek miękkich, na tym bardzo fajnie się ćwiczy zgięcie kolana, jest też wersja na kończyne górną, ale tego jeszcze nie widziałam w działaniu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochanie powróciłam:P Napisałyście strasznie dużo:P Może kiedyś przeczytam:D Tymczasem prosze o skrócone informacje co tam u Was:P Sandra jak po rekonstrukcji? Moje kolana tak średnio. W każdym bądź razie klimat im nie przyniósł żadnej poprawy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Julcia:) pewnie opalona i wypoczeta:) ja juz sie swojego wyjazdu doczekac nie moge:D po rekonstrukcji tak sobie mam wzloty i upadki :P dzis upadek ale jutro ide na rehabilitacje to moze cos poradza:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Julcia :) Dziewczyny ale sie dzisiaj rozpisalyscie, ale nie bede tego teraz czytala bo nie mam sily bo bylam dzisiaj na basenie :P kolano troche bolalo przy machaniu i po basenie tez teraz troche boli ale da sie przezyc... :) Julcia a co u Ciebie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie dobrze:P Opaslona faktycznie wypoczęta także:) Chociaż po podróży wykończona ale to się nadrobi:P Jeżeli chodzi o kolana to nic nowego. Któregoś dnia bodajże w środę przy schodzeniu z lekkij górki (jak to Chorwacja:P) strzeliło bardzo boleśnie kolano prawe. Drugi raz po jakichś 5 minutach. Od tamtego czasu mam uraz i schodze ze wszystkiego na wyprosdtowanym stawie:p Zauwazyłam tez lekką opuchliznę która się utrzymywala przez jakiś czas, ale już jej nie ma. Jeżeli chodzi o bóle sprzed wyjazdu to były i są bez zmian:P Sandra a jakt eraz wygląda Twoja noga? Jakiś stabilizator czy coś podobnego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stabilizator oczywiscie, pelno sinaikow pelno blizn opuchlizzna czyli nieciekaawy widok:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak wiem, wiem ale dobrze wiesz jak to jest z psychiką:p Zablokuje się i już:P Ale pomału wszystko wraca do normy:P poza tym już nie mam nigdzie z górki ani pod górkę:P A na płaskim się nie zdarzyło tak boleśnie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
teraz mialam 2 naciecia po 1 szwie plus to gdzie pobierali sciagno;/ no ale mam jeszcze 4 inne blizny po artroskopiach:( ide spac bo rehabilitacje mam na rano:) dobbranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość papa_smerf
witam Was serdecznie;) Mam nadzieję, ze nie przeszkodziłem Wam w pogawędce. Mam małe pytanie do smerfety88: można wiedzieć gdzie miałaś robioną rekonstrukcję? Ja tydzień temu zerwałem więzadło i szukam jakiegoś dobrego lekarza. Pozdrawiam i życzę powrotu do zdrowia;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×