Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

smerfeta88

KPA P

Polecane posty

Może powinnaś, skoro wszystkie dotychczasowe metody są zawodne. A na jakiej podstawie stwierdzili ci to boczne przyparcie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ortopeda nr 1 na podstawie usg Ortopeda nr 2 usg + badanie (ewidentnie przeskakuje przy zginaniu i prostowaniu) Reumatolog na podstawie rtg i na końcu artro :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tylko jeśli to wynika z nieprawidłowej budowy kolana to wątpie by ćwiczenia wystarczyły, bo mi tej rzepki nawet tapy nie trzymają, a są mocno naciągnięte. Ostatnia wersja mówiła o konieczności przeszywania ściągna, więc od razu podziękowałam hehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gdyby miało być ok, to blizny mi nie przeszkadzają i nawet boczne uwolnienie wolałabym z artrotomii, bo wizja płukania krwiaków na stole jest mało pociągająca. Ale chyba nie mam aż takiego zaufania, żeby dać się tak pokroić ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pewnie spora blizna, ale efekt jest lepszy, a to chyba ważniejsze :) zresztą to i tak rozważania czysto teoretyczne :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w sumi to nie;p ale ze tak powiem mialam konslutacje i tak sie rzeklo;/ zreszta ta pani od fizjo tez powiedziala ze tego juz nie wycwicze i to jest niby naukowo udowodnione ze w tym stanie sie nie da rehabilitacja nic wskorac choc jak wiaodmo wyjatlo sie zdarzaja;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sandra, zdecydowałaś się na kolejną artro? Sama czy lekarz cię namówił?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I bardzo dobrze, że się zdecydowała, bo z taką wypadającą rzepką na dłuższą mete nie można normalnie funkcjonować. Coś się Kacha nie chwali jak tam jej foty ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziwię, się bo Sandra tak sie zarzekała:D No, Kacha milczy:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zarzekać się można, a życie potem to weryfikuje. A zdjęcia pewnie "w normie" ewentualnie "bez zmian" ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na zdjęciach zawsze bez zmian, do pewnego wieku. Co mnie wkurza, bo wiadomo, że niewiele one pokazują.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak byłam po wyniki. W końcu po pewnym czasie czekania dostałam te wyniki mama czyta opis \"kości tworzące stawy kolanowe bez zmian patologicznych\" no i patrze zdjecia a tam jedno zdjęcie AP wiadać, bok prawego kolana tez a bok lewego jest czarne nic nie widać. No to się z mamą wróciłam do tej przychodni i się pytamy na jakiej podstawie lekarz opisujący stwierdził to że jest bez zmian skoro na jednym zdjęciu i to tego kolana które mnie boli nic nie widać ?? No i zaczęłyśmy latać po tej przychodni, poszłyśmy do p. radiolog a ona zaczęła się na nas drzeć bez powodu aż doszło do tego że trafiłyśmy do kierownika, ale kierownika nie było i poszłyśmy do administracji no i tam te panie tez byly bardzo zdziwione tym jak ten radiolog mogl to opisac. No ale niestety nie mogli mi zrobic drugiego zdjecia bo akurat cos im wymieniali w tym sprzecie robiacym zdjecia. A zdjęcia mam mieć w poniedziałek na rano. Nie byłoby raczej tego zamieszania całego gdyby nie to że jest to ta noga ktora mnie boli no i gdyby nie podejscie tego lekarza opisujacego, bo mogl przynajmniej napisac ze jedno nie wyszlo czy cos. Ale dzisiejszy dzien mnie po prostu zwalil z nog bo pierwszy raz zdarzylo mi sie cos takiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kacha, niczym żarty jakieś. Żenada, ta cała sytuacja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I tak na tych zdjęciach reumatolog będzie patrzeć czy jest widoczny obrzęk tkanek miękkich, bo zmian zwyrodnieniowo-wytwórczych w tym wieku raczej nie będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×