Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

smerfeta88

KPA P

Polecane posty

Nie, jeszcze nie... ale dzisiaj bede raczej juz miala bo mama poszla mi kupic :) Tą jonoforezę chyba będę miała na oba kolana więc może mi to trochę pomoże z drugą nogą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z tego co wiem, to takie zakażenia bakteryjne leczy się bardzo długo, kilka serii antybiotyków i to po 40 tabsów każda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też jestem ciekawa... ale zobaczymy... A jak to jest z rowerem? Bo pogoda co raz ładniejsza i chciałam wyjść przynajmniej na rower ale nie wiem czy to jest wskazane? Lekarz zabronił mi ćwiczyć na wfie ale o rower nie pytałam :P Załóżmy że rzeczywiście mam tą pogrubioną błonę no i oczywiście chondromalacje i stan zapalny. To czy mogę jeździć z takim czymś na rowerze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja właśnie jestem ciekawa czy to rzeczywiście jest Mycoplasma, czy ona może wywołać takie objawy. Bo wiem że przez nią się choruje na drogi oddechowe i występują bóle stawów a u mnie jest tylko ból. :P a podobno takie badania nie pokazuje czy jest na pewno ta bakteria.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja na rehabilitacji biegam na bieżni, robie przysiady, jeżdże na roweże na max. obciążeniu (które sobie zmniejszam, bo po co sie męczyć :P), więc chyba nie jest do końca tak, ze nic nie możemy robić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehe :D no ja bym też dała radę poćwiczyć trochę na w-fie nawet pewnie bym sporo rzeczy robiła ale potem bym cierpiała. Ale jak nauczyciel zobaczy zwolnienie to nie pozwoli ćwiczyć. Jedynie może uda mi się coś na wfie porobić jak nauczycielka pójdzie na macierzyńskie a mojej grupie dadzą zastępstwo to może się nowy nauczyciel nie skapnie że nie mogę ćwiczyć :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Megusia, jak dla mnie to chyba za mocno obciążają ci te kolana na rehab.Ja zawsze po obciążeniu miałam gorzej ( np: aerobik), dlatego teraz po arto sobie nie funduję takich atrakcji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja myśle, ze wiedzą co robią. Jak mówie, że dziś nie moge, to nikt mnie nie zmusza i robie sobie lżejsze ćwiczenia. Jakbym wybrzydzała w tych ćwiczeniach to chyba nigdy nie miałabym mięśni heheh I tak mój zestaw jest nudny, ci po ACL mają zdecydowanie fajniejsze ćwiczenia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do tej pory nie wiem. Bo mam dzwonić jak będzie lekarz w poradni a lekarz jest w poniedzialki i srody... ale mam nadzieje ze w poniedzialek juz bede wiedziala...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No, opis juz jest od tygodnia. Ale musi przeczytac to reuamtolog a zeby to reumatolog przeczytal to musi byc pielegniarka ktora da jej moja karte...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz co, dawno z Nią nie pisałam ale chyba wszystko ok. Coś tam ją boli ale nie wie co i pewnie to chondro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×