Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

smerfeta88

KPA P

Polecane posty

Nie musisz od razu zmieniać lekarza, po prostu zasięgnij opinii kogoś innego. A Twoja pani doktor wykluczyła boczne przyparcie rzepki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Warszawianka89
Boczne przyparcrepki? Myślę, że nie wspominała o niczym takim. A mogłabym wiedzieć co to jest? I czy podczas badań rezonansem lub usg widac jakieś zaminy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A byłam w tym miesiącu u 2 orto i jeden zdecydowanie zalecił osteotomię, a drugi tylko boczne uwolnienie i bądź tu człowieku mądry heheh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Osteotomia to dość poważny zabieg, więc przy tym boczne uwolnienie to taki lajcik. Problem polega na tym, że moje kolano konsultowało już 7 orto, 6 zalecało boczne uwolnienie + plastyke troczków przyśrodkowych, a dodatkowo 2 z nich osteotomię, a tylko ten jeden samo boczne uwolnienie, które wszyscy poprzedni uznali za niewystarczające w moim przypadku, więc jestem teraz w kropce :/ A bólowo to różnie bywa, zależy co robię, firness zdecydowanie pogarsza sprawę, ale siedząca praca też nie jest najlepsza ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czyli w sumie dalej w punkcie wyjścia.... Na siedząco też boli?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przy bocznym przyparciu boli głównie przy zgiętych kolanach, więc pozycja siedząca jest beee, a zdarza mi sie pracować przy kompie nawet po 10-11 godzin dziennie... Sama już nie wiem, którą opcję wybrać, bo chce żeby było jak najlepiej, a w sumie wszyscy twierdzili, że przy samym bocznym uwolnieniu ta rzepka dalej będzie się obijać o kłykieć. Z drugiej strony ten lekarz jest bardzo kompetentny, a mi zależy na jak najszybszym powrocie do pracy... Jak tak dalej pójdzie to nic z tym nie zrobie i też będzie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może powinnaś to jeszcze skonsultować na żywo z lekarzami z Łukasza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Strasznie nie chce mi się tam jechać, cały dzień stracony dla 5 min rozmowy, które pewnie i tak nic nie wniesie do sprawy :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 minut na pewno nie:) Może ta opinia by ci pomogła w podjęciu decyzji...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No nie wiem, ponoć przyjmuje na 2 gabinety i wizyta trwa 5 min ;) Najbardziej martwi mnie to, że ten ostatni lekarza nawet nie spojrzał na rezonans i powiedział, że jego to kolano interesuje od środka, a nie na rezonansie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W końcu zawsze mogę nie zrobić nic :) A tak na serio to mam jeszcze troche czasu, więc może zdołam coś wybrać. Tylko jakbym wiedziała na czym stoje, to mogłabym zagosposdarowac kase, którą trzymam na ten zabieg :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Początkowo miałam zamiar zrobić prywatnie, więc zagospodarowałam sobie na to odpowiednią kwotę, ale ten ostatni lekarz wpisał mnie w kolejke na NFZ, więc musiałabym mieć kase tylko na rehab, a to jak wiadomo spora oszczędność. Chociaż jestem skłonna zapłacić, byle tylko było zrobione tak jak ma być.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×