Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

smerfeta88

KPA P

Polecane posty

Niczym zrywy narodowe:D A Megusia dlaczego strajkuje? Kafe znów nie chodziła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No megusia chyba strajkuje:P ja jutro sie na basen wybieram pocwiczyc:P mam takie super ubezpieczenie sportowe ze mam duzo rzeczy za darmow tym basen i ldoowisko wiec wykorzystam:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe dobra jestes ze to liczysz;P ja nawet nie wiem w jaki dzien mialam;/ 10 albo 11 ale nie wiem;P a tej peirwszej kompletnie nie pamietam :P pisze na wypisach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ooo Karsia sie odezwala na forum :D Tak naprawde to ja bym zapomniala ze to 7 miesiecy ale Karsia mi przypomniala... ale jeszcze 16 pamietalam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to tak samo jak u mnie... jak ktos przychodzi to zawsze ide robic swoje rzeczy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to tak jak mi... bym sie pouczyla ale mi sie nie chce... chyba obejrze skazanego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tego nie ogladam bo nie ogladalam od pocztaku i teraz juz nie wiem za bardzo o co chodiz i mnie to nie wciaga:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestej jestem a oco chodzi?;> Bo tyle napisałyście, że nie chce mi się czytać:D Byłam cały dzień w trasie i dopiero teraz mam chwilę żeby wejść tu ale za dużo czytania;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i kolejny tydzień się zaczął.:) Julcia, jak tam z kolanem, minął ci ten ból? Karsia, jak tam po artro? Powiedz mi jeszcze czy to pierwsze operowane kolano ci dokucza czy nic a nic? Megusia, czemu ci biodro strajkuje? Boli? Kacha, u ciebie pewnie bez zmian Sandra, a co u ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hey Hinter!! A ty widze do akzdego indywidyalnie sie zwracasz:P No tydzien sie zaczal ale ja zaczynam dopiero od jutra:P U mnie tak sobie mialam dzis 2h jazd no i jak to po dlugim siedzneiu i wciskaniu spzregla kolano boli mimo wspomagaczy:( ale bede zyc:P bylam u lekraza dzis niby na kontroli ale potzrebowalam wypisac dokumenty do klubu:P a co u ciebie??:>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja miałam super dopóki wczoraj nie poćwiczyłam czworogłowego, no i dziś, jak zwykle po tym ćw. przy ruszaniu kolanem ( ale nie przy chodzeniu po prostym) odczuwam mały ból, w tym miejscu co zawsze. Chyba ie powinnam tego ćwiczyć:( Ale znowu mięśnia nie polepszę. Tak źle i tak nie dobrze:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszyscy każą ćwiczyć ten mięsień:D, e ja nie mam jakichś super mięśni, więc ćwiczę, a wiadomo, że na artro im lepsze mięśnie tym lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie powiedział by ćwiczyć, a ćw. wykonuję standardowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No nic, coś jest po prostu nie tak.Zresztą daję radę góra 20 unoszeń, wtedy po, ból jest mały, ale im więcej tym byłby gorszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No mój ból jakoś specjalnie nie przeszedł. On jest tak od czasu do czasu i cały czas wraca. Na kolano po artro tak jak przed fizykoterapią ( u góry na rzepce) a kolano drugie tak z boku od strony wewnętrznej. No i strzela ale to już zaczyna być normalną przypadłością. Podejrzewam że to drugie kolano nieoperowane boli z powodu zimna, a to drugie to nie wiem. Może fizyko przestała działać albo coś bo przecież po zabiegach przez długi czas był spokój

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bol chyba raczej nie minał. To boli od czasu do czasu tak jak przed fizykoteriapią czy na górze rzepki. Lewe kolano boli przy zimnie. Przynajmniej tak mi się wydaje;p No i strzela ale to już chyba jest normalne. Natomiast przyczyny bólu prawego kolana nie znam. Może fizyko przestała działać albo coś...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No boli troche, ale lecze się cudownym aulinem :P skonsultowałam się dziś z rehabilitantką w sprawie kręgosłupa i niestety nie można tego tak zostawić :/ trzeba ćwiczyć, ćwiczyć, ćwiczyć :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×