Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

smerfeta88

KPA P

Polecane posty

O, widzę, że co raz mniej rehab.:D Ten 1 km przeszłaś dziś normalnie, takim swobodnym krokiem, czy tak raczej zachowawczo? Kiedy właściwie ci się pogorszyło?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie to bylo w niedziele wteyd przeszlam jakies 500m do kumpeli..i wteyd sie zaczelo;/ a dzis i wczorja musialam isc ten 1km nie bylo wyjscia i jutro znow musze isc:(( kroikiem normlanym nie za szybko nie za wolno:) rehabilitacji coraz mniej bo ludzie swiezo poz abiegu chodza tam 1-2 razy w tygodniu a ja juz pzreciez 2 mieisace po jestem..pzoatym nie ukrywam ze sporo kasy na to idzie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to wygląda jakby chodzenie zaszkodziło... Jak długo jeszcze planujesz rehab?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem..zlaezy co lekarz powie..ale juz mnie ta rehabilitacja meczy...te dojazdy:( ale cche zeby mnie doprowadizli do calkowitej sparwnosci i wydaje mi sie ze potrwa to jeszcze z 1-2 miesiace;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mozliwe ze chodzenie ale 500m to przeciez tyle co nic;./ ja codziennie biegam po schodac tam i spoawrotem i nic a tu 500m spacerkiem mi zaszkodzilo:( ja juz nic z tego nie rozumie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no hehe nie w sensie doslownym:P ale wchdopze po schdoach codziennie kilka razy bo mam pokoj na pietrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
normlanie ale podciagam sie na poreczy :) taka moja metoda:P ale przynajmniej jest zgeiecie kolana wykozrsyatne a nie jest obciazane:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
He he, dobra metoda. Czyli właściwie funkcjonujesz normalnie. Pewnie jak ktoś kto cię nie zna, by cię zobaczył, to by pewnie nawet nie pomyślał, że masz kolano po artro:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no staram sie:) takei chdozenie po schdoach w miejsach publicznych odpada ehhe ale ejszczenie mialam takiej potzreby na szczescie;) no ale gdyby mnie bolalo to wiezadlo to rozumie ale rzepka:((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pod rzepka i od strony pzrysrodkowej bardziej na dole...;/ bol jest roznie kurcze:(( juz o tmy pisalam;P boli przy siedzeniu tak klujaco pod rzepka (chyab to wlasnie weizadlo zrepki) przy ruchach skretncyh chocby minimalnych od przysrodkowej strony a przy napisaniu miesnia czwroglowego i pod i przysrodkowo...ale ostanio na rehabilitacji bolalo mnie jeszcze tylko w obciazeniu wiec rehabilitant kazal robic tylko cwiczenia ze zwyklym napieciem miesnia i mnie to tez boli!! i to mnie przeraza:((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Możliwe, że przeciążone. Może nie ćwicz z dwa 2 i zobaczysz co będzie. Sama nie wiem co ci radzić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
boje sie ze jak nie bede cwiczyc to mi sie zastoi to kolano i bedzie tzreba od nwoa zaczynac:(( a zrsezta dzis juz pocwiczylam a w czwartek rehabilitacja moze faktycznie nie bede jutro cwiczyc:) bede miec 4h dla siebie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kolano się nie zastoi bo przecież chodzisz. Jutro nie ćwicz a czas ten spożytkuj na coś co ci poprawi humor. Może jakieś domowe spa? No i postaraj się tym chociaż jeden dzień nie przejmować, a kolano niech odpocznie trochę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz jak tak sie wygadam na forum to mi od razu lepiej;) no ale niestetyy kolano tak samo boli;P moze wreszcie zrobie porzadki :P bo zamiast spa to ja bym wolala sie troche poruszac na boisku albo na jakiejs silowni:P ale niestety na to jeszcze nie poroa;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jutro żadnych ćwiczeń i olej kolano, chociaż na ten jeden dzień, zrób sobie dzień dobroci dla siebie samej. Jak się człowiek wygada, to zawsze jest lepsze samopoczucie:) OK, ja tymczasem uciekam. Zajrzę gdzieś między 21-21.30.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
http://www.intymnie.com/?str=konkurs&step=1&polecajacy=15497 Potrzebuje jedynie 7 osób do konkursu, was równiez zachęcam, co potrzeba zrobić, zarejestrujcie się, dostaniecie swój link dzięki któremu wystarczy zaprosić 7 osób, w konkursie otrzymuje się luksusowe stringi które można podarować swojej dziewczynie lub komus na prezent np.sobie Zapraszam serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sandra napewno wszystko będzie oki:) Wizytę masz już nie długo to lekarz wszystko Ci powie:) A jak tam dzien wolny od ćwiczeń? Mnie ostatnio nawalają oby dwa i to robione i to drugie. Tragedia jest:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×