Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

smerfeta88

KPA P

Polecane posty

miesien dwuglowy..nie wiem cyz uroslo..cos tam jest i to mnie boli rehabilitant to czuje podczas masazu ale nie wie co to;/ wiec zrobie sobie usg..mozliwe ze to cos sie uda rozmasowac czy rozcwiczyc nie mam pojecia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to jest mniej wiecej w polowe uda bardziej do srodka:P wydaje mi sie ze to wlasnie to bylo przyczyna i jest tych moich bolow podczas siedzenia!!! bylabym chyba najszczesliwsza jakby sie tak okazlo bo wreszcie bede mogla to zwalczyc i bede miec spokoj!!! ale wszyscy mi wmawiali ze to przykurcz mnie ciagnie i nikt mi tego uda tak nie "macał" dokladnie;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no pewnie...strasznie mnie to bollalo i boli...tylko przy siedzeniu dluzszym niz 30minut mniej wiecej ale jest to jednak ucialziwe podczas wykladow, dluzszej jazdy samochodem...mma nadzieje ze teraz to ju sie tego pozbede!! szczerze mowiac ot juz stracilam na to nadzieje ...w niedziele bylam w gorach i w samochodzie juz wyłam z bolu...powiedzialam to dzis rehabilitantowi spojrzal i sie okazalo ze jednak cos tam jest...wrocila mi nadzieja..moze nie bede do konca zycia skazana na siedzenie z bolem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niee bo podczas wizyty nie bylam swiadomo ze to mnie dalej boli...dopiero w niedziele sie okazalo jak tak dlugo musialam siedziec...wczesniej pzred operacja mowilam mu ze mnie to boli ale on mowil ze to przykurcz i te inne sparwy z kolanem to pwooduja...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szczerze mowiac to mu sie nie dziwie...mialam fajny balagan w tym kolanie zreszta on sie skupial na kolanie...a problem w tym wypadku dotyczy uda;/ zeby jeszcze ta rzepka zaczela normlanie pracowac i bedzie w miare:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja dzisiaj i wczoraj bylam w szpitalu... ale nie lezalam tam tylko bylam w odwiedziny :P i to w dodatku na ortopedii tam gdzie ja dwa razy leżałam...:P Kolega mial wyapdek na motorze pijany jakis kierowca samochodu osobowego wjechal w niego i zlamal piszczel i mu musieli skladac... Jak zobaczylam te pielegniarki i tych niektorych lekarzy to poprostu masakra... :P A moje kolano boli... z reszta dwa bola ale troche tylko... i bardziej boli to co teraz bylo robione...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jestem :P w środe ide :) mam nadzieje ze ten lekarz do ktorego ide bedzie.. :) bo jak go nie bedzie i podrzuca w zastepstwie dwoch lekarzy ktorych nie znosze to sie zalame :P a zawsze jak ktoregos lekarza nie ma to ich podrzucaja xD A co tam u Ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a kolano bez zmian..czyli tak sobie..mam taping wiec jakos sie trzymam ale przeciez nie bede z nim do konca zycia chodzic;/ w dodatku ten miesien dwuglowy uda mnie boli od czwartku tak ze nie moge usiac;/ rehabilitant chyab pzresadzil z masazem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A no pustki. Ja ostatnio nie byłam zbytnio w nastroju na internet i pisanie, przyznaje się bez bicia:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc. Wlasnie do mojej mamy dzwonila pielegniarka z poradni ortopedycznej i powiedziala zeby nie przychodzic w srode bo i tak lekarza nie ma bo jest chory i ma bardzo dlugie zwolnienie i jestem zapisana dopiero na 22 października ;o i tez mam kilka dni wczesniej zadzwonic i sie upewnic czy bedzie... :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehe no tylko ze ja do niego pierwszy raz ide bo takto zawsze bylam tylko u niego albo na zmianie opatrunkow albo na zastrzyku :P a no i on mi dwa razy artro robil :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kacha to niefajnie ze ci lekarze tak cie olewaja;/ no ale skoro juz ok z kolanem to nie ma pospiechu..i tak by pewnie nic nowego nie wymyslil

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oooooooooooooo, kogo ja widzę:) A co to za absencja długa była?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×